View Single Post
  #77  
Παλιό 03-11-2010, 07:35
katsanakis Ο/Η katsanakis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
Μoto: BMW K1200GT
Μηνύματα: 732
Προεπιλογή Απάντηση: Σπασμένο διαφορικό

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από tsak8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και τόσο πιο μεγάλη θα πρέπει να είναι η πιθανότητα να μην χαλάει , με τέτοια βλάβη σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.Τα γούστα πληρώνονται ναι , αλλά πόσο??
Εξακολουθώ πάντως να αγνοώ την μη ορθή χρήση μιας τέτοιας μοτοσυκλέτας..
Εγώ θέλω να την πάρω για να την καβαλάω στα πάντα!

edit
Συγνώμη στον άνθρωπο που άνοιξε ενα θρέντ για την ατυχία του!
Κανένα πρόβλημα να σας πω την αλήθεια προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Οοοοχι βρε!! δεν εχεις δικιο!! Εδωσες 20000ε και να μην σου σπασει ενας αξονας στα 30000κμ? να μην σου ραγισει η φωλια (βαση) του δισκοφρενου και να το παρεις χαμπαρι κατα τυχη? Τι λες τωρα?????

Δεν ειρωνευομαι εσενα φιλε μου αλλα τον Ντινοπουλο με τις ασυναρτησιες που λεει λογω ληγμενων φαρμακων που παιρνει για να μην βλέπει και διαβαζει αυτα που γραφονται εδω σε αυτο το φορουμ!!
Να πλεει στην δικη του Νιρβανα οταν γραφονται αυτα...... για να ειναι ξεθολωτος οταν βγει ο ηλιος λαμπρος και ζεστος και βγάλει την καλη του για βολτα!! Αν ο ουρανος εχει συννεφα.....αστα δεν την κουναει ρουπι!
Α, και που'σαι..... στην Αθηνα, στα ζορια δηλαδη, την κυκλοφορει μονον Χριστουγεννα. Πασχα και Αυγουστο που λειπει το 90% των αθηναιων...για να μην την ταλαιπωρησει και του βγάλει κανα κουσουρι! Γιατι αν του βγάλει......πως το λεν στους φιλους? εεεε!! πως το λεν???
Εν το μεταξύ η χρήση που κάνω στη μηχανή είναι αυτή που χαρακτηρίζεις.Τελικά όσο την προσέχεις τόσο σε τιμωρεί.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από geol Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά τι έγινε ? Είχες νέα ?
Δεν έχω ακόμη νέα ελπίζω σήμερα.
Reply With Quote