GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Το Gs Forum > Σχετικά με τον διαδικτυακό τόπο > Ιδέες και σχόλια.

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 15-02-2011, 21:41
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Μπαίνοντας σε ένα thread που είτε έχω να μπω καιρό, είτε έχουν postαριστεί πολλά από χθες ή προχθές, δεν θυμάμαι μέχρι πού έχω διαβάσει.

Θέλουμε? και αν ναι, υπάρχει τρόπος να μας ‘πει’ έχετε διαβάσει μέχρι εδώ., όπως πχ όταν στα ‘σημερινά μηνύματα’, στην ανάλογη περίπτωση μας λέει: The threads below have not been updated since your last visit or since forums have been marked read. ?

Reply With Quote
  #2  
Παλιό 15-02-2011, 21:56
GAGARIN Ο/Η GAGARIN βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2009
Περιοχή: ΚΕΡΚΥΡΑ
Μoto: R 1150 GS ADVENTURE
Μηνύματα: 538
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπαίνοντας σε ένα thread που είτε έχω να μπω καιρό, είτε έχουν postαριστεί πολλά από χθες ή προχθές, δεν θυμάμαι μέχρι πού έχω διαβάσει.

Θέλουμε? και αν ναι, υπάρχει τρόπος να μας ‘πει’ έχετε διαβάσει μέχρι εδώ., όπως πχ όταν στα ‘σημερινά μηνύματα’, στην ανάλογη περίπτωση μας λέει: The threads below have not been updated since your last visit or since forums have been marked read. ?

Πατοντας το μπλε βελακι διπλα στον τιτλο του thread λογικα θα σε παει στο πρωτο ΜΗ αναγνωσμενο μηνυμα
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 15-02-2011, 22:24
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από pharao Εμφάνιση μηνυμάτων
Πατοντας το μπλε βελακι διπλα στον τιτλο του thread λογικα θα σε παει στο πρωτο ΜΗ αναγνωσμενο μηνυμα
Όντως θα έπρεπε, όπως το λέει και καθαρά άλλωστε. Με πάει όμως στο τελευταίο.

Είναι δικό μου θέμα ή το κάνει σε όλους?
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 15-02-2011, 22:29
gandreas Ο/Η gandreas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: Αμπελόκηποι
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 3,874
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

σε όλους πρέπι να το κάνει
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 15-02-2011, 22:32
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Χρήστο αν πατήσεις τον τίτλο του νήματος, στην αρχική σελίδα του φόρουμ, σε πάει στο τελευταίο μη αναγνωσμένο από σένα μήνυμα.

Δεν ισχύει όμως το ίδιο αν ανοίξεις ολόκληρη ενότητα, τότε ναι, δεν έχεις την επιλογή. Πρέπει να το πας από την αρχή.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 15-02-2011, 22:40
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
Χρήστο αν πατήσεις τον τίτλο του νήματος, στην αρχική σελίδα του φόρουμ, σε πάει στο τελευταίο μη αναγνωσμένο από σένα μήνυμα.

Δεν ισχύει όμως το ίδιο αν ανοίξεις ολόκληρη ενότητα, τότε ναι, δεν έχεις την επιλογή. Πρέπει να το πας από την αρχή.
Γιάννη σε ευχαριστώ, αλλά δεν το κατάλαβα. Μπορείς να μου το πεις με παράδειγμα?

Πες μου το όνομα δηλαδή της σελίδας, που καθαρά αναφέρεται στο επάνω αριστερό μέρος και κάτω από το ban του GS Forum. Και μετά τι?
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 15-02-2011, 22:44
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιάννη σε ευχαριστώ, αλλά δεν το κατάλαβα. Μπορείς να μου το πεις με παράδειγμα?

Πες μου το όνομα δηλαδή της σελίδας, που καθαρά αναφέρεται στο επάνω αριστερό μέρος και κάτω από το ban του GS Forum. Και μετά τι?

διάλεξε ένα θέμα που δεν έχεις ανοίξει τελευταία, από την αρχική σελίδα όμως, πχ στα γενικά-μοτοσυκλέττα εμφανίζεται αυτή τη στιγμή r1200 gs 08 αντικατάσταση με τελευταίο μην. από τον paschalis. χτύπα τον τίτλο r1200...

να δεις που θα σε πάει


εγώ πάντως αυτό κάνω, κοιτάζω το θέμα που παρακολουθώ και κάνω αυτό που περιέγραψα.

Last edited by ortho; 15-02-2011 at 22:51.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 15-02-2011, 22:50
ckk Ο/Η ckk βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: Εκάλη
Μoto: BMW R1200GS
Μηνύματα: 5,181
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
διάλεξε ένα θέμα που δεν έχεις ανοίξει τελευταία, από την αρχική σελίδα όμως, πχ στα γενικά-μοτοσυκλέττα εμφανίζεται αυτή τη στιγμή r1200 gs 08 αντικατάσταση με τελευταίο μην. από τον paschalis. χτύπα τον τίτλο r1200...

να δεις που θα σε πάει
Το κατάλαβα αυτό και από πριν. Δεν είναι λειτουργικό όμως, διότι δεν έχει την ποικιλία όλων των θεμάτων. Το θέμα είναι να μπορεί να με πάει σε συγκεκριμένο thread, στο τελευταίο διαβασμένο μου μήνυμα.
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 15-02-2011, 22:53
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ckk Εμφάνιση μηνυμάτων
Το κατάλαβα αυτό και από πριν. Δεν είναι λειτουργικό όμως, διότι δεν έχει την ποικιλία όλων των θεμάτων. Το θέμα είναι να μπορεί να με πάει σε συγκεκριμένο thread, στο τελευταίο διαβασμένο μου μήνυμα.

έχεις δίκιο, όταν ανοίξουμε ενότητα, δεν έχουμε την επιλογή. Ισως τεχνικά να μην είναι δυνατόν, διότι τα θέματα εμφανίζονται με διαφορετικό τρόπο.

Αλλά μάλλον χρειαζόμαστε τα φώτα κάποιου κομπιουτερά.

Εγώ σίδερα λυγίζω!!!!!
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 16-02-2011, 07:17
gepol Ο/Η gepol βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Athens
Μoto: Honda ST 1300 Pan European
Μηνύματα: 1,483
Προεπιλογή Απάντηση: Μέχρι εδώ και μη παρέκει...

Οταν ανοίγεις την κεντρική του φόρουμ, που έχει όλες τις ενότητες, σου δείχνει με πορτοκαλί σηματάκι όσες έχουν νέα μυνήματα, ενώ τις άλλες που δεν έχουν νέα,με σκέτο μπλέ .

Οταν μπείς σε μια ενότητα, βλέπεις με bold όσα νήματα έχουν νέα μυνήματα μετά την τελευταία σου επίσκεψη, και μπορείς να κάνεις κλικ στο για να δείς το πρώτο αδιάβαστο απο σένα.

Αν κατάλαβα καλά Χρήστο πρέπει να είναι αυτό που ζητάς.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Χρήσιμο link για ποδοσφαιρόφιλους και μη frits Διάφορα 8 07-06-2010 18:30
Κατέληξα εδώ (και φωτό) !!! macrozan Φωτογραφίες - Video (μόνο για τις δικές μας μοτό) 12 09-04-2010 20:45
και εγώ εδώ... MIKEVIII Καλώς ήλθατε 22 09-04-2009 01:49
Μέχρι και 200€ φθηνότερα arisxios Άλλες εταιρίες 4 04-04-2009 10:11
Μάθετε το παιδί σας να μη διαχωρίζει χρώματα και λαούς leonidas Πολιτισμός 15 07-01-2009 23:05


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:23.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!