GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Previous Post   Next Post Next
  #1  
Παλιό 15-02-2013, 23:57
matador Ο/Η matador βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2013
Περιοχή: Άργος Ορεστικό Καστοριάς
Μηνύματα: 4
Προεπιλογή Να πάρω το 800άρι ???

Θέλω να αγοράσω μηχανή και αμφιταλαντεύομαι μεταξύ Τiger 800 και F 800 GS. Παίρνοντας πληροφορίες και από τα δύο φιλόξενα forum είμαι ακόμα αναποφάσιστος. Θα ήθελα όμως όποιος κάτοχος F 800 GS μπορεί, να μου πει για την συμπεριφορά της μηχανής σε μεγάλα ταξίδια (1000+ χιλιόμετρα). Θα μου πείτε τώρα ότι το 2013 δεν υπάρχουν κακές μηχανές και υπάρχουν άνθρωποι που πηγαίνουν Nordkapp με Vespa… Τέλος πάντων, αν έχει κάνει κάποιος μεγάλα ταξίδια εσωτερικού ή εξωτερικού παρακαλώ να μου πει τη γνώμη του για το αν εμπνέει εμπιστοσύνη, αν η κατανάλωση και η άνεση ταξιδίου με 130-140 χμ είναι ικανοποιητική, και γενικά όποια άλλη παρατήρηση ή πληροφορία μπορεί να έχει. Η χρήση που θα κάνω είναι κυρίως επαρχιακοί δρόμοι, λίγοι βατοί χωματόδρομοι , Εθνική Οδό (Αθήνα Καστοριά )και ένα ή δύο ταξίδια στο εξωτερικό το καλοκαίρι. Σε δεύτερο πλάνο υπάρχει και το 1200GS Σας ευχαριστώ εκ των προτέρω…

Last edited by ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ; 16-02-2013 at 21:56. Λόγος: Διόρθωση νέου θέματος !!!
Reply With Quote
 


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:26.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!