GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Εκδρομές εντός Ελλάδος

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 15-02-2009, 22:17
souljacker Ο/Η souljacker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: πατησια
Μηνύματα: 54
Προεπιλογή εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου



η σκέψη είναι εκδρομούλα 2ήμερη σε πήλιο πορταριά 21 - 22 φεβρουαρίου
το μονο οργανωμένο θα είναι η ώρα αναχώρησης...
σάββατο 21 k ώρα 8
το πρωί στα διόδια... πληρώνουμε k περιμένουμε
σκοπός είναι όταν φτάσουμε να βρούμε εκεί που θα μείνουμε χωρίς να έχουμε κανονίσει κάτι από εδώ...οποιος έχει ιδέες k προτάσεις τις παίρνει μαζί του k στη πρώτη στάση,περίπου 150 χλμ από την αθηνα τις ρίχνει στο τραπέζι με το καφέ (με προσοχή όμως μη σπάσει το τραπέζι)



Last edited by souljacker; 16-02-2009 at 00:44.
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 15-02-2009, 22:28
laertis Ο/Η laertis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 205
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

ελα ρε φιλα να κανουμε καμια κοπανα για μπουχτισαμε
Reply With Quote
  #3  
Παλιό 15-02-2009, 22:29
laertis Ο/Η laertis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 205
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

α γιατι ξεχασα μεσα
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 15-02-2009, 22:33
souljacker Ο/Η souljacker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: πατησια
Μηνύματα: 54
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 15-02-2009, 22:34
Black_Shadow Ο/Η Black_Shadow βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Νέα Σμύρνη
Μoto: HONDA VARADERO MKII ABS
Μηνύματα: 1,305
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από laertis Εμφάνιση μηνυμάτων
ελα ρε φιλα να κανουμε καμια κοπανα για μπουχτισαμε

καλά πότε πρόλαβες και μπούχτισες? τώρα δε γύρησες απο mini κοπάνα ?
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 15-02-2009, 22:55
mariz Ο/Η mariz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

Παιδια, εγω επειδη εχω φιλους κι απο δω κι απο κει, οφειλω να σας ενημερωσω οτι την Κυριακη 22/02/2009 θα μαζευτουμε στην παραλια του Βολου πανω απο 50μηχανακια για καφε μετα απο δικη μου πρωτοβουλια.
Το ολο θεμα ξεκινησε πριν μαθω για την υπαρξη αυτου του "χωρου" εδω.

Θα ηθελα φυσικα να ειστε ολοι εκει για να γνωριστουμε, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι εφικτο υπο τις παρουσες συνθηκες. Πολλα απο τα παιδια που γραφουν κι εδω παντως, θα δωσουν το παρων...

Τωρα τι αλλο να πω, κριμα που τα πραγματα ηρθαν ετσι και δεν ειμαστε ολοι μαζι ενωμενοι. Αλλα ολοι ειναι ενηλικες κι ο καθενας εχει κριση και μπορει να αποφασισει για την πορεια του και τις επιλογες του...

Εγω απλα γουσταρω την ψηφιακη παρεα σας και θα ηθελα καποια στιγμη αυτη η παρεα να παρει σαρκα και οστα μεσα απο καποια συναντηση...

Ιδωμεν...
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 15-02-2009, 23:51
souljacker Ο/Η souljacker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: πατησια
Μηνύματα: 54
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από mariz Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια, εγω επειδη εχω φιλους κι απο δω κι απο κει, οφειλω να σας ενημερωσω οτι την Κυριακη 22/02/2009 θα μαζευτουμε στην παραλια του Βολου πανω απο 50μηχανακια για καφε μετα απο δικη μου πρωτοβουλια.
Το ολο θεμα ξεκινησε πριν μαθω για την υπαρξη αυτου του "χωρου" εδω.

Θα ηθελα φυσικα να ειστε ολοι εκει για να γνωριστουμε, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι εφικτο υπο τις παρουσες συνθηκες. Πολλα απο τα παιδια που γραφουν κι εδω παντως, θα δωσουν το παρων...

Τωρα τι αλλο να πω, κριμα που τα πραγματα ηρθαν ετσι και δεν ειμαστε ολοι μαζι ενωμενοι. Αλλα ολοι ειναι ενηλικες κι ο καθενας εχει κριση και μπορει να αποφασισει για την πορεια του και τις επιλογες του...

Εγω απλα γουσταρω την ψηφιακη παρεα σας και θα ηθελα καποια στιγμη αυτη η παρεα να παρει σαρκα και οστα μεσα απο καποια συναντηση...

Ιδωμεν...
φιλε mariz...είμαι σίγουρος ότι η συνάντηση σας θα είναι απόλυτα πετυχημένη k αυτό επειδή έχω δει ότι έχεις δουλέψει πολύ πάνω σε αυτή...
εμείς λέμε αν καταφέρουμε να μαζευτούμε 6-7 μηχανές, να κάνουμε ένα 2ήμερο... αν κάποιοι από εμάς θέλουν (k δεν υπάρχει πρόβλημα) θα έρθουν k στο καφέ που θα κάνετε...δεν θέλουμε να δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα...δεν έχουμε τίποτα που να μας χωρίζει...αντίθετος έχουμε πολλά που μας ενώνουν k αυτά μονο πρέπει να βλέπουμε...προσωπικά θα χαρώ πολύ αν κυριακή χτυπήσει το τηλ μου η το τηλ κάποιου από τα παιδιά που θα έρθουν για 2ήμερο k μας καλέσετε στο καφέ σας...δεν χρειάζεται να μιλήσουμε από κοντά ούτε για forum ούτε για διαφορες που πιθανόν υπάρχουν(προσωπικά δεν έχω)....ένας καφές,μια μπύρα k η χαρά της γνωριμίας με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρελα αξίζει περισσότερο από οτιδήποτε...αν δεν καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά,εύχομαι να περάσετε υπέροχα (την επιτυχία της συνάντησης σας τη θεωρώ δεδομένη) ... k όσο υπάρχουν δρόμοι k προορισμοί,τόσο πιθανό είναι να συναντηθούμε κάπου.
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 16-02-2009, 00:09
mariz Ο/Η mariz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Λαρισα
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από souljacker Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε mariz...είμαι σίγουρος ότι η συνάντηση σας θα είναι απόλυτα πετυχημένη k αυτό επειδή έχω δει ότι έχεις δουλέψει πολύ πάνω σε αυτή...
εμείς λέμε αν καταφέρουμε να μαζευτούμε 6-7 μηχανές, να κάνουμε ένα 2ήμερο... αν κάποιοι από εμάς θέλουν (k δεν υπάρχει πρόβλημα) θα έρθουν k στο καφέ που θα κάνετε...δεν θέλουμε να δημιουργηθεί κανένα πρόβλημα...δεν έχουμε τίποτα που να μας χωρίζει...αντίθετος έχουμε πολλά που μας ενώνουν k αυτά μονο πρέπει να βλέπουμε...προσωπικά θα χαρώ πολύ αν κυριακή χτυπήσει το τηλ μου η το τηλ κάποιου από τα παιδιά που θα έρθουν για 2ήμερο k μας καλέσετε στο καφέ σας...δεν χρειάζεται να μιλήσουμε από κοντά ούτε για forum ούτε για διαφορες που πιθανόν υπάρχουν(προσωπικά δεν έχω)....ένας καφές,μια μπύρα k η χαρά της γνωριμίας με ανθρώπους που έχουν την ίδια τρελα αξίζει περισσότερο από οτιδήποτε...αν δεν καταφέρουμε να τα πούμε από κοντά,εύχομαι να περάσετε υπέροχα (την επιτυχία της συνάντησης σας τη θεωρώ δεδομένη) ... k όσο υπάρχουν δρόμοι k προορισμοί,τόσο πιθανό είναι να συναντηθούμε κάπου.
Το συζητας οτι ειστε καλεσμενοι??? δεν υπαρχει καν σαν θεμα! εννοειται θα χαρουμε ολοι θελω να πιστευω πολυ να ερθει οποιος μπορει, χωρις τηλεφωνημα. Ανοιχτη προσκληση!
Και επικροτω οσα ειπες παραπανω!!!
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 16-02-2009, 10:29
george_h Ο/Η george_h βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: αμφιάλη
Μoto: R1200GS
Μηνύματα: 29
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

εμείς τα είπαμε κ εχθές...
μέσα κ διπλός...αντε να δούμε πόσο κρυο θα φάμε..χαχα
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 16-02-2009, 11:01
souljacker Ο/Η souljacker βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: πατησια
Μηνύματα: 54
Προεπιλογή Απάντηση: εκδρομή ΠΟΡΤΑΡΙΑ ΠΗΛΙΟ 21-22 φεβρουαρίου

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από george_h Εμφάνιση μηνυμάτων
εμείς τα είπαμε κ εχθές...
μέσα κ διπλός...αντε να δούμε πόσο κρυο θα φάμε..χαχα
γιώργο έχουμε φάει τόσο νερό που ούτε το καλοκαίρι δεν θα στεγνώσουμε...αλλα σύμφωνα με τελευταίες παρατηρήσεις όλα εξαρτούνται από το αν θα έρθει ο kolokas μαζί...σοβαρή επιστημονική ερευνα λέει ότι αν τον αφήσεις ένα χρόνο στη σαχάρα αυτή θα μετατραπεί σε λίμνη


1.souljacker...........διπλός
2.laertis.................μονος
3.george h.............διπλος
Reply With Quote
Απάντηση

Tags
bmw, bmw moto, bmwmoto, forum, forumgs, gs forum, gs_gs, gsbmw, gsforum, gsmoto, moto, moto bmw, motobmw


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:16.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!