Θέμα: πλυντηριο
View Single Post
  #10  
Παλιό 01-06-2012, 20:02
vrider Ο/Η vrider βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: R 1200 GSA '08
Μηνύματα: 106
Προεπιλογή Απάντηση: πλυντηριο

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Airman67 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιός είναι αυτός που έχει και χούγια ενώ μας πέρνει τα λεφτα
να τον γνωρίσουμε ....

και υπάρχουν ακόμα κάγκουρες που σέβονται ακόμα ΧΟΥΓΙΑ ????

αμαν!!!!!!!!
Αν δεν το ξερεις το μαγαζι του, ειναι μαλλον λογικο να σου φαινεται παραξενο.Ομως ο ανθρωπος εχει ενα μαγαζι που χωραει να πλυνει ΜΙΑ μοτοσυκλετα και δουλευει μονος του. Την πλενει στο χερι (ναι στο χερι) και θελει περιπου μια ωρα για να κανει τη δουλεια.

Αν θελεις να πας και να περιμενεις, feel free to do so, αλλοιως για δικη σου ευκολια και για να μπορεσει να σου πλυνει τη μηχανη οπως ΕΚΕΙΝΟΣ θελει, καλο ειναι να κλεισεις ενα ραντεβου.

Το Λαμπη τον γνωρισα λιγο μετα το Πασχα οταν περναγα τυχαια απ εξω και τον ειδα να στεγνωνει και να γυαλιζει μια μηχανη.

Τετοιο πλυσιμο δεν εχω ξαναδει. Και για τη μιαμιση ωρα (τοσο του πηρε να μου ξανακανει το Adv σα καινουργιο- λαιμους, εξατμιση,κρεμες κλπ) νομιζω οτι δε μου πηρε πολλα χρηματα.

Κι επειδη εχω παει και στ αλλα πλυντηρια που υπαρχουν για μηχανες, νομιζω οτι αυτο ειναι μακραν το καλυτερο. Ισως και το ακριβοτερο αλλα σιγουρα το καλυτερο!

ΥΓ Οπως ισως καταλαβες δεν εχω ουτε ποσοστα ουτε ειναι συγγενης μου, απλως ειμαι ενας ευχαριστημενος πελατης.
ΥΓ 2Το καγκουρας να το παρω ως κομπλιμαν?

Last edited by vrider; 01-06-2012 at 20:05.
Reply With Quote