View Single Post
  #479  
Παλιό 20-10-2009, 00:21
Dionisis Ο/Η Dionisis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: gsa 1150
Μηνύματα: 1,957
Προεπιλογή Απάντηση: Εκδρομή μονοήμερη-διήμερη στα Καλάβρυτα * 17-18/10/09 *

Φιλαράκια ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς σε όλους ….από την αρχή πίστεψα σ αυτήν την παρέα και την μετέφερα στους φίλους μου εδώ στο νησί ….χάρηκα που περάσαμε όλοι καλά που ξαναείδα φίλους και γνώρισα κι άλλους ……..δεν είχα καμιά αμφιβολία για την οργάνωση στο ήθος και το μεράκι του Νίκου (λεοντόκαρδος) στον Δημήτρη (αρκα) στον Βασίλη (skippybi) και στον Στράτο ήταν όλα τέλεια .
Ξεκίνησα από το νησί Σάββατο πρωι και πήγα Πάτρα για δουλειές ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στον Θανάση jefe για την πολύτιμη βοήθεια του που όταν έφτασα στο Μακρο και έβρεχε παρά πολύ με ένα τηλεφωνο ήταν δίπλα μου με πείρε πήγαμε στο σπίτι έβαλα την μηχανή στο γκαράζ και συνεχίσαμε τις δικές μου δουλειές με το αυτοκίνητο του………………… Θανάση σε ευχαριστώ αδελφέ και θα τα ξαναπούμε σύντομα …………….φίλοι μου καποιες στιγμές(δηλαδή πάντα ) θα ήθελα να βρεθώ και εγώ σε κάποιον καφέ να ανταλλάξω ιδέες και να ευχαριστηθώ την παρέα σας αλλά δυστυχώς η απόσταση και οι υποχρεώσεις είναι παρά πολλές και εινα πολύ δύσκολο για αυτό ας με συγχωρήσουν κάποιοι εάν γίνομαι λιγο <γραφικός> .Πολλές ευχές σε όλους …..ευχές έτσι ώστε αυτό το φόρουμ να συνεχίσει την προσπάθεια να μας φέρνει κοντά .:sm5::sm5::sm5::sm5::sm5:
Reply With Quote