Θέμα: R 51/3
View Single Post
  #3  
Παλιό 19-03-2012, 11:33
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: R 51/3

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από astrapogiannos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους.Για αλλη μια φορα ζηταω τα φωτα σας.Τελικα αποφασισα πως θελω να παρω μια R51/3.Εχει μια ενας φιλος σε καλη κατασταση αλλα δεν εχει χαρτια.Το παιδι παρεπιπτωντως ειναι εμπιστοσυνης και την επιδιορθωνει ο ιδιος.Απ'οτι μου ειπε του εμεινε απο καποιον θειο που πεθανε,χαθηκαν τα χαρτια και ουτε ενδιαφερθηκε να κινησει διαδικασιες για αδειες αντικας κτλ γιατι την ειχε πιο πολυ σαν χομπυ.Τωρα χρειαζεται μετρητα και την πουλαει.Η τιμη ειναι 4500 και φαινεται οτι δουλετει ρολοι.Θα ειναι η πρωτη παλια μπεμπα που παιρνω (αν την παρω) αλλα την ειχα μερακι απο μικρος.Μου λεει βεβαια οτι βγαζει πινακιδες αντικας.Τι λετε?Αξιζει τον κοπο?Μπορουν ευκολα να βγουν πινακιδες αντικας η θα γινει τιποτα και θα μου μεινει η μηχανη αμανατι χωρις αδεια για κυκλοφορια?Ευχαριστω προκαταβολικα

Καλημέρα φίλε.
Επειδή πρόσφατα ασχολήθηκα με το θέμα να προσέχεις μερικά πράγματα. Στην τιμή αυτή βρίσκεις τη R 51 με τα χαρτιά της .
Μην εμπιστεύεσαι ανθρώπους που σου είπαν την έχω από κληρονομιά κλπ. Εάν έχει χαρτιά υπάρχουν αντίγραφα στο υπουργείο. Πως μπορεί κάποιος να έχει στην κατοχή του το συγκεκριμένο και να μην έχει έστω και μια Φώτο που να φαίνεται ο αριθμός.
Σε χωριό της Άρτας παππούς είχε στην αποθήκη παλαιά μηχανή. Εμπειρία δική μου. Όταν προσπάθησα να την πάρω ,στην πορεία ανακαλύψαμε ότι ήταν από κλοπή πριν 30 χρόνια.
Να το ψάξεις καλύτερα. Αντίκα αριθμό βγάζεις σχετικά εύκολα.
Καλό αποτέλεσμα να έχεις
Reply With Quote