GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Εξοπλισμός μοτοσικλέτας

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 10-04-2012, 11:50
Anthism Ο/Η Anthism βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Περιστερι
Μoto: R1200GS '07
Μηνύματα: 71
Προεπιλογή Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

Καλημέρα σας, αφου λοιπόν μπήκαμε στην άνοιξη είναι καιρός να αρχίσω να κοιτάω για βαλίτσες. Το camping βλέπετε είναι στην ζωή μας απο τότε που απογαλακτιστίκαμε απο την μανα μας!!!
Ξεκίνησα λοιπόν να ψάχνω αλλά έχω μπερδευτεί και απο την ποικιλίες και απο την ποιότητα αλλά περισσότερο με τις τιμές και την διαφορά μεταξύ των εταιριών. Η αλήθεια είναι οτι περισσότερο απο όσες έχω δεί μου αρέσουν της Touratech, αλλά είναι πολλή ακριβές!!! Για δώστε μου λοιπόν τα φώτα σας ωρε παλικάρια!! Η μοτο είναι μια F650GS του 2008. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 10-04-2012, 11:56
THANOSG Ο/Η THANOSG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Μoto: K1200GT
Μηνύματα: 371
Προεπιλογή Απάντηση: Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

Για ρίξε μια ματιά εδώ , είναι πολύ προσεγμένες και φτιάχνονται με μεράκι από συμφορουμίτες!
http://www.gsforum.gr/f26/%CE%9A%CE%...E%CE%BD-26568/
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 11-04-2012, 09:52
Anthism Ο/Η Anthism βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2012
Περιοχή: Περιστερι
Μoto: R1200GS '07
Μηνύματα: 71
Προεπιλογή Απάντηση: Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 11-04-2012, 09:55
kornlaz Ο/Η kornlaz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: 1200gs(2010)
Μηνύματα: 5,341
Προεπιλογή Απάντηση: Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Anthism Εμφάνιση μηνυμάτων
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Τις βαλίτσες των παιδιών τις είδα από κοντά στην κοπή της πίτας και οφείλω να ομολόγήσω ότι εντυπωσιάστηκα!Αξίζει να ασχοληθείς με αυτές
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 11-04-2012, 09:57
konstantinos2310 Ο/Η konstantinos2310 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: ktm 950 adventure
Μηνύματα: 897
Προεπιλογή Απάντηση: Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

εγώ έχω τις TRAX, καλής ποιότητας και κατασκευής αλλά όταν είδα αυτές που έκανε ο Βαγγέλης, δεν το συζητώ οτι είναι κλάσης ανώτερες απο τις γερμανικες...!
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 11-04-2012, 11:06
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Anthism Εμφάνιση μηνυμάτων
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Φιλαράκι, προχώρα τα άφοβα με τα παιδιά...
Η ποιότητα της κατασκευής των, είναι σε ηψηλά στάνταρ,
οι τιμές προσιτές και άμα έχεις κάποιο θέμα, θα βγάλεις άκρη..
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 11-04-2012, 11:54
THANOSG Ο/Η THANOSG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Μoto: K1200GT
Μηνύματα: 371
Προεπιλογή Απάντηση: Την βοηθειά σας παρακαλώ για την επιλογή βαλιτσών.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Anthism Εμφάνιση μηνυμάτων
Είδα το θέμα για τις βαλίτσες των συμφορουμιτών, πολλή καλή περίπτωση, βέβαια θα ήθελα να τις δω απο κοντά, δεν ξέρω αν γίνεται αυτό, αν κάποιος τις έχει βάλει και γίνονται τπτ συναντήσεις θα ήθελα να τις δω. Οσο αναφορά αυτες του εμπορίου, έχει καποιος να πει καποια άποψη-γνώμη? Καμια προσφορά ας πούμε απο κανένα κατάστημα τωρα που έρχετε το καλοκαιράκι βγαίνει? Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Από κοντά δείχνουν πολύ καλύτερες, όπως είπε και ο Αργύρης επειδή τις κατασκευάζουν οι ίδιοι οτιδήποτε χρειαστείς θα σε υποστηρίξουν , αλλά καλύτερα για λεπτομέρειες και για το που μπορείς να τις δεις καλύτερα επικοινώνησε μαζί τους.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Γνώμη σας για τιμή Βαλιτσών KouaksKouaks Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 12 10-11-2011 09:56
Ερώτηση για χούφτες και βάσεις βαλιτσών.... Aggelos-Syros Εξοπλισμός μοτοσικλέτας 5 16-05-2011 08:19
Γνώμη για βάση βαλιτσών SW-MOTECH για 12GSA chris71 Γενικά - Μοτοσυκλέτα 7 09-09-2010 15:54
Απίστευτο. Πετάνε στο δρόμο τα καρνάγια των Σπετσών. philipe Ελλάδα 11 04-08-2010 13:53


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:36.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!