GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Μοτοσυκλέτα > Παλαιά μοντέλα - Classic

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιό 28-02-2010, 14:59
Mits70 Ο/Η Mits70 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2009
Περιοχή: Χαϊδάρι
Μoto: BMW R1200 GS Adventure KTM 640 Adventure BMW R51/3
Μηνύματα: 789
Προεπιλογή Απάντηση: "Το καλύτερο κορίτσι!" BMW R26

Γιώργο και εμένα μου αρέσει το κοκκινάκι....αλλά....περί ορέξεως , κολοκυθόπιτα.
Reply With Quote
  #22  
Παλιό 28-02-2010, 15:22
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: "Το καλύτερο κορίτσι!" BMW R26

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Arkas Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικά, μου αρέσει το "κοκκινάκι"!!!

Γιώργη, γιατί δεν βάζεις μια δημοσκόπηση για το χρώμα;
Χαχα! Να σου πω Δημήτρη, το είχα σκεφτεί. Την απόφαση την έχω πάρει, αλλά θα το βάλω σε δημοσκόπηση όπως λες, καλό είναι να συμβουλευόμαστε και την γνώμη του κοινού καμια φορά!
Reply With Quote
  #23  
Παλιό 28-02-2010, 15:26
lostre7 Ο/Η lostre7 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Apr 2009
Περιοχή: piraeus
Μηνύματα: 145
Προεπιλογή Απάντηση: "Το καλύτερο κορίτσι!" BMW R26

μπραβο ρε φιλε.... κατι τυποι σαν εσενα δινουν ζωη και πνευμα σε εργαλεια σαν αυτο που εχουν γραψει τη δικια τους ιστορια!!!!! να την χαιρεσαι και να την κρατησεις ετσι ομορφη!!!!! θα με ενδιεφερε ισως μια τιμη αγορας αν δεν σου ειναι δυσκολο εστω και σε π.μ. ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!
Reply With Quote
  #24  
Παλιό 01-03-2010, 11:37
vtheo Ο/Η vtheo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Π.Φάληρο,Αττικής
Μoto: R1200 GSA
Μηνύματα: 1,343
Προεπιλογή Απάντηση: "Το καλύτερο κορίτσι!" BMW R26

Πανέμορφη η κυρία!Καλοτάξιδι!Βλέποντας την μαύρη καλλονή σου είναι πολύ τυχερή θα έλεγα η κοκκινούλα ,δείχνεις μερακλής και μπιτζάρης ιδιοκτήτης και είναι ωραίο τέτοιες μοτό να πηγαίνουν σε καλά χέρια!Να σαι καλά και να τις απολαμβάνεις φίλε.
Reply With Quote
  #25  
Παλιό 01-03-2010, 12:53
cm246 Ο/Η cm246 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Oct 2009
Περιοχή: London
Μoto: R1150GS 2001 R80/7 1979
Μηνύματα: 100
Προεπιλογή Απάντηση: "Το καλύτερο κορίτσι!" BMW R26

Φιλε κουκλάρα η μηχανή να είσαι γερος να την χαίρεσαι και να την φροντίζεις. Η μηχανή μήπως ήταν της Αστυνομίας ? ρωτάω μιας και έχει το κουτάκι πάνω στο τεπόζιτο της μηχανής για να μπαίνει ο ασύρματος όπως και η δικια μου..... αν και πολύ νεότερο μοντέλο! Και μιας που λέτε για γνωστό μάστορα....ποιον εννοείτε? μιας και σκέφτομαι να κατεβάσω την Ursula στην Ελλάδα και θα χρειαστεί γενικό ρετουσάρισμα.
Reply With Quote
  #26  
Παλιό 02-03-2010, 00:47
gemara Ο/Η gemara βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Γλυφάδα
Μoto: [Piaggio Vespa P150X] [R26 '56] [R51/3 '54] [R60/2 '66] [R69S '61] [R1200GS]
Μηνύματα: 5,006
Προεπιλογή Απάντηση: "Το καλύτερο κορίτσι!" BMW R26

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από lostre7 Εμφάνιση μηνυμάτων
μπραβο ρε φιλε.... κατι τυποι σαν εσενα δινουν ζωη και πνευμα σε εργαλεια σαν αυτο που εχουν γραψει τη δικια τους ιστορια!!!!! να την χαιρεσαι και να την κρατησεις ετσι ομορφη!!!!! θα με ενδιεφερε ισως μια τιμη αγορας αν δεν σου ειναι δυσκολο εστω και σε π.μ. ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!!
Σιγά το δύσκολο!
Λοιπόν, τα μονοκύλινδρα R25, R26 - εννοείται με χαρτιά και ίδιους αριθμούς πλαισίου κινητήρα - ξεκινάνε από 3.000€ σε ψιλοχάλια κατάσταση και ένα original σωστά ανακατασκευασμένο, χωρίς "μαϊμούδες" πάνω του, θα φτάσει τις 8.000. Αυτό που βλέπεις, ήταν στα 6.

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από cm246 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε κουκλάρα η μηχανή να είσαι γερος να την χαίρεσαι και να την φροντίζεις. Η μηχανή μήπως ήταν της Αστυνομίας ? ρωτάω μιας και έχει το κουτάκι πάνω στο τεπόζιτο της μηχανής για να μπαίνει ο ασύρματος όπως και η δικια μου..... αν και πολύ νεότερο μοντέλο! Και μιας που λέτε για γνωστό μάστορα....ποιον εννοείτε? μιας και σκέφτομαι να κατεβάσω την Ursula στην Ελλάδα και θα χρειαστεί γενικό ρετουσάρισμα.
Φίλε μου δεν έχω πληροφορία αν ήταν της αστυνομίας. Το τεπόζιτό της είναι το original που είχε από το 56 πάνω της. Δεν είναι τεπόζιτο αστυνομίας, αλλά το στάνταρ. Αυτό το "κουτάκι" που βλέπεις επάνω του, είναι το κουτάκι που είχαν τότε όλα τα BMW και είναι ένα ντουλαπάκι για τα εργαλεία της και ότι άλλο θέλεις.

Ο μάστορας που πηγαίνω είναι αυτός που έφτιαξε αυτό εδώ. Του τηλεφωνείς και τον ρωτάς ότι θέλεις.

Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
"Αγίου Βαλεντίνου" - Τί δώρο θα κάνετε στην "καλή" σας ??? ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Διάφορα 21 14-02-2010 23:55
"El Caminito del Rey" "Το δρομάκι του βασιλιά " georgekostas Διάφορα 14 22-08-2009 00:08
Μέλη της "Χρυσής Αυγής" διέκοψαν εκδήλωση του "Ουράνιου Τόξου" nek21 Γενικά - Αναβάτης 126 19-07-2009 00:53
Το 5ο "Gay Pride" της Αθήνας στην Πλατεία Κλαυθμώνος. Arkas Επικαιρότητα 23 15-06-2009 20:13
Το GS forum "στο περίπτερο 313" ....(έκθεση μοτοσικλέτας 2009) ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Ανακοινώσεις 90 23-05-2009 19:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:39.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!