View Single Post
  #20  
Παλιό 17-08-2011, 15:49
ΙoannisPanagiotidis Ο/Η ΙoannisPanagiotidis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Solingen - Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS '04
Μηνύματα: 1,616
Προεπιλογή Απάντηση: Drag Racing Nitrolympx 2011....Hockenheim Ring

...χαιρομαι που σας αρεσαν οι φωτο παιδες!!!... και πιστεψτε με αλλο να το ζεις live!....απιστευτη ενταση ...δεν μπορεις να την διατυπώσεις με τιποτα χωρις ήχο και κίνηση!

...

... κατι αλλο ομως που με στεναχωρησε πολυ και το εμαθα σημερα ψαχνοντας στο διαδυκτιο ...ειναι οτι την Κυριακη στους τελικους και ενω εγω φωτογραφιζα τα τουμπανιασμενα 8κυλινδρα στο χωρο των κινητών συνεργείων ....2 Ελληνοπουλα τρεχαν με τα δικα τους τούμπανα στη κατηγορια PRO STOCK BIKE ... απο οτι εμαθα ψαχνοντας τρεχαν με υπερκυβισμενα GSXR95 και TL1000 στα 1655κυβικα και μαλιστα τερματισαν στην θεση 8 και 9 ...ενω συνεχιζοντας το ψαξιμο βρηκα τα ονομα τα τους στη παγκοσμια λιστα της κατηγοριας και βρηκα οτι ειναι και στις πρωτες σχετικα θεσεις ακομα και στη παγκοσμια καταταξη!


...ΠΙΚΡΑ!!!!...εγω να βολταρω με τη φωτογραφικη στο χερι ...και να περασα μπροστα απο καποιο συνεργειο που 2 Σαλονικόπουλα ρυθμιζαν τα Suzuki τους πριν τη κοντρα!...ειμαι τρελα νευριασμένος και σπάστικα σφόδρα που εχασα μια τετοια γνωρημια ... (δεν μπαινω στη διαδικασια να εξηγήσω πως νιωθεις σαν Ελληνας του εξωτερικου βλεποντας καποιον πατριωτη να διακρινεται σε κατι ... αυτο πρεπει να το βιώσεις ο ιδιος σαν μεταναστης για να το καταλαβεις)...αλλα δεν ηξερα οτι εχουμε και μεις συμμετοχες και μαλιστα ειμαστε και τοσο μπροστα!

...τιμητικά λοιπον αναφέρω τα ονοματα τους και παραθετω τα λινκ στη παγκοσμια λιστα οπου αναγραφετε και η φετινη τους συμμετοχη στη Nytrolymx 2011...καθως και οι χρονοι τους!


.... ο Stavros Svrachnos που τερματισε στην 8η θεση με σε 7.416 δευτερ. 292,48 χιλ/ωρα !!!



και ο Bousinis Haralambos που τερματισε στην 9τη .... σε 7.565 δευτ. 281,20 χιλ/ωρα!!!!








...κριμα δεν το ηξερα!

Last edited by ΙoannisPanagiotidis; 17-08-2011 at 15:53.
Reply With Quote