View Single Post
  #33  
Παλιό 03-12-2010, 17:51
classiccentury Ο/Η classiccentury βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2010
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μoto: BMW 1150 GS 2003 ZUNDAPP KS 50 1969
Μηνύματα: 95
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΩΛΗΣΗ ΚΛΑΣΙΚΩΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝ

Αγαπητέ Δημήτρη,
για να γίνεις χορηγός στο περιοδικό μας χρειάζεσαι ακόμα 17,000 ευρώ καθότι η εκδοση ξεπερνάει τις 20,000 ευρώ...

Ας αφήσουμε την πλάκα και ας δουμε τι μπορούμε να κάνουμε...

Αν δεν καταφέρω να βγαλω ακρη με τον κ. Αρη Παζά που ευθύνεται για την αναπαλαίωση και την κατάσταση της R26 τότε μόλις μπορέσω και σταθώ οικονομικά θα βρώ τα 3.000 ευρώ και θα σου τα δώσω και θα μου παραδώσεις τη μοτοσυκλέτα όπως ακριβώς σου την παρέδωσα. Δεν γνωρίζω όμως πότε θα είναι αυτή η χρονική στιγμή καθότι έχω πρόβλημα ρευστότητος.
Οπως καταλαβαίνεις δεν είναι στο χαρακτήρα μου να δημιουργώ προβλήματα. Δωδεκα οχήματα που μέχρι στιγμής έχω πουλήσει και τα οποία τα γνωριζα δεν είχα κανένα πρόβλημα με τους αγοραστές.
Από σήμερα και για μια βδομάδα θα είμαι σε επαγγελματικό ταξίδι και δεν μπορώ να ασχοληθώ με internet και forums και δεν θα απαντήσω σε ότι γράφετε ...

Αυτά προς το παρόν.

Φιλικά (ελπίζω)
Μιχάλης

Υ.Γ.-1 Εδώ στην Κρήτη λέμε ότι πιο πολύ ψωμί τρώγεται με το μέλι παρά με το ξύδι....

Υ.Γ.-2 Αν πάλι θέλεις να έρθεις εδώ στο Ηράκλειο και να δεις τα οχήματα που έχω προς πώληση και αν κάτι απο αυτά θέλεις τότε ανταλλάσουμε τη R26 με ενα από αυτά και βρισκουμε τη διαφορά + -
Reply With Quote