View Single Post
  #106  
Παλιό 03-10-2011, 14:36
Doc Ο/Η Doc βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Σαρωνίδα
Μηνύματα: 421
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Doc Εμφάνιση μηνυμάτων
@ Αρκας

τώρα είναι χαράματα, αλλά λίγο αργότερα θα προσπαθήσω να σε πάρω τηλέφωνο

δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου όλο το βράδυ, έχοντας τύψεις, κατά πόσον διασταύρωσα επαρκώς την ταυτοποίηση των δύο nickname

εάν έσφαλα και υπέπεσα σε τραγικό λάθος σύμπτωσης, θέλω να σου ζητήσω συγνώμη εκτός του εδώ δημόσια και προσωπικά-φωνητικά και εάν θα είσαι διαθέσιμος στην Νέα Σμύρνη και ως φυσική παρουσία και κατάματα. Δεν κρύβομαι σε καμία περίπτωση, είμαι πολύ ευθύς άνθρωπος. Είναι όμως πιθανό να είμαστε θύματα μίας τραγικής σύμπτωσης. Οπότε το λάθος καταλαβαίνω πόση αναστάτωση θα μπορούσε να σου προκαλέσει. Και όπως σωστά γράφετε την ημέρα γενεθλίων.

Είχα υποχρέωση να ερευνήσω πιο βαθιά και μετά να σε κατηγορήσω, αποκλείοντας πρώτα τις πιθανότητες όποιας τυχόν συγκυρίας.

Επηρεασμένος όμως από την άρνησή σου [περί της πρόσκλησης] έκρινα βιαστικά και χολωμένος. Εν βρασμό ψυχής χωρίς να κοιτάξω, όπως είπαμε, για λόγους ασφαλείας τις πιθανότητες λάθους επαρκώς.

Κων/νος Κων/νου Λουκιπούδης
Βρήκα τον Δημήτρη έστω τηλεφωνικά, μιλήσαμε... περίπου στις 12.00, αλλά μόλις τώρα έφτασα σε ιντερνετ....
πρώτα από όλα
του ζήτησα πολλές φορές συγνώμη, όπως και το αισθάνθηκα για τα λάθος μου συμπεράσματα για το πρόσωπό του,

όσον αφορά το δεύτερο ζήτημα, εκεί πιστεύω ότι μάλλον υπήρχε μία α συνεννόηση και θα πρότεινα εκεί να τελειώσει το ζήτημα


έθεσα ένα προβληματισμό, για το πως πρέπει ή όχι να φέρεται ένα φόρουμ, για την ύπαρξή τους κτλ., αλλά καθ' οδόν υπέπεσα σε λάθος και άφησα βαριά σκιά, έστω για ένα βράδυ, σε άτομο που δεν έφταιγε

μπροστά σε αυτό - την ανθρώπινη διάσταση του ποστ μου δηλαδή - περνά σε δεύτερη μοίρα όποια άλλη διένεξη/παρεξήγηση/α συνεννόηση μπορεί να υπήρχε, δεν έχει πια καμία σημασία

όλα τα άλλα, περί τι ρόλο [εμπρηστικό] παίζω και άλλες κατηγορίες τις αρνούμαι

Έκανα ένα λάθος, όσο και μεγάλο ή δυσάρεστο και να ήταν, αλλά μέχρι εκεί.
Ο σκοπός μου δεν ήταν και δεν είναι κακός.
Όποιος δεν έσφαλε ποτέ και είναι σίγουρος, ας λιθοβολήσει ελεύθερα.

Εάν δεν έχετε αντίρρηση, θα παρακαλούσα την διαχείριση να κλειδώσει το thread.
Doc/Κώστας Λουκιπούδης

δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω

Last edited by Doc; 03-10-2011 at 14:38.