View Single Post
  #154  
Παλιό 07-01-2011, 06:24
TEOSS Ο/Η TEOSS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1100 GS R 51/3 CB250RS
Μηνύματα: 2,237
Προεπιλογή Απάντηση: Λάδια κινητήρα...

Νίκο ,ξέρεις ότι σε εκτιμώ σαν άνθρωπο και για το έργο που μαζί με τον Δημήτρη προσφέρετε .Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα `η εγωισμό απέναντι στο Γιώργο `η άλλους συμφορουμιτες και το έχω αποδείξει κατά το παρελθόν ζητώντας συγγνώμη για εκφράσεις και παραδεχόμενος λάθη και παραλήψεις π.χ. από GeorgeP (gsforum post104, gsforum post57) , Gemara (gsforum post76) , PITS (gsforum post13) κ.α. Ο μόνος που θεωρώ ότι αδίκησα και δεν έχω ζητήσει συγγνώμη (που του τα έχωσα λόγο θύμου) είναι ο vaska .Έχω παραδεχτεί ότι ο γραπτός λόγος μου είναι λίγο απότομος …θα βελτιωθεί .


Αλλά αυτό πρέπει να είναι αμοιβαίο, δεν θα είχε μειωθεί η προσωπικότητα του Γιώργου εάν είχε παραδεχτεί ότι (π.χ.) το R1200GS έχει 2 ταχυσυνδέσμους ,το telelever έχει 1 ψαλίδι ,τα υπουργεία έχουν γραπτά οργανογράμματα και ο δήμαρχος δεν διατάζει τον αστυνόμο (για να θυμηθούμε και τα παλιότερα)


Η άνευ προηγούμενου παρεξήγηση άρχισε εδώ gsforum ,όπου ενώ έχουμε λύσει παλιές διαμάχες , αρχίζουμε μια φιλική κόντρα με φατσούλες και πειράγματα και έρχεται το post 258 και μου καίει… βαλβίδα .Απαντώ με το 272 και στη συνέχεια πάω συνεργείο αλλάζω έδρες -τρίβω νέα βαλβίδα αλλά σύντομα γίνεται του crossturer το κάγκελο (μαζί με τα προβολάκια) gsforum 119 ,159,160,162,164,165,167,168 ..φαίνεται η επισκευή να έπιασε και ανεβάζει στροφές …171.172 ,180, και μπαμ σπάει καδένα …182 ,παίρνει ανάποδες 185 και σπάει κάρτερ 189.-

Σε τέτοια κατάσταση τα επεισόδια ταχυσυνδέσμου και λαδιού ήταν αναπόφευκτα …


Τώρα άντε να κάνεις γενική ….
Reply With Quote