View Single Post
  #124  
Παλιό 25-02-2013, 20:51
tolhs Ο/Η tolhs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2011
Περιοχή: volos
Μoto: gs 1200
Μηνύματα: 2,961
Προεπιλογή Απάντηση: Σαββατοκύριακο 23,24/2/13 στην Waterland... (Bόλος)

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jtnakos Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο της 9 προσπαθώ να το γράψω...Είπαμε ..deliveri day η Κυριακη


Στη βάση μου και εγώ......Φωτο ΔΕΝ εχω γιατι τσακωνόμουν με τον Νώε αν θα μπει η Μαλαμω στην Κιβωτό...Από Λάρισα και μετα ΑΝΟΙΞΑΝΕ οι ουρανοι......Χρηστο-Τολη?????????ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΔΩ ΡΕΕυτυχως αλλαξα αμέσως εσώρουχα πριν προλαβουν να φυτρώσουν μανιτάρια.....




Η εκπληξη γ@ματη...Αντωνη-Πανο-Βασιλη Μας αφήσατε με ανοιχτό το στομα ευτυχώς ΔΕΝ τρωτε και πολυ και μπορω να πω πως κατι τσίμπησα με τα ΤΕΡΑΤΑ διπλα μου...Χάρηκα ταμαλα φιλαράκια..

Ντινακι και Αλεξανδρε Ψυχαρες..

Αστακε την επομενη φορα θα σε ΚΑΒΑΛΗΣΩ αν πας με 3η και 3,5 χιλ.στροφες

Τολη εισαι τυχερος που ηταν ο Αντωνης αναμεσα μας και ειχα και το ABS 5ης γενιας να μπαινει μΑναχο του....θα ενιωθες καυτη την ανασα μου στο λεμουδακι σου...

Σπύρο ???εισαι ΓΙΓΑΝΤΑΣ οχι για το υψος σου...ΑΛΛΑ που αντεχεις ΟΛΑ τα καιρικά φαινόμενα...και αναμεσα απο τις Συμπληγάδες πετρες...

Χρηστο-Ειρηνη????????ΕΡΧΕΣΤΕ???????Χαθηκαμε φιλαρακι...μάλλον θα επλεξες σε κανενα ΦΑΝΑΡΙ

Κορνηλιε-Τζενη????

Μπηκα απο καινουρια εθνηκη και ΔΕΝ σε πέτυχα Π Ο Υ Θ Ε Ν Α....
και ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ μονο ΑΥΤΟ αλλα ηταν κλειστη η εξοδος που εβγαινα κανονικα και με πεταξε απο παλαια εθνικη για Ελασσόνα και ενιωθα σαν κουλουρακι για βουτηματα...

Σταυρο-Ξανθη να κανονιζετε ΠΑΝΤΑ τετοιες εξορμησεις για να βρισκομαστε για να τονώνεται το ηθικό μας γιατι ΔΕΝ μας βλεπω να την παλεύουμε..Ξανθη να τον ξεσηκώνεις περισσότερο..


Ααααααα μπορώ τώρα να βγάλω την ανάσα που την κρατάω ώρα τώρα....


ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ...Η ΦΤΩΧΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΗ.



Φιλαρακι... μονο εσυ βραχηκες...
και σου ειπα κατσε διπλα μου....
Reply With Quote