GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιό 25-05-2011, 21:51
man gs Ο/Η man gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: kavala
Μoto: bmw f800gs
Μηνύματα: 1,363
Προεπιλογή Απάντηση: Балкан експрес: Αλητευοντας στα Βαλκανια...

ΜΠΡΑΒΟ παλικαρια να ειστε παντα υγιεις να ταξιδευεται γιατι αυτο σας δινει ζωη απο οτι καταλαβα. Νικο οποτε διαβαζω ενα ταξιδιωτικο σου εχω ενα χαμογελο λες και ημουν μαζι σας. Οσο για σενα Πανο με το Κ1200GS ειχες ενα προβαδισμα στο χωμα. ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ.
Reply With Quote
  #132  
Παλιό 26-05-2011, 11:57
kostasx Ο/Η kostasx βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ
Μoto: 990 ADV
Μηνύματα: 2,793
Προεπιλογή Απάντηση: Балкан експрес: Αλητευοντας στα Βαλκανια...

Αυτά είναι χιλιόμετρα..όχι αστεία..
Και στα επόμενα με υγεία..
Reply With Quote
  #133  
Παλιό 26-05-2011, 13:59
Ταξιδευτης Ο/Η Ταξιδευτης βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2011
Περιοχή: Αττική
Μoto: Honda VFR750 RC36 II
Μηνύματα: 697
Προεπιλογή Απάντηση: Балкан експрес: Αλητευοντας στα Βαλκανια...

Αδερφια, σας ευχαριστω ολους απο καρδιας! Για αλλη μια φορα ειναι τοσο ομορφα τα λογια σας που ομολογω νοιωθω καπως αβολα ρε σεις! Οπως και να εχει ομως οταν βλεπω τοσο θετικες αντιδρασεις αξιζει τον "κοπο"! Χαρα μου να μοιραζομαι τα οσα βλεπω με τους φιλους μου...

Τωρα, κατι σχετικα με το κοστος μιας και με ρωτησαν καποια παιδια. Το συνολικο κοστος του ταξιδιου για εμενα ηταν 420 ευρω και καπου 450 για τα αλλα παιδια.
Και μιλαω για απολυτως τα παντα. Απο βενζινες, διανυκτερευσεις, φαγητα, ποτα, διοδια, δωρακια κλπ.

Βεβαια αξιζει να σημειωθει οτι εσκεμμενα αποφευγω μανιωδως τα κυριλε ξενοδοχεια κλπ και προτιμω ειτε καμπινγκ ειτε ξενωνες νεων (κοινως youth hostels) καθως ταπεινη μου αποψη ειναι οτι αυτα ειναι πολυ πιο κοντα στην ιδεολογια και φιλοσοφια ενος μοτοσυκλετιστη απο οτι το 4αστερο χλιδατο ξενοδοχειο...

Παντως οι χωρες αυτες πραγματικα ειναι πανεμορφες χωρις να κοστιζουν και αξιζουν παρα πολλα! Ευχομαι και εγω με τη σειρα μου να εχετε καλους δρομους σε αυτα τα μερη και να το απολαυσετε με την καρδια σας!

See you on the road!
Reply With Quote
  #134  
Παλιό 26-05-2011, 20:51
nikos-x Ο/Η nikos-x βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2010
Περιοχή: Εγκλωβισμένος στην πόλη !!!
Μoto: HONDA VARADERO 1000 - BMW μπλουζάκια
Μηνύματα: 5,548
Προεπιλογή Απάντηση: Балкан експрес: Αλητευοντας στα Βαλκανια...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Ταξιδευτης Εμφάνιση μηνυμάτων
... Δεν υπαρχει κατι πιο ομορφο απο το να αγγιζεις ζωες ανθρωπων τελικα...
Μόλις το έκανες. . . και δεν ήταν η πρώτη φορά.
Από το βράδυ της Τρίτης το διαβάζω, μέχρι πριν από λίγο.
Οι φωτογραφίες πέρασαν από κόσκινο και μεγεθύνσεις.

Καλά ταξίδια Νικόλα, Πάνο, Βαγγέλη.

ΥΓ: Το χωμάτινο κομμάτι πριν το Τεμπελένι, θα ήταν παιχνιδάκι για το K 1200 GS και τον οδηγό του
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
To GS Forum ταξιδεύει στα Βαλκανια...10/7/2011 !!! tsompanis Ταξίδια στο εξωτερικό 190 15-05-2011 00:02
πληροφοριες για Βαλκανια mathioudakis nikos hania Info ταξιδιών εξωτερικού 9 08-04-2011 13:51
ΕΕ: ένα βήμα ανοχής στα ίχνη μεταλλαγμένων στα τρόφιμα MARK Υγεία 0 18-11-2010 18:00
Καρχαρίας 4,5 μέτρων πιάστηκε στα δίκτυα ψαράδων στα Χανιά MARK Επικαιρότητα 9 25-04-2010 21:59
Πώς λέγεται το στήθος μιας γυναίκας στα 20, στα 40 και στα 60 χρόνια της? psiloritis Ανέκδοτα 12 13-02-2009 18:44


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:53.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!