View Single Post
  #20  
Παλιό 12-01-2011, 15:10
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Smile Απάντηση: .... Gs καφεδακι στο Solingen!...ακομα ενας επισκεπτης απ τη πατριδα!

...με τον φιλο Κρασοπατέρα, και λογο του οτι ανεβοκατεβαίνει πολλες φορες στη Γερμανια για τις δουλιες του, ειμαι σιγουρος οτι θα τα ξαναπουμε πολλες φορες και θα πιουμε αρκετα κεφεδακια τωρα που γνωριστήκαμε!... ...απο κει και περα καθοτι ανακαλυψα οτι ειναι και τρελος χιλιομετροφαγος ...ολο και μπορει να τον δω καμια φορα με το Gs εδω πανω!..χαχα!


...

...

... εκτος αφτου παντως και μια που αναφέρθηκε και απ τους φιλους παραπανω για τα παλιοτερα καφεδακια ...θα "βαφτισω" ετσι αυθόρμητα το παρων Θεμα σαν ποστ αναφορας σε ολες τις συναντησεις μου με συμφορητες εκτος Ελλαδας...και φυσικα θα συμπληρωνω μελλοντικα, απο κατω καθε νεα συνατηση!

...

...ξεκιναω λοιπον με το Γιωργο(gemara) που οταν κατοικούσε στο Βελγιο συναντηθηκαμε , ήπιαμε καφεδακια και βολταραμε μαζι σε μερικες πολεις στα περιξ!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gemara Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννης, ο σταθμός και η ζεστή γωνιά των συνφορουμιτών στη Βόρεια Ευρώπη! Τι να λέμε...! Χρόνια τώρα! Γιάννη περάσαν κιόλας 4 χρόνια από τη φώτο...






....

...

...φυσικα και τον φιλο Κωστα (loulou1100gs)...που δεν θα ξεχασω οταν πρωτοειδα ενα τζιπακι με Ελληνικες πινακιδες να παρκαρει απέναντι απτο μαγαζακι μου και να κατεβαινει ενα χαμογελαστο προσωπο με ενα χαρτονι Ελληνικες λιγουδιες για τα μικρα...χα!
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από loulou1100gs Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετοιμάσου...ξανάρχομαι Αναμένω οδηγίες παραγγελίας για τις μικρές (έχω κάνει το δρομολόγιο Αθήνα-Κολωνία-Solingen "Πατήσια-Παγκράτι")





...

...


...και δεν μπορω να ξεχασω και τον φιλο Βασιλη (vasilis) που ειχε διανύσει ενα παγωμενο πρωινο Κυριακης 700+ χιλιομετρα για να συνατηθουμε καπου στη μεση στο κεντρο της Φρανκφούρτης για μια γνωριμια και ενα καφεδακι!...






...


...



....χαιρομαι που η επισκεψη του Κρασοπατερα με εμπνευσε να ξεκινησω αυτο το ποστακι ...και ελπιζω να το γεμισω τετοιες ομορφες συντησεις και μελλοντικα!...να στε καλα παίδες!
[/CENTER]

Last edited by ΙoannisPanagiotidis; 10-05-2013 at 17:39.
Reply With Quote