GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 01-07-2013, 14:31
VDR Ο/Η VDR βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Aug 2012
Περιοχή: ΖΑΧΑΡΩ ΝΟΜΟΥ ΗΛΕΙΑΣ
Μoto: DR650SE R1200GSA Magma Red R1200GSA Rauchgrau-metallic-matt
Μηνύματα: 1,761
Προεπιλογή Η Έλπα δεν με εξυπηρέτησε.

Με την ΕΛΠΑ δεν είμαι σίγουρος για τίποτα!Αν και χρόνια πελάτης της..με τη μηχανή με άφησε ξεκρέμαστο στην Νορβηγία το 2006!Πότε πια!
Επίσης δώστε προσοχή στο τόπο που θα δηλώσετε..με δηλωμένο τόπο κατοικίας τον Πύργο και μετά την βεβαίωση του εδώ αντιπροσώπου ότι αν γίνει κάτι θα μεταφερθεί Αθήνα το μηχανάκι
(για να πάρει το πρίμ του!)..μετά μου είπε για ένα μηχανάκι δεν στέλνω φορτηγό!!!Ούτε από το τόπο του ατυχήματος στο Πύργο!!Και φυσικά η εταιρεία μου είπε..αφού εκεί είναι δηλωμένο εκεί θα πάει όχι όπου γουστάρεις εσύ!Και έκλεισε βίαια το τηλέφωνο!Και εξυπηρετήθηκα από άλλη εταιρεία!!!
Δεν την εμπιστεύομαι με τη καμία..Μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα(λόγω κρίσης ίσως) αλλά..
Δεν με ενδιαφέρει η αντιπαράθεση απλά αναφέρω την εμπειρία μου και ελπίζω να είμαι το απειροστό ποσοστό πελατών με τέτοια αντιμετώπιση (φυσικά και ο κολητός μου είχε παρόμοια αντιμετώπιση αλλά..μιλώ για μένα αυτή τη στιγμή)

Last edited by VDR; 01-07-2013 at 14:35.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 01-07-2013, 18:54
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Η Έλπα δεν με εξυπηρέτησε.

Λές το 2006, τότε που υπήρχε πολύ χρήμα και δεν είχαν ανάγκη κανένα μας, τώρα να τους δώ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:14.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!