GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιό 03-10-2011, 13:58
kornlaz Ο/Η kornlaz βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2011
Περιοχή: ΣΕΡΡΕΣ
Μoto: 1200gs(2010)
Μηνύματα: 5,341
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Hekima Εμφάνιση μηνυμάτων

Κορνήλιε να έρθεις για καφέ Σαλόνικα σε κάποια συνάντησή μας
Το προσπαθώ Σοφία, απλά τελειώνω από την δουλειά μετά τις 9:00 και καταλαβαίνεις είναι λίγο δύσκολο.Που θα πάει όμως κάτι θα κάνουμε.
  #102  
Παλιό 03-10-2011, 14:26
jtnakos Ο/Η jtnakos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2011
Περιοχή: Σιατιστα
Μoto: MΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ MW(είχα και θα ξανα πάρω)
Μηνύματα: 4,783
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Γιατρε μου θα ξεκινησω τα γραφομενα μου ως εξης....ειμαι 34 ετων και οι γραμματικες μου γνωσεις αγγιζουν μολης το δημοτικο.....στην ουσια ειμαι αγραμματος ΑΛΛΑ θεωρω τον εαυτο μου κοινονικα μορφομενω(θα διαπιστωσεις απο τα ορθογραφικα μου την αγραμματοσινη μου θα μπωρουσα με την τεχνολογια του pc να κανω ορθογραφικο ελενχο και να σας διχνω οτι ξερω τελεια ορθογραφια ΑΛΛΑ δεν θα ημουν ο εαυτος μου)στο θεμα μας λοιπον....Απο το κειμενο που εγραψες δεν θα σου κρυψω πως καταλαβα τα μισα για τον απλουστατο λογο που προεγραψα...Για φασισμο κτλ δεν γνωριζω να σου πω γιατι δεν ξερω τι συμενουν,για την διαφορα σου με τον firer-ΑΡΚΑ του αλλου forum θα σου πω και εγω με την σειρα μου οπως προανεφαιρε και το φιλαρακι μου ο Χαρης ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΕΙΣ πριν το αναρτισεις εδω,το επιπεδο σου δεν επητρεπει τετοια λαθη ΠΟΣΟ ΜΑΛΩΝ moderator σε αλλο forum και συνιδριτης σε ενα αλλο.Δεν το λεω για να σε κρινω αλωστε ποιος ειμαι εγω που θα σε κρινω αλλα οταν ανεβαζεις ενα τετοιο θεμα νομιζω πως ζητας την γνωμη μας και εγω αυτο κανω τωρα γραφω την γνωμη μου...
Για την αναρτηση του θεματος εγω αν ημουνα admin δεν θα το ανεβαζα καθολου και αν ημουνα εσυ,απλα θα αποχωρουσα χωρις εντασεις και με το κεφαλι ψιλα....χωρις να ασχοληθω καν.
Ενα ερωτιμα που μου γενηθηκε στην ακρη του μυαλου μου χωρις να θελω να παρεξηγηθω ουτε να βαλω φητιλια (οπως προ ανεφαιρα καταλαβα τα μισα απο οτι εγραψες)και ζηταω συγνωμη εκ των προτερων,ποιος μου λεει οντας moderator απο αλλο forum δεν ηρθες εδω με τα γραφομενα σου να φερεις τα πανω-κατω σπιλωνοντας την αξιοπρεπεια και την υποληψη των ιδριτων του forum μας κανοντας πολους συμφορπυμητες μας να σχηματισουν καποια εικονα γιαυτους που ουτε καν τους γνωριζουν.

Ενα αλλο παλι τωρα που εμαθες-επεσε στην αντιληψη σου το κραξιμο του Jefe απο συμφορουμητη σου στο αλλο forum πως θα πραξεις????πως θα το αντιμετοπισεις???οντας moderator??θα αποχωρισεις και απο εκει???
Καπου εδω θα σταματησω να γραφω και να ριχνω λαδι στη φωτια...

Σε γνωρισαμε μεσα απο ταξιδιωτικα,σε διαβασαμε ευχαριστα,μας εδειξες πως εισαι ωραιος τυπος,το γεγονος οτι δεν κοιμηθηκες ολο το βραδυ απο τις τυψεις σε τιμαει και στα ματια μου φαινεσε ακομα καλητερος,το γεγονος να πας να βρεις τον ARKA κατειδιαν ακομα καλητερο,θα με ευχαριστουσε δε ακομα περισωτερο να βγειτε μια φωτο με τα χερια σφηγμενα γερα και να την ανεβασετε να σας δουμε οτι λυθηκε η παρεξηγηση..
ΜΗΝ ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ ΤΑ ΟΠΛΑ,μην γυρνας την πλατη σε φιλους που γνωρισες εδω μεσα ισως καποια στιγμη να βρεθουμε ολοι μαζι τρωγοντας καμια προβατινα και να γελαμε με το γεγονος,που ξερεις?


Αυτα απο εμενα να με συνχωρεις αν σε κουρασα,δεν ειχα σκοπο να σε προσβαλω αν σε προσεβαλα και πανω απο ολλα δεν ειχα την προθεση κακιας στα γραφομενα μου

ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΘΗΞΕ ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ

ΓΙΑΝΝΗΣ

Last edited by jtnakos; 03-10-2011 at 14:31.
  #103  
Παλιό 03-10-2011, 14:26
giclas Ο/Η giclas βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: Κύπρος
Μoto: ΒMW HP2 K1200
Μηνύματα: 2,827
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

konta stis 1.00 parakolouthousan to ergo 28,30 meli
tora 40 meli den to afinome na kimithi ken an theli o doc as milisi me ton Arka moni tous ke na euhithoume sto telos na nikisi to GS forum !
pos tha nikisi?
thelo na pisteuo pos meta apo osa didramatistika tis teleutees ores vrike to gs forum sispiromeno dinato ke an theli ke o doc na paradekti oti kapou ehi adiko ke as sinehisome oka the enas to dromotou ke ama theli o doc mbori na akolouthisi to diko mas dromo !!
  #104  
Παλιό 03-10-2011, 14:33
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό θεωρείται προσωπική αντιπαράθεση κ´ θα παρεξηγηθώ!!!


















CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
ε τοτε ανοιξε καινουργιο θρεντ με τα παραπονα σου...
(μονο μη μας απειλησεις οτι θα φυγεις απ το φορουμ)
  #105  
Παλιό 03-10-2011, 14:35
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gepol Εμφάνιση μηνυμάτων
...ή αλλιώς πως λέμε ότι έχετε κάνει το σπαμμάρισμα επιστήμη...
ε το τραβαει το θρεντ το σπαμαρισμα!δε φταιμε εμεις!
  #106  
Παλιό 03-10-2011, 14:36
Doc Ο/Η Doc βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: Σαρωνίδα
Μηνύματα: 421
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Doc Εμφάνιση μηνυμάτων
@ Αρκας

τώρα είναι χαράματα, αλλά λίγο αργότερα θα προσπαθήσω να σε πάρω τηλέφωνο

δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου όλο το βράδυ, έχοντας τύψεις, κατά πόσον διασταύρωσα επαρκώς την ταυτοποίηση των δύο nickname

εάν έσφαλα και υπέπεσα σε τραγικό λάθος σύμπτωσης, θέλω να σου ζητήσω συγνώμη εκτός του εδώ δημόσια και προσωπικά-φωνητικά και εάν θα είσαι διαθέσιμος στην Νέα Σμύρνη και ως φυσική παρουσία και κατάματα. Δεν κρύβομαι σε καμία περίπτωση, είμαι πολύ ευθύς άνθρωπος. Είναι όμως πιθανό να είμαστε θύματα μίας τραγικής σύμπτωσης. Οπότε το λάθος καταλαβαίνω πόση αναστάτωση θα μπορούσε να σου προκαλέσει. Και όπως σωστά γράφετε την ημέρα γενεθλίων.

Είχα υποχρέωση να ερευνήσω πιο βαθιά και μετά να σε κατηγορήσω, αποκλείοντας πρώτα τις πιθανότητες όποιας τυχόν συγκυρίας.

Επηρεασμένος όμως από την άρνησή σου [περί της πρόσκλησης] έκρινα βιαστικά και χολωμένος. Εν βρασμό ψυχής χωρίς να κοιτάξω, όπως είπαμε, για λόγους ασφαλείας τις πιθανότητες λάθους επαρκώς.

Κων/νος Κων/νου Λουκιπούδης
Βρήκα τον Δημήτρη έστω τηλεφωνικά, μιλήσαμε... περίπου στις 12.00, αλλά μόλις τώρα έφτασα σε ιντερνετ....
πρώτα από όλα
του ζήτησα πολλές φορές συγνώμη, όπως και το αισθάνθηκα για τα λάθος μου συμπεράσματα για το πρόσωπό του,

όσον αφορά το δεύτερο ζήτημα, εκεί πιστεύω ότι μάλλον υπήρχε μία α συνεννόηση και θα πρότεινα εκεί να τελειώσει το ζήτημα


έθεσα ένα προβληματισμό, για το πως πρέπει ή όχι να φέρεται ένα φόρουμ, για την ύπαρξή τους κτλ., αλλά καθ' οδόν υπέπεσα σε λάθος και άφησα βαριά σκιά, έστω για ένα βράδυ, σε άτομο που δεν έφταιγε

μπροστά σε αυτό - την ανθρώπινη διάσταση του ποστ μου δηλαδή - περνά σε δεύτερη μοίρα όποια άλλη διένεξη/παρεξήγηση/α συνεννόηση μπορεί να υπήρχε, δεν έχει πια καμία σημασία

όλα τα άλλα, περί τι ρόλο [εμπρηστικό] παίζω και άλλες κατηγορίες τις αρνούμαι

Έκανα ένα λάθος, όσο και μεγάλο ή δυσάρεστο και να ήταν, αλλά μέχρι εκεί.
Ο σκοπός μου δεν ήταν και δεν είναι κακός.
Όποιος δεν έσφαλε ποτέ και είναι σίγουρος, ας λιθοβολήσει ελεύθερα.

Εάν δεν έχετε αντίρρηση, θα παρακαλούσα την διαχείριση να κλειδώσει το thread.
Doc/Κώστας Λουκιπούδης

δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω

Last edited by Doc; 03-10-2011 at 14:38.
  #107  
Παλιό 03-10-2011, 16:50
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Doc - αμπελοφιλοσοφία περί αποχώρησης

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων
Απόσπασμα:
Αγαπητοί φίλοι,
αγαπητοί αναβάτες,
αγαπητοί μοτοσικλετιστές
αγαπητοί φορουμίτες

αποφάσισα να αποχωρίσω από το φόρουμ σας
...
Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Doc Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε skippybi άσε τις φτηνιάρικες υποδείξεις και έλα στο ζουμί

παρακάτω εξήγησα πώς ένα φόρουμ είναι το βασικό και το άλλο το δεύτερο, μην σταματάς σε τέτοιες λεπτομέρειες, σε αδικεί

χάριν συντομίας το είπα, εκεί κόλλησες!
δεν σου απαντώ εδώ επειδή κλειδώθηκε το θέμα και δεν θα έχεις το δικαίωμα ανταπάντησης...
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:04.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!