GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Ταξίδια - Συναντήσεις > Προτάσεις για κοπάνα - μοτοσυναντήσεις/μοτοπαρέες

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Κλειστό θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιό 24-11-2009, 19:41
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

εγω ειμαι μεσα για 2μερη,3μερη κλπ....................μονο τσιπουρο και καλη παρεα θα χρειαστω,χικ,χικαλλα και για βολτιτσα μονοημερη,ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ειμαι...............
  #42  
Παλιό 24-11-2009, 20:05
soter3gm Ο/Η soter3gm βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Feb 2009
Περιοχή: Αιγάλεω R1100 RT
Μoto: R1100RT
Μηνύματα: 1,040
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων

soter3gm πρός τι ωρύεσαι...; Αν κατάλαβες τα γραφόμενα (που μάλλον όχι) δεν αποφασίσαμε τίποτα...συζητήσεις γίνονται περί εκδρομής και οι συζητήσεις έφεραν και το θέμα της 2ήμερης...(syan, Arkas, ntinopoulos, gsmaniac)..είπαμε λοιπόν να δούμε το ενδιαφέρον ίσως κάποιου ακόμα.



Τα "Άρα μήπως..." συμπεράσματα μόνος σου τα βγάζεις..είδες κανέναν να απαγορεύει ή να υποκινεί κάτι; Μήπως τρέχει η φαντασία σου σε δολοπλοκίες και τα τοιαύτα;
Αυτό δεν σας λέει κάτι???


Ποιό να μας λέει κάτι...Μάλλον εσύ πρέπει να είσαι πιό ευγενικός με τους άλλους και ειδικά με άτομα που γνωρίζεις πολύ καλά, διότι τους προσβάλεις με πιθανές υποθέσεις σου μην τυχόν σου χαράξουν την εκδρομή, για την οποία εκδρομή ούτε συμμετοχές είδαμε ούτε κανένα πρόγραμμα.
Και όλα αυτά Σωτηράκο με το θάρρος και την φιλικότητα που μας διέπει...αλλά ήθελες να τα ακούσεις νομίζω. No hard feelings που λένε και οι ξένοι.
[/QUOTE]
Κατ'αρχήν ποτέ δεν ωρύομαι, αλλά, όταν κάνει κάποιος μια εκδρομή δεν βάζουν αντιπρόταση μέσα στη συζήτηση, και μάλιστα όταν σε κατ'ιδίαν συζήτησης τον προτρέπουν να αλλάξει τον προορισμό της εκδρομής και αρνήθηκε ευγενικά.
Δολοπλοκίες και τα συναφή εμένα και δεν με νοιάζουν και δεν με ενδιαφέρουν.
Το ευγενικός Στρατούλη με το ίδιο θάρρος, έχω δείξει πως είμαι σε άλλες... ποιο δύσκολες καταστάσεις, (παιδιά κλπ που δεν ήταν κάποιοι). Και στη τελική αν δεν έχω συμμετοχές που και νωρίς είναι και 5 νοματαίοι να έρθουν τι πειράζει ?? Οι φίλοι υποστηρίζουν τους άλλους (όπως έχω κάνει)
Και για να μην παίζουμε με της λέξης επειδή το ότι δεν μιλάω πολύ δεν πάει να πει πως δεν ακούω (προτάσεις για ταξίδια,εκτός Ελλάδος τηλεφωνικές) που στο τέλος μένω πήσω για άγνωστους λόγους....(που τους ξέρω)
Εν ολίγοις αν θέλει κάποιος να κάνει άλλη εκδρομή την ποστάρει ξέχωρα.

Και αν δεν θέλει η διαχείριση του foroym να ποστάρουν εκδρομές πλυν τον moderators και των administrators να το πήτε και να κλειδώσετε την ενότητα
  #43  
Παλιό 24-11-2009, 20:11
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από syan Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπόν...μετά από κάποιες συζητήσεις γίνεται μια σκέψη για την εν λόγω εκδρομή σε διήμερη μορφή δηλαδή ΣΚ..Αν υπάρχουν ενδιαφερόμενοι ας το δηλώσουν διότι και τα καταλύμματα είναι περιορισμένα. Οπότε αναμένουμε....!
μεεεεεεεεεεεεεεσα!
  #44  
Παλιό 24-11-2009, 20:18
aeriko Ο/Η aeriko βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jun 2009
Περιοχή: Αθήνα
Μoto: R 1200 GS
Μηνύματα: 4,585
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω ειμαι μεσα για 2μερη,3μερη κλπ....................μονο τσιπουρο και καλη παρεα θα χρειαστω,χικ,χικαλλα και για βολτιτσα μονοημερη,ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ειμαι...............
Σε χαίρομαι που δεν χαλάς χατήρι Οι μονοήμεροι με τους μονοήμερους, οι διήμεροι με τους διήμερους και οι εξωτερικοί με τους εξωτερικούς.
  #45  
Παλιό 24-11-2009, 20:19
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ, που είναι το πρόβλημα στην υπάρχουσα εκδρομή που τρέχει κανονικά, κάποια μέλη αν θέλουν και μπορούν να κάνουν μια διανυκτέρευση...
  #46  
Παλιό 24-11-2009, 20:25
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

σωτηρη ποσταρες μια ωραια εκδρομη που πολλοι σκεφτομαστε να ακολουθησουμε!
απο την αλλη μερικα μελη σε συζητησεις μεταξυ μας(δε νομιζω να απαγορευονται αυτες),καθ οτι διατηρουμε φιλικες σχεσεις(ουτε αυτες νομιζω οτι απαγορευονται),ριξαμε μια ιδεα να παμε απο σαββατο οσοι μπορουμε(ουτε αυτο απαγορευεται νομιζω) και ο στρατος το ποσταρε.
που ειναι το μεμπτο?
δε νομιζω οτι με το να πανε οσοι μπορουν μια μερα νωριτερα στο μερος που εσυ ποσταρες χαλαει η σαμποταρεται η εκδρομη!
  #47  
Παλιό 24-11-2009, 20:30
skippybi Ο/Η skippybi βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Πάτρα
Μoto: BMW R 850 Roadster ή απλά ''Σουρτούκω''
Μηνύματα: 14,081
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
σωτηρη ποσταρες μια ωραια εκδρομη που πολλοι σκεφτομαστε να ακολουθησουμε!
απο την αλλη μερικα μελη σε συζητησεις μεταξυ μας(δε νομιζω να απαγορευονται αυτες),καθ οτι διατηρουμε φιλικες σχεσεις(ουτε αυτες νομιζω οτι απαγορευονται),ριξαμε μια ιδεα να παμε απο σαββατο οσοι μπορουμε(ουτε αυτο απαγορευεται νομιζω) και ο στρατος το ποσταρε.
που ειναι το μεμπτο?
δε νομιζω οτι με το να πανε οσοι μπορουν μια μερα νωριτερα στο μερος που εσυ ποσταρες χαλαει η σαμποταρεται η εκδρομη!
αυτό εννοούσα και εγώ αλλά το πήγα μια μέρα μπροστά...
  #48  
Παλιό 24-11-2009, 20:44
ntinopoulos Ο/Η ntinopoulos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: NIKEA-PIREAS
Μoto: 1200gs
Μηνύματα: 10,013
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από skippybi Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτό εννοούσα και εγώ αλλά το πήγα μια μέρα μπροστά...
μαλλον μαζι ξεκινησαμε να γραφουμε απλα εγω εκανα κανα πενταλεπτο περισσοτερο να το γραψω!
  #49  
Παλιό 24-11-2009, 21:14
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

ρε τρελλαμενοι (Σωτηρη, Στρατο και όποιος άλλος) δεν σταματαμε τις αντιπαραθεσεις και να παμε να διασκεδασουμε? Αντε μπράβο!!! Εχω να τσουλησω την Βαραντερο απο της 28/09/09 τοτε που πηγα στην μανη!! Ναι καλα ακουσατε και ειδατε.......28/09/09!! και τωρα που ολα ειναι βολικα και για πρωτη φορα θα συμετασχω σε δικιά σας εκδρομη θα μου το βγαλετε ξυνό???? για να σοβαρευτουμε!!!!
  #50  
Παλιό 24-11-2009, 21:16
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: Κοσμάς 29/11/09

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε τρελλαμενοι (Σωτηρη, Στρατο και όποιος άλλος) δεν σταματαμε τις αντιπαραθεσεις και να παμε να διασκεδασουμε? Αντε μπράβο!!! Εχω να τσουλησω την Βαραντερο απο της 28/09/09 τοτε που πηγα στην μανη!! Ναι καλα ακουσατε και ειδατε.......28/09/09!! και τωρα που ολα ειναι βολικα και για πρωτη φορα θα συμετασχω σε δικιά σας εκδρομη θα μου το βγαλετε ξυνό???? για να σοβαρευτουμε!!!!
στο πηλιο ειχες στειλη τον σωσια σου,με την οικογενεια σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Κλειστό θέμα


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Χρόνια πολλά στους Ανάργυρος, Δαμιανός, Κοσμάς, Μαυρίκιος !!!!!!!!! riko46 Ευχές - (στους εορτάζοντες ... και όχι μόνον) 4 01-07-2009 11:15


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:08.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!