View Single Post
  #181  
Παλιό 17-10-2010, 03:26
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Arrow Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Λίστα συμμετεχόντων
στην εκδρομή
"Αλησμόνητες Πατρίδες"
από 28 έως 31 Οκτωβρίου 2010.




1. Arkas -------------> δίκλινο ------------> Προκαταβολή 175 ευρώ Ok!

2. moby_gr -----------> δίκλινο ------------> Προκαταβολή 175 ευρώ Ok!

3. comander ----------> δίκλινο ------------> Προκαταβολή 175 ευρώ Ok!

4. nikos-x -----------> μονόκλινο ----------> Προκαταβολή 139 ευρώ Ok!

5. Sakis -------------> μονόκλινο ----------> Προκαταβολή 139 ευρώ Ok!

6. FONGEORGE --------->. δίκλινο------------> Προκαταβολή 175 ευρώ Ok!

7. napgeo ------------> μονόκλινο ----------> Προκαταβολή 139 ευρώ Ok!

8. ..;;;..




.
Τώρα είναι που θα σας πιάσω στον ύπνο...

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω.... δέχομαι τρομερές πιέσεις.... από αρχηγούς κρατών... από τον ίδιο τον Πρόεδρο της Βουλής.... από άλλα τακτικά Μέλη και μη..... ειλικρινά είμαι σε πολύ δύσκολη θέση....

Βλέπω τη σύνθεση..... την ξαναβλέπω...... δεν είναι κι ότι καλύτερο....

1/ Αρκάς..... τουλάχιστον τώρα που δεν καπνίζω..... δε θα με ταράξει στις τράκες.... Με στεναχώρησες βέβαια που δε με δέχτηκες στην καμπίνα σου... αλλά θα κάνω πέτρα την καρδιά μου...

2/ Didos.... τι να πω....?? Έπαιξε μεγάλο ρόλο στην απόφασή μου.... αν και το χόντρυνε πολύ με τα απειλητικά τηλεφωνήματα που μου έκανε για να με "ψήσει"...

3/ Για το μπουνταλά τι να πω???? Που θα σ'αφήσω βρε τενεκέ ξεγάνωτε να πας μοναχός σου....??? Aφού ξέρω ότι δεν μπορείς να ζήσεις μακριά μου... (Γιώτα μου για σένα έρχομαι... απλώς τον παρηγορώ...) Πες του να πάρει βατραχοπέδιλα μαζί..... γιατί θα χουμε... "ψαράκια"...

4/ Nikos-x... codename: Ζουζουνίτσα..... Νικολάκη μου λειψες.... και θέλω φωτογραφίες πολλές εν κινήσει να με βγάλεις... αφου θα ρθεις που θα ρθεις.... να κάνεις και καμιά δουλειά...

5/ & 6/ Sakis και Fongeorge... Δε σας ξέρω καλά ακόμα φιλαράκια.... οπότε τη γλυτώσατε γι' απόψε...

7/ ΤΗ ΛΙΝΑΤΣΑ ΜΑΖΙ.... ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ....?????? ΘΑ ΦΕΡΩ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΡΕΣ ΕΓΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ..... ΚΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ.... ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΡΕΦΕΝΕ ΓΙ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΣΚΟΝΟΠΑΝΑ....


Νάποοοοοοοοοοοοοοοοοοο.................... ελπίζω να μην έχεις αντίρρηση εσύ να κοιμηθούμε αγκαλίτσα στο πλοίο........


Προειδοποιώ όμως.... για να μην πει κανείς... στη συνέχεια ότι δεν προειδοποίησα.... ότι οι διπλανές καμπίνες.... ΔΕΝ πρόκειται να κλείσουν μάτι.....

8/ Το τυχερό νούμερο των Κινέζων.... 8080 το Volvo.... 888 το BMW-δικό... πολλά 8άρια μαζεύτηκαν.... να δω τι θα την κάνουμε τόση τύχη........................??

Μέσα λοιπόν κι εγώ.... μονός προς το παρόν.... και αρχές της εβδομάδας θα μάθουμε αν τυχόν παίξει σενάριο διπλού...........

Αν είμαι μονός πάντως.... το δωμάτιο στο ξενοδοχείο το θέλω 4κλινο... γιατί ο Χαρλεάς..... "κάτι" έχει υποσχεθεί.......

...Bizim eğlencemiz var...

Υ.Γ. Τι να κάνω..................? Είπα..... προκειμένου να αφήσω την εκδρομή στο έλεος του Θεού.... και να κινδυνεύει να αποτύχει...... να κάνω κι εγώ μια καλή πράξη... για το καλό του forum... ελπίζω να ληφθεί υπόψη... στην αξιολόγηση....

ΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by CPretenteriS; 17-10-2010 at 03:39.
Reply With Quote