Θέμα: BMW mobile care
View Single Post
  #7  
Παλιό 14-06-2013, 14:40
kwstas Ο/Η kwstas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2011
Περιοχή: Orestiada
Μoto: R1200GSA
Μηνύματα: 2,726
Προεπιλογή Απάντηση: BMW mobile care

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από jtnakos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καθως ειμαι και παθων ας ριξω και εγω λιγο χρωμα στην απορια σου απο πρωτο χερι

Αν δεις εδω και διαβασεις και κανα δυο σελιδες μπρος -πισω θα δεις οτι εμεινα στο Βελιγραδι απο αξονα και ψαλιδι....Η mobile care ΟΧΙ μονο Α Ν Υ Π Ρ Κ Τ Η ΑΛΛΑ εφτασε στο συμβαν μετα απο3-4 ωρες και απλα θα με πηγαινε στο ΠΛΗΣΙΕΣΤΕΡΟ εξουσιοδωτιμενο συνεργιο BMW ..Μετα απο 1000 τηλεφωνηματα στην οδικη και την επανηλημενη γραφη στα απαυτα της τοτε πηραμε τηλ στη ADAC η οποια μας ειπε οτι θα ειναι στο συμβαν σε ΜΙΣΗ ωρα.................................ΚΑΙ ΗΤΑΝ..

Αφου εγινε ελεγχος απο μαστορα που συνεργαζεται στο Βελιγραδι και διαπιστωσε την ακινησια της μοτο και οτι ΔΕΝ φτιαχνεται επιτοπου,ναυλοσανε τζιπακι με ιδικο τρειλορ για βαρια μοτο και με φερανε Θεσσαλονικη 850 χλμ παρακαλω βαζοντας ΜΟΝΟ μια υπογραφη

Η mobile care θα με παρατουσε στου διαολου την μανα και δεν ξερω ποσο θα μου εβγαινε η ζημια....................και το καλυτερο????πρωτη χρονια εγραφης στην ADAC 82€ περιπου και καθε επομενο χρονο 79€


ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ..
Γιαννη επειδη ενδιαφερομαι και εγω, ισχυει πως για την ADAC η επικοινωνια γινεται μονο στα Γερμανικα ή υπαρχει Ελληνας συνεργατης για οταν χρειαστει κατι?
Reply With Quote