GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Γενικά - Μοτοσυκλέτα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιό 05-07-2010, 20:50
ARGI Ο/Η ARGI βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: KARDITSA
Μoto: R 850 GS (Red Fat Lady!!!)
Μηνύματα: 9,816
Προεπιλογή Απάντηση: Τελικά δεν έχουν άδικο κάποιοι που μας θεωρούν ψώνια!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από panos1100gs Εμφάνιση μηνυμάτων
Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΚΔΟΧΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΤΟΧΟΙ BMW,ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ..ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ,ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ GS1100 ΓΙΑ ΣΧΕΔΟΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ 10+ ΧΡΟΝΩΝ,ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΕΡΑ,ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΟΥΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΟΧΧΧΧΙΙΙΙ..ΟΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΕΒΡΟ Η΄ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΛΕΓΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΨΗΛΟΜΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΜΙΤΙΚΑ,<<ΣΑΣ ΕΦΕΡΕ ΩΣ ΕΔΩ?>>..ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ..ΚΑΙ ΔΙΕΚΡΙΝΑ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΟΥΣ..ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ADVE '10 ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΜΟΥ Η' ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝ ΜΕ ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΙΑ,<<ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΠΛΟΥΤΟΥ,ΠΙΤΣΙΡΙΚΟ>>..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 40 ΜΕ ΕΝΑ ΒΑΡΑΔΕΡΟ..ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ ΜΟΥ,ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΡΩΙ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΟΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ..
ΡΕΖΟΥΜΕ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ-ΟΛΟΙ ΟΙ ΒΜWΑΚΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΗΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΕΠΟΧΗΣ Η΄ ΨΩΝΙΑ..
ΑΔΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΟΣΜΟ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ,ΣΕ 2 ΡΟΔΕΣ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΟΥΜΕ..ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΨΩΝΙΑ,ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΑΤΕΛΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗ ΦΙΡΜΑ BMW..
KAI ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΠΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΜΕΝΑΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ F 650 FUNDURO!!.... ΓΕΜΑΤΟΙ ΕΙΡΩΝΕΙΑ, ΣΑΡΚΑΣΜΟ Κ.Α... ΑΛΩΝΙΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΠΑΩ, ΚΑΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ, ΜΕ "ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ" ΑΛΛΑ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΥΠΕΡΟΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ME ΛΥΠΗΣΗ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ, ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ, ΓΙΑ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΝΟΟΟ.....
ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΑΠΤΟΗΤΟΣ, ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ....

http://img88.imageshack.us/img88/8897/dscf1019a.jpg

Last edited by ARGI; 05-07-2010 at 20:52.
Reply With Quote
  #132  
Παλιό 05-07-2010, 21:22
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Τελικά δεν έχουν άδικο κάποιοι που μας θεωρούν ψώνια!

QUOTE=ARGIΤΑΞΙΔΕΥΩ ΑΠΤΟΗΤΟΣ, ΓΕΜΑΤΟΣ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ....

http://img88.imageshack.us/img88/8897/dscf1019a.jpg[/QUOTE]
και καλα θα κανεις να εισαι υπερηφανος για ολα αυτα που προσφερης στον εαυτο σου και τους δικου σου ανθρωπους
Reply With Quote
  #133  
Παλιό 06-07-2010, 11:06
pkar Ο/Η pkar βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Peireus
Μoto: R1200 GS 08
Μηνύματα: 464
Προεπιλογή Απάντηση: Τελικά δεν έχουν άδικο κάποιοι που μας θεωρούν ψώνια!

Εγώ πάντως και που έχω τριβάλιτσο ποτέ δεν έχω κολλήσει στην κίνηση σε σημείο που να με ενοχλεί...
Άλλωστε το τριβάλιτσο χωράει και πολλά απο το Super Market όταν γυρίζω απο την δουλειά και πρέπει να πάω πράγματα στην οικογένεια !!!
Υπάρχουν και υποχρεώσεις ! Τουλάχιστον για κάποιους !!!
Reply With Quote
  #134  
Παλιό 06-07-2010, 11:21
vpentza Ο/Η vpentza βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Καλλιθεα/Αθηνα
Μoto: R1200 GS SE
Μηνύματα: 5,102
Προεπιλογή Απάντηση: Τελικά δεν έχουν άδικο κάποιοι που μας θεωρούν ψώνια!

εγώ ψωνίστηκα όταν εχτές με πλευρίζει ένας τύπος με ένα Κ1200 GT, μου χαμογελάει και μου λέει : Καλορίζικο φιλαράκι το επετειακό.
Του αντευχήθηκα και έφυγε στο φανάρι σφαιρα............
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
To σουβλάκι. Μήπως τελικά μας φτώχυναν κάποιοι VILLY Διάφορα 11 26-08-2009 19:34
Σοκολάτα που δεν παχαίνει skippybi Υγεία 14 25-08-2009 13:03
Τελικά έχουν ημερομηνία λήξης τα κράνη; leonidas Κράνη 20 14-08-2009 09:18
Χρεώσεις & πρακτικές τραπεζών που έχουν κριθεί παράνομες ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Χρήσιμα 6 26-05-2009 02:20
Για όσους δεν έχουν μεγάλη συλλογή μουσικής στο σκληρό δίσκο vtheo Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 11 19-03-2009 23:50


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:30.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!