GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Αγγελίες > Ζήτηση

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 29-11-2011, 10:31
MARK Ο/Η MARK βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΡΕΘΥΜΝΟ
Μoto: GS 1200R ADVENTURE
Μηνύματα: 28,959
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Μακάρι να σου πάνε καλά όλα φιλαράκι,καλή δύναμη και υπομονή.......
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 29-11-2011, 11:00
phoenix Ο/Η phoenix βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: Χαλκίδα
Μoto: R1200GS/05 βυζαντινο
Μηνύματα: 4,316
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΒΑΛΤΩΣΕΙΣ ΨΥΧΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕ ΑΝΟΙΚΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 29-11-2011, 19:45
TSA Ο/Η TSA βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: papaki kai agios o theos!
Μηνύματα: 87
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Σας ευχαριστώ ειλικρινά και μέσα απο την καρδιά μου όλους.
Δυστυχώς πολλοι,περνάμε δυσκολα,αλλα περνουμε δύναμη απο φιλους,εστω και αν αυτοι ειναι μεσα σε ενα forum και μπορει να μην τους εχουμε δει ποτε.

Respect στον φιλο napgeo για τον χρονο του και την πολυτιμη βοηθεια του,οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα!!!

Να είμαστε όλοι καλά,και να μας φυλάει ο θεός με αυτά που γίνοντε!!!
κουραγιο...
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 01-12-2011, 13:09
giorgos_gs Ο/Η giorgos_gs βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ιεραπετρα
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 1,790
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Φίλε καλή δύναμη σου
Εύχομαι και εγώ αλλά στη
Αθηνα .
Εχω την εντύπωση ότι η
Λύση θα λεγα ότι εΐναι στην
Επαρχία.
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 01-12-2011, 22:13
petros Ο/Η petros βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Μoto: Triumph sprint st 1050
Μηνύματα: 1,440
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Ευχομαι ολα να σου πανε καλα,η δουλεια στην επαρχια δυστυχως τελειωσε,το μονο που μας εμεινε ειναι οτι θα βγουμε για χορτα και για ψαρεμα,και κατι θα γινει,συν κατι ζαρζαβατικα που εχουμε στον κηπο,εγω σχεδον γονατισα,δεν μπορω αλλο,δουλεια καθολου και τα χρεη τρεχουν πιο γρηγορα κι απο το triumph,εχω αρχισει και την κοιταζω για το εξωτερικο,εχω βρει κατι ακρες και μαλλον σε λιγο καιρο δυστυχως θα φυγω.......δεν μπορω να το παλεψω αλλο.......
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 01-12-2011, 22:46
rima Ο/Η rima βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2011
Περιοχή: athina
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από petros Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχομαι ολα να σου πανε καλα,η δουλεια στην επαρχια δυστυχως τελειωσε,το μονο που μας εμεινε ειναι οτι θα βγουμε για χορτα και για ψαρεμα,και κατι θα γινει,συν κατι ζαρζαβατικα που εχουμε στον κηπο,εγω σχεδον γονατισα,δεν μπορω αλλο,δουλεια καθολου και τα χρεη τρεχουν πιο γρηγορα κι απο το triumph,εχω αρχισει και την κοιταζω για το εξωτερικο,εχω βρει κατι ακρες και μαλλον σε λιγο καιρο δυστυχως θα φυγω.......δεν μπορω να το παλεψω αλλο.......

Τι είπες τώρα ;;;;;;;
Reply With Quote
  #27  
Παλιό 02-12-2011, 02:26
Capitain Ο/Η Capitain βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2010
Περιοχή: Πειραιάς
Μoto: 2005 R1200RT
Μηνύματα: 1,335
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Το κέρατό μου μέσα, σε νέα περίοδο μετανάστευσης μας έχωσαν... Το θέμα είναι ότι δεν είναι τοπικό το θέμα, είναι παγκόσμιο.. Ηθελα να ήξερα αυτοί που τα μαζεύουν που θα τα πάνε γαμ@ το φελέκι μου... Τα σάβανα δεν έχουν τσέπες...
Η κηδεία του Μεγα Αλέξανδρου είναι γνωστή...
Reply With Quote
  #28  
Παλιό 02-12-2011, 02:45
black_hawk Ο/Η black_hawk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Κερκυρα
Μoto: GS 1200
Μηνύματα: 3,382
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Capitain Εμφάνιση μηνυμάτων
. Ηθελα να ήξερα αυτοί που τα μαζεύουν που θα τα πάνε γαμ@ το φελέκι μου... Τα σάβανα δεν έχουν τσέπες...
Η κηδεία του Μεγα Αλέξανδρου είναι γνωστή...
Κοιτα στο λεξικο τη λεξη "ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ"..
Reply With Quote
  #29  
Παλιό 02-12-2011, 03:19
XCHALLENGE Ο/Η XCHALLENGE βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 892
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από TSA Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα απανταχού συμφορουμήτες.
Οπως πολυ καλά ξέρουμε όλοι,τα πράγματα πάνε απο το κακό στο χειρότερο εδω στο Ελλινιστάν.Οι μικρές κοινωνίες όπως η πόλη που μεγάλωσα,η Πάτρα,εχουν πάθει τη μεγαλύτερη ζημιά.Έτσι αποφάσησα,να κάνω ενα μικρό βήμα και να εγκατασταθώ,εντος των ημερών στην Αθήνα.
Δυστυχώς η ζωή δεν τα φέρνει όπως θέλουμε,και κάθε μέρα μας επιφυλάσει και κάτι καινούριο.Αφου πρώτα αναγκάστηκα να πουλήσω τη μηχανή μου
αύριο το πρωί,αναγκάζομαι να πουλήσω και το αμάξι μου για 1.500 ευρώ που πρέπει να πληρώσω σε εφορίες,τράπεζες,τεβε και !@#!$!#%!.
Επειδη δεν σκοπεύω να πουλήσω και τη ζωή μου στα 27 μου για κανέναν π*υστη,και ειμαι σε οριακο σημειο,θα δώσω άλλη μια ευκαιρία στον εαυτο μου,να βρω ενα μεροκαματο να ζήσω αξιοπρεπως και με καθαρό το κεφαλι μου. (ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΡΕΕΕΕΕΕ!)
Δε ζηταω ελεημοσύνη,ζητάω μόνο,αν οποιοσδήποτε,ακούσει ή ξερει κάτι για οποιαδήποτε δουλειά,σε οποιοδήποτε σημείο της Αθήνας,να με ενημερώσει.
Εν τάχει να σας πώ,οτι το επαγγελμά μου είναι καθηγητης πληροφορικής.Αλλά παράλληλα τα τελευταία 8 χρόνια,δουλεύω σε καφέ,μπαρ,κλαμπ,σαν μπαρμαν για τα εξτραδακια μου. Τα εξτραδάκια τωρα πια ειναι πολυτέλεια,άρα κοιτάμε να βγάλουμε τα βασικά μας.
Ευχαριστώ για το χρόνο σας,και να εισαστε πάντα καλά.

Με εκτίμηση
ο συμφορουμίτης Alex Tsa.
Καλησπερα,

Κατ'αρχην Γερο Στομαχι ! Μην ΜΑΣΑΣ....

Μεγαλη βιομηχανια αλευρων στον Πειραια εκσυγχρονιζεται -τους εχω 15 χρονια πελατες -και κατι μπορει να παιξει οσον αφορα σε αυτοματισμους control room κλπ. Στειλε μου σε παρακαλω το cv στο ampakourtzis@koumakis.gr αμεσα και θα μιλησουμε και τηλεφωνικα...

Τα λεμε...

Last edited by XCHALLENGE; 02-12-2011 at 03:21.
Reply With Quote
  #30  
Παλιό 03-12-2011, 11:47
TSA Ο/Η TSA βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Patra
Μoto: papaki kai agios o theos!
Μηνύματα: 87
Προεπιλογή Απάντηση: Τη βοήθεια σας αδέρφια.

Οπως έχουμε πει πολλές φορές, ΝΑ ΓΙΑΤΙ --> GS FORUM.
Σας ευχαριστω και παλι ολους,και για τη βοηθεια και για την υποστηριξη!!
Μεσα στη βδομάδα θα είμαι στην πρωτεύουσα και θα προσπαθήσω να έρθω στον καφέ των Αθηναίων συμφορουμιτών να σας γνορίσω επιτέλους απο κοντά.
Καλη δύναμη σε όλους και να έχετε ενα όμορφο ΣαββατοΚύριακο.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τρία χρόνια φυλάκιση σε επιχειρηματία για οφειλές στο Δημόσιο GeorgeP Επικαιρότητα 21 24-11-2011 19:56
Εκπληκτική απάντηση Έλληνα σε Γερμανό που έστειλε ειρωνική επιστο antonis1150GSA Μου τη δίνει που ..... 12 18-05-2011 10:06
Εντοπίστηκαν «πειραγμένες» αντλίες σε βενζινάδικο της Πειραιώς MARK Επικαιρότητα 6 09-05-2011 22:14
Μα.... τόση ζήλεια πια...?!? Τι τα θέλεις και τα σκαλίζεις...?!? CPretenteriS Χιούμορ 19 28-01-2011 21:13
Το Facebook ιδρύει ειδικό σώμα για την ασφάλεια των χρηστών ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Yπολογιστές - Διαδίκτυο - Consol - Games 3 15-12-2009 18:00


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:19.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!