View Single Post
  #63  
Παλιό 25-11-2009, 11:20
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από vpentza Εμφάνιση μηνυμάτων
προς τί το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός ??? οι έχοντες εμπειρία στην οργάνωση εκδρομών με πολλές συμμετοχές ας πάρουν τα ηνία της οργάνωσης και αυτής της εκδρομής.... δεν έχω πρόβλημα να εκθέσω δημόσια τον προβληματισμό μου και σας θυμίζω ότι όταν εγώ ρώτησα τί ώρα σκοπεύουμε να γυρίσουμε με παρακίνησαν να γυρίσω μόνος..... ειλικρινά δεν με ενθουσίασε σαν ιδέα γιατί και στο Λουτράκι όλοι μαζί ξεκινήσαμε να γυρίζουμε και μετά τις καθιερωμένες φωτό ο καθένας τότε και μόνο τότε αποφάσισε το δρόμο που θα ακολουθήσει για τα τελευταία 80 χλμ......
Ζητάω μόνο καλύτερη οργάνωση και τίποτε άλλο, εγώ είμαι "νέος" στις συμμετοχές σε μοτο-εκδρομές και νιώθω ανασφάλεια να μην ξέρω ακριβώς τί θα γίνει...
και αν κάποιοι δεν έχουν την ίδια άποψη με εμένα... ε δεν έγινε και τίποτε....δεν λύνουμε το Κυπριακό και μούτρα δεν κάνω σε κανένα επειδή με αντιμετωπίζουν απότομα, και ούτε σκοπεύω να αλλάξω τη συμπεριφορά μου απέναντι σε οποιονδήποτε και σαφώς αναμένω το ίδιο εφόσον μιλάω δημόσια...



Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από soter3gm Εμφάνιση μηνυμάτων
Tι λες ωρέ Βασίλη ?? Ποιος σου μήλισε απότομα ? μας είπες τι ώρα θέλεις να είσαι πίσω? Την εκδρομή την οργάνωσα εγώ και σιγά, τι οργάνωση που ζητάς από μια μονοήμερη? αν διαβάσεις όλα τα ποσταρίσματα θα καταλάβεις πως ο GeorgeP θα είναι μπροστά και θα οδηγεί, θέλει μυαλό για να καταλάβεις πως το πήγαινε είναι περίπου 4 ώρες με καφέ τσιγάρο βενζίνη κλπ? και άλλες τόσες ο γυρισμός ? με ενδοιάμεσο το φαγητό χαβαλέ κλπ,δηλαδή το νορίτερο επίστροφή στην Αθήνα στις 19:00, τι σου έιπα που δεν σου άρεσε ? Και τέλος γιατί να σε αντιμετωπίσω απότομα ? μου έχεις κάνει κάτι? πλυν από την καλή ?
Αρχοντες του σκοτους και της μοτοσυκλετας, ''αφηστε τα μιση και πιαστε το γ.......ι'' εεεεεεεε το τιμονι ηθελα να πω!!!!!!

Σωτηριε, που σωτηρία να μην εχεις και να σου κατσικωθει ο ουρανος στο κεφάλι, κατσε και σκεψου ¨η και συσκεψου με άλλους λιγοτερο ¨η περισσότερο εμπειρους (2-3 μυαλα ειναι παντα καλλυτερα απο ενα) και βγάλε το προγραμμα! Μετα δημοσιοποιησε το!!! Πρέπει να γινει μεχρι αυριο το αργοτερο καλε μου φίλε!!! Πρέπει να ξερουμε ολοι οχι τοσο το τι ωρα θα γυρισουμε αλλα το τι ωρα θα ξεκινησουμε, το που θα σταματησουμε, που θα φαμε και που επιπλεον θα παμε περαν του προορισμου!!!

Και όπως πάντα ειμαι/ειμαστε ΟΛΟΙ στην διαθεση σου ΑΝ και ΕΦΟΣΟΝ χρειαστεις βοηθεια!!!

Ο γυρος του Παρνωνα ειναι μια εκδρομη που ειτε μονοημερη γινει (την εχω κανει απειρες φορες απο τοτε που ειχα το XLS 500 και οι δρόμοι ηταν χωματα), ειτε με διανυκτερευση/εις θα μεινει σε όλους αξεχαστη!! Και να ειστε σιγουροι οτι θα...............ξαναπαμε!!!!!

Παληκαρια να ξερετε, Λαος ενωμενος ποτε νικημενος που ελεγαν παλια (πιο παλια απο μενα)!!! Αντε μπράβο!!!!