View Single Post
  #38  
Παλιό 20-11-2011, 17:12
Kimwnas Ο/Η Kimwnas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 746
Προεπιλογή Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ της BMW Motorrad Hellas !

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Capitain Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνώ και επαυξάνω... Απλά λόγω κρίσης μείωσαν τις τιμές και εν ολίγοις μας λένε ότι τόσο καιρό το 20% που μείωσαν τώρα πήγαινε στις πεινασμένες τσέπες τους... Και δε νομίζω να μπαίνουνε και μέσα ακόμα και τώρα...
Η πρώτη απάντηση του "γούστου" μου μετά τα τόσα γιούχου και μπράβο!

Ρε παίδες, ήθελα να ήξερα, τι παίρνετε και δεν μας δίνετε?

Εδώ βλέπετε ότι τριγύρω γίνεται πανικός, έχουμε μια αντιπροσωπεία η οποία χρεώνει ότι γουστάρει και κόβει κουστουμάκια σε χιλιάρικα για πλάκα για ότι συμβεί στις "γύρο-του-κόσμου" μηχανές που καβαλάμε (ας προσέχαμε), ήδη ένα εξ. συνεργείο έβαλε λουκέτο, ένα άλλο (προς τιμήν του) μας έχει κάνει deal, και έρχεται τώρα η μαμά να χρυσώσει το χάπι...
Βέβαια όπως είπε πρόσφατα σε δήλωση του ένας χρηματιστής στη Wall St ,αναφερόμενος στην Ελλάδα, δεν υπάρχει νόμος που να απαγορεύει να εκμεταλλεύεσαι τον ηλίθιο... οπότε...

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ προσωπικά σταμάτησα να τα σκάω για ψίλου-πήδημα και να τρέχω να φτιάξω το παραμικρό επι τόπου και να τα σκάω αντίστοιχα στα πανάκριβα ανταλλακτικά (made in slovakia και κλπ).
Μόνο για τα σοβαρά πλέον και μόνο εκεί που εμπιστεύομαι (ο νοοών νοείτω) σε εξουσιοδοτημένο.

Last edited by Kimwnas; 20-11-2011 at 17:15.
Reply With Quote