GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Ταξίδια στο εξωτερικό

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #581  
Παλιό 01-11-2010, 13:09
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mangs1200 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ένα φίλο μου με transalp, αντί για παραφλού, νομίζαμε οτι κατουρήθηκε από τη χαρά του που το τελίκιασε
Reply With Quote
  #582  
Παλιό 01-11-2010, 13:10
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Capitain Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θα παραθέσω στοιχεία για να επιβεβαιώσω τα λεγόμενά σου Κώστα μου...
Μετά τα 159 χλμ/ωρα τελικής που κατόρθωσε, το Deauville εκτός από το αριστερό αντίβαρο που προσπαθούσαμε να του στερεώσουμε, ξέρναγε παραφλού...
Νάπο θεέεεε συγνώμη, εγώ ότι είδα κατέγραψα και δίνω στο κοινό απλά για να μαθαίνουν....
Επισυναπτόμενα 6055
Ααααααααααααα το πουλάκι μου....... για αυτό είχε λουφάξει και δε μιλούσε...???

Για να μη θυμηθώ τα καμώματα του Nikos-x ο οποίος για πολλοστή φορά σε εκδρομή... καθυστέρησε ολόκληρο γκρουπ... αυτή τη φορά με τα κρεμασμένα -στη μέση του δρόμου- προβολάκια του...

Τι θα γίνει επιτέλους μ'αυτά τα Χόνδα??? Μήπως να ξεκινήσουμε εκδρομές μέχρι την Ανάβυσσο?? Και αν τα βγάλουν πέρα εκεί, να προχωρήσουμε σε πιο μακρινές... Σούνιο, Ραφήνα, Μαραθώνα, Χαλκίδα, Θήβα, κλπ...???

Reply With Quote
  #583  
Παλιό 01-11-2010, 14:10
Michael Chatzilias Ο/Η Michael Chatzilias βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: Αθήνα, Μετς
Μoto: Έμεινα χωρίς μηχανή...
Μηνύματα: 1,603
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από comander Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιχαλη οτι και να ακουσης δεν παιζει τιποτα απο ολα!!!!!!!!!

Ξέρω, ξέρω. Οργιάζατε πάλι εκεί στα ξένα.
Μια επιμορφωτική εκδρομούλα σας στείλαμε να κάνετε και γυρίσατε με όργια και αποκαλύψεις. Είμαι σίγουρος ότι ο CP ξέρει τί χρώμα βρακί φορούσε ο Νάπο το βράδυ της αναχώρησης στο κρουαζιερόπλοιο της αγάπης, το γνωστό Πρετεντερόπλοιο...
Reply With Quote
  #584  
Παλιό 01-11-2010, 14:24
Hekima Ο/Η Hekima βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2010
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μoto: R1200GS Συνοδηγός
Μηνύματα: 9,103
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Φρέσκα νέα,
το άλλο γκρουπ έφτασε Κομοτηνή
πάνε για τσίπουρα είπανε
Reply With Quote
  #585  
Παλιό 01-11-2010, 14:41
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias Εμφάνιση μηνυμάτων
Ξέρω, ξέρω. Οργιάζατε πάλι εκεί στα ξένα.
Μια επιμορφωτική εκδρομούλα σας στείλαμε να κάνετε και γυρίσατε με όργια και αποκαλύψεις. Είμαι σίγουρος ότι ο CP ξέρει τί χρώμα βρακί φορούσε ο Νάπο το βράδυ της αναχώρησης στο κρουαζιερόπλοιο της αγάπης, το γνωστό Πρετεντερόπλοιο...
Οι πληροφορίες και οι αποκαλύψεις... θα διατίθενται στο κοινό... σιγά σιγά... μαζί με τα σχετικά ντοκουμέντα... και μετάαααααααα.... βλέπω πολλές αναδιαρθρώσεις...
Reply With Quote
  #586  
Παλιό 01-11-2010, 15:58
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι πληροφορίες και οι αποκαλύψεις... θα διατίθενται στο κοινό... σιγά σιγά... μαζί με τα σχετικά ντοκουμέντα... και μετάαααααααα.... βλέπω πολλές αναδιαρθρώσεις...
Έτσι έ κακιούλες..................
Reply With Quote
  #587  
Παλιό 01-11-2010, 15:59
commander Ο/Η commander βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2010
Περιοχή: κηφισια
Μoto: GS 115Ο ADV DESIERTO 3
Μηνύματα: 12,382
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι πληροφορίες και οι αποκαλύψεις... θα διατίθενται στο κοινό... σιγά σιγά... μαζί με τα σχετικά ντοκουμέντα... και μετάαααααααα.... βλέπω πολλές αναδιαρθρώσεις...

Για κανέμας εξπλειν!!!!!!
Reply With Quote
  #588  
Παλιό 01-11-2010, 16:06
Gemat Ο/Η Gemat βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jul 2009
Περιοχή: Μυτιληνη
Μoto: Honda XL1000VA Varadero 2007
Μηνύματα: 1,006
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Η διαδρομη της τελευταιας μερας, που μερος της εκανα μαζι με τους Jefe, Sakis και Nikos-X ηταν ολα τα λεφτα.

Επιλεξαμε το επαρχιακο δικτυο που περιελαμβανε απο σουπερ γραφικα δαση μεχρι...χωματοδρομους!

Δυστυχως οι φωτογραφιες που εχω ειναι απο το κινητο μου... μια και η φωτογραφικη εμεινε να φορτιζει στο σπιτι .

Οριστε μια μυρωδια απο δασος...Ειμαι ομως σιγουρος οτι οι συνταξιδιωτες μου θα ανεβασουν πολυ καλυτερες (μια και ο Jefe ειχε μαζι του τον προσωπικο του φωτογραφο!!)




Last edited by Gemat; 01-11-2010 at 16:11.
Reply With Quote
  #589  
Παλιό 01-11-2010, 16:16
snegre Ο/Η snegre βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Nov 2009
Περιοχή: ALEXANDROYPOLH
Μoto: r1200gs
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Μπράβο παίδες.Από τις πρώτες περιγραφές πρέπει να περάσατε σούπερ
Reply With Quote
  #590  
Παλιό 01-11-2010, 16:29
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: Το GS Forum στις Αλησμόνητες Πατρίδες της Μ. Ασίας, 28 - 31/10/10!!!

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από snegre Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο παίδες.Από τις πρώτες περιγραφές πρέπει να περάσατε σούπερ
Με ένα Honda Παρέα πάντα περνάς υπέροχα.........................
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Τουρίστας στην «ιστορία» μας, Αρχαίες Ελληνικές πόλεις ,Παράλια Μικράς Ασίας morfeas Ταξίδια στο εξωτερικό 20 28-07-2010 15:21
Το GS Forum πίνει καφέ στο Κόμο της Ιταλίας 30-6-2010 Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 24 01-07-2010 09:05
Το GS Forum αναβαθμίζεται! ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ανακοινώσεις 10 23-03-2010 20:21
Το GS Forum και το newsit.gr στον καφέ της Τετάρτης 10-3-2010! Arkas Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 59 13-03-2010 19:41
Το GS Forum στην TV !!! Black_Shadow Συναντήσεις - Εκδηλώσεις (Μόνο επίσημες συναντήσεις) 46 25-02-2010 11:26


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:38.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!