GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Διάφορα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιό 04-01-2011, 20:00
γιαγια αρκουδα Ο/Η γιαγια αρκουδα βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: ν. φιλαδελφεια
Μoto: BMW K 1200 LT NEXUS 500 AX1 HONDA KABASAKI ZX636RR GSR600 SUZUKI
Μηνύματα: 396
Προεπιλογή οτι και να κανω ειναι στραβο........

λογο του οτι και να γραψω οτι και να πω ακομα και να ανασανω εδω μεσα πρεπει να συμβουλευομε τον δηκιγορο μου. πιστευω οτι ειναι καλυτερα να μην γραφω πια . επιτρεψτε μου να μπενω και να διαβαζω τα μηνηματα σας και μονο σε πμ θα μηλαω και θα απαντω. δεν θελω να διμιουργω προβληματα σε αυτον τον χωρο που με αγκαλιασε με αγαπη. οποτε αν με θελετε τιποτα η παρτε με τηλεφωνο η στηλτε μου πμ να σας απαντησω.
δεν ξερω πια τι αλλο να κανω.
νομιζω το οτι γραφει κανεις μεσα σε καποιο φορουμ ειναι αποκληστηκα υπευθηνος για αυτα που γραφει, και οχι το φορουμ. γιαυτο υπαρχουν τα αληθινα στιχεια μου και το τηλεφωνο μου στην διαθεση ολων γιατι δεν κρηβομε πισο απο μια οθωνη, οπωτε αν προσβαλω η βλαψω με τα γραφωμενα μου να μπορει να με κηνηγηση .
οπως και δεν ειμαι σε καμια λεσχη για να εχω την ευκαιρια να λεω αυτο που θελω χωρεις να πιστευει κανεις οτι μιλαω εξ ονοματος της λεσχης.

δεν υπαρχει θεμα με κανεναν απο εδω μεσα ουτε εχω κανενα προβλημα με κανεναν. με ολους ειμαι φιλος και πιστευω οτι θα θελουν να παραμηνω φιλος.
απλα ησως το μορφοτικο επιπεδο μου δεν ειναι τοσο υψηλο ωστε να μπορω να αξιολογο σωστα αυτα που απετει το φορουμ.
δεν ξερω ουτε καταλαβενω.
νικολα σε παρακαλω ξεκλιδοσε και σβησε το ποστ μου σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και την εκτημηση που μου εχεις να εισαι συγουρος οτι ολοι εχετε και την δικια μου εκτημιση και γιαυτο θελω να μου επιτρεψετε να μπορω να μπενο να διαβαζω τουλαχιστον
αυτα ευχαριστω και συγνωμη.......
Reply With Quote
  #2  
Παλιό 04-01-2011, 20:16
CPretenteriS Ο/Η CPretenteriS βρίσκεται εκτός σύνδεσης
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Spata
Μoto: BMW R1200GS (mod. 2010)
Μηνύματα: 19,474
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Χωρίς να θέλω να αντιπαρατεθώ μαζί σου φίλε Γιώργο, θεωρώ από τη μικρή εμπειρία μου σε μοτοσυκλετιστικά - τουλάχιστον - φόρουμ, ότι στο συγκεκριμένο υπάρχει άπλετη ελευθερία και γενικότερα, χάριν της συγκεκριμένης ελευθερίας, οι Admins πολλάκις κάνουν τα στραβά μάτια, αν και πολλές φορές στα διάφορα threads βγαίνουμε εκτός "θέματος"...

Μπορεί να μη γράφω σε άλλα μοτοσυκλετιστικά φόρουμ αλλά σε διαβεβαιώνω ότι παρακολουθώ σιωπηλός πολλά από αυτά και... πίστεψέ με, δεν μπορούν σε κανένα επίπεδο να συγκριθούν με το δικό μας...

Σκέψου λίγο αυτό που σου λέω και είμαι σίγουρος ότι θα καταλάβεις πόσο δίκιο έχω...

Εντελώς φιλικά...

Reply With Quote
  #3  
Παλιό 04-01-2011, 21:08
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Φίλε γιαγιά κι εγώ παραξενευτηκα αρχικά, αλλά εν τέλει έχει δίκιο ο Arkas, κανείς δεν αμφισβητεί την καλή σου πρόθεση, το θέμα όμως είναι ότι εδώ είμαστε, πόσοι; 2.500 μέλη; σίγουρα, όπως παντού, δεν είμαστε όλοι καλόπιστοι.
Οπότε μπορεί να ζητηθούν ευθύνες, κι αυτό που εσύ θες να προσφέρεις να γυρίσει μπούμερανγκ.

Πάντως αν τελικά αποφασίσεις να μοιραστείς τις γνώσεις σου, εγώ είμαι μέσα!
Reply With Quote
  #4  
Παλιό 04-01-2011, 21:48
danaos Ο/Η danaos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Moderator
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Μoto: !?!?!?
Μηνύματα: 6,920
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Καλησπέρα και απο εμενα...θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου...καλο προερετα παντα δεν εχω με κανεναν τιποτα...

Πρωτα απο ολα πιστευω οτι σε αυτη τη παρεα (forum) ο καθενας λεει την γνωμη του ελευθερα και για να φτασει στο σημειο να "κοπει" ενα θεμα γινετε μετα απο τηλ επικοινωνια με το μελος που το εχει ανεβασει ...και κατεβαινει μετα απο πολυ σκεψη κσι οταν πλεον ξεφευγει η κατασταση λογο ασχημου γραψηματος -προσβλητικου- ή ακομα και αν υπάρχει καποιο θεμα ασφαλειας για τα υπολοιπα μελη...

Δευτερον...
ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ή ΑΠΛΟΣ ΜΟΤΟΣΗΚΛΕΤΙΣΤΗΣ (ασχετος εμπειριας) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ!!!!!!
Μην τα μπερδευουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα!!

Το θέμα ειναι φιλε γιαγια οτι εσυ πολυ ωραια θα τα πεις εισαι συγουρος οτι οι αλλοι θα τα καταλάβουν ή οτι δεν θα δοκιμασουν κατι αλλο απο αυτα που εχεις πει ...και εχεις την δυνατοτητα να τον διωρθώσεις ?

Δεν μπορω να εμπιστευτω σε κανεναν την ζωη μου ο οποιος δεν εχει καμια διαπιστευση (εκπαιδευτη) απλα και μονο επειδη εχει περασει καποια σχολεια σηκωνει σουζες χιλιωμετρων κτλ δεν μιλαω προσωπικα φιλέ μου γενικα το γραφω...
ειναι αλλο πραγμα το να κανεις μια κουβέντα σε μια βόλτα και αλλο "ελατε να σας μαθω"


Δεν ειναι ευκολο πραγμα να γινεις εκπαιδευτης

εδω στην παρεα μας υπάρχουν αναβάτες οι οποιοι εχουν παρει πανελληνια προταθληματα τρεχουν σε αγωνες ελλαδας και εξωτερικου και δεν τολμανε να ανεβάσουν καποιο τετοιο θεμα. και συνηθως ειναι αυτοι που δεν μιλανε πολυ.....

Αν τους ρωτησεις θα σου πουν "οχι ρε φιλε δεν ειμαι εκπαιδευτης αγωνιζόμενος ειμαι" ή "και αμα γινει το παραμικρο ποιος θα ειναι υπεύθυνος " "ποιανου το ονομα θα ακουστει"
Εχουν χαθει ζωε και ζωες επιδει θέλανε να "δοκιμασουν κατι που ειδαν ή διαβασαν καπου"
Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω "επάνω" κανενα "ονομα"

και οταν ακομα διοργανωσε ο τακης την εντουραδα αγαπης και τον βοηθησαν καποια ατομα να εισαι συγουρος φιλε οτι οταν φτασαμε στο τελος κοιταζαμε ο ενας τον αλλον και λεγαμε "φιλε τελος καλο ολα καλα ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ" γιατι αν γινοταν το παραμικρο να εισαι συγουρος φιλε μου οτι ο Τακης -και ο καθε τακης- ακομα θα ετρεχε.

αν ηταν ετσι φιλε μου κανενας δεν θα εστελνε το παιδι του πρωνηπιο ή παιδικο σταθμο ακομα και πρωτη δημοτικου γιατι ολοι μας την ΑΒ την ξερουμε και να κανουμε πραξεις απλες το θεμα ειναι να καταλαβαινεις τα λαθη και να τα διορθωνεις

φιλε μου να εισαι καλα

Δαναος
Reply With Quote
  #5  
Παλιό 04-01-2011, 22:08
diomiles Ο/Η diomiles βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2010
Περιοχή: Αιγαλεω Αθηνα
Μoto: f650gs
Μηνύματα: 912
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Οι προηγούμενοι που έγραψαν φυσικά έχουν απόλυτο δίκαιο . Ομως είναι κρίμα για τον γιαγιά αρκούδα ο οποίος όλοι καταλαβαίνετε ότι είχε καλή πρόθεση.
Δεν θέλω να ακούω βλακείες περι μορφωτικού επιπέδου ο καθένας γράφει όπως ξέρει και όπως νομίζει .Εμένα προσωπικά μου αρέσει να διαβάζω αυτά που γράφει .Το συγκεκριμένο όμως είναι ένα πολύ λεπτό ζήτημα και δεν έχει να κάνει με ελευθερίες και τέτοια όλοι ξέρουμε ότι εδω γράφει ο καθένας ότι γουστάρει χωρίς πρόβλημα ¨λογοκρισίας¨.
Reply With Quote
  #6  
Παλιό 04-01-2011, 22:33
SenseiG Ο/Η SenseiG βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΘΗΝΑ
Μoto: HONDA VARADERO MK2 1000 ABS
Μηνύματα: 22,711
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από danaos Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα και απο εμενα...θα ηθελα να πω και εγω την γνωμη μου...καλο προερετα παντα δεν εχω με κανεναν τιποτα...

Πρωτα απο ολα πιστευω οτι σε αυτη τη παρεα (forum) ο καθενας λεει την γνωμη του ελευθερα και για να φτασει στο σημειο να "κοπει" ενα θεμα γινετε μετα απο τηλ επικοινωνια με το μελος που το εχει ανεβασει ...και κατεβαινει μετα απο πολυ σκεψη κσι οταν πλεον ξεφευγει η κατασταση λογο ασχημου γραψηματος -προσβλητικου- ή ακομα και αν υπάρχει καποιο θεμα ασφαλειας για τα υπολοιπα μελη...

Δευτερον...
ΑΛΛΟ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ή ΑΠΛΟΣ ΜΟΤΟΣΗΚΛΕΤΙΣΤΗΣ (ασχετος εμπειριας) ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ!!!!!!
Μην τα μπερδευουμε δεν ειναι το ιδιο πραγμα!!

Το θέμα ειναι φιλε γιαγια οτι εσυ πολυ ωραια θα τα πεις εισαι συγουρος οτι οι αλλοι θα τα καταλάβουν ή οτι δεν θα δοκιμασουν κατι αλλο απο αυτα που εχεις πει ...και εχεις την δυνατοτητα να τον διωρθώσεις ?

Δεν μπορω να εμπιστευτω σε κανεναν την ζωη μου ο οποιος δεν εχει καμια διαπιστευση (εκπαιδευτη) απλα και μονο επειδη εχει περασει καποια σχολεια σηκωνει σουζες χιλιωμετρων κτλ δεν μιλαω προσωπικα φιλέ μου γενικα το γραφω...
ειναι αλλο πραγμα το να κανεις μια κουβέντα σε μια βόλτα και αλλο "ελατε να σας μαθω"


Δεν ειναι ευκολο πραγμα να γινεις εκπαιδευτης

εδω στην παρεα μας υπάρχουν αναβάτες οι οποιοι εχουν παρει πανελληνια προταθληματα τρεχουν σε αγωνες ελλαδας και εξωτερικου και δεν τολμανε να ανεβάσουν καποιο τετοιο θεμα. και συνηθως ειναι αυτοι που δεν μιλανε πολυ.....

Αν τους ρωτησεις θα σου πουν "οχι ρε φιλε δεν ειμαι εκπαιδευτης αγωνιζόμενος ειμαι" ή "και αμα γινει το παραμικρο ποιος θα ειναι υπεύθυνος " "ποιανου το ονομα θα ακουστει"
Εχουν χαθει ζωε και ζωες επιδει θέλανε να "δοκιμασουν κατι που ειδαν ή διαβασαν καπου"
Εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω "επάνω" κανενα "ονομα"

και οταν ακομα διοργανωσε ο τακης την εντουραδα αγαπης και τον βοηθησαν καποια ατομα να εισαι συγουρος φιλε οτι οταν φτασαμε στο τελος κοιταζαμε ο ενας τον αλλον και λεγαμε "φιλε τελος καλο ολα καλα ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ" γιατι αν γινοταν το παραμικρο να εισαι συγουρος φιλε μου οτι ο Τακης -και ο καθε τακης- ακομα θα ετρεχε.

αν ηταν ετσι φιλε μου κανενας δεν θα εστελνε το παιδι του πρωνηπιο ή παιδικο σταθμο ακομα και πρωτη δημοτικου γιατι ολοι μας την ΑΒ την ξερουμε και να κανουμε πραξεις απλες το θεμα ειναι να καταλαβαινεις τα λαθη και να τα διορθωνεις

φιλε μου να εισαι καλα

Δαναος
Συμφωνο απολυτα.
Reply With Quote
  #7  
Παλιό 04-01-2011, 22:37
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα τίποτα???????????????
Reply With Quote
  #8  
Παλιό 04-01-2011, 22:45
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από napgeo Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πάντως δεν κατάλαβα τίποτα???????????????

διάβασε στο ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης το να ρωτήσω.... αν κάνετε και θα καταλάβεις
Reply With Quote
  #9  
Παλιό 04-01-2011, 22:51
napgeo Ο/Η napgeo βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2010
Περιοχή: ΠΡΕΒΕΖΑ
Μoto: HONDA ΝΤ700
Μηνύματα: 8,106
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από ortho Εμφάνιση μηνυμάτων
διάβασε στο ασφάλεια και τεχνικές οδήγησης το να ρωτήσω.... αν κάνετε και θα καταλάβεις

Που είναι αυτό δεν το βρίσκω????
Reply With Quote
  #10  
Παλιό 04-01-2011, 22:53
ortho Ο/Η ortho βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ, ΚΑΡΕΑΣ
Μoto: F 650 GS 2001, tweety!
Μηνύματα: 7,766
Προεπιλογή Απάντηση: οτι και να κανω ειναι στραβο........

ΕΝΌΤΗΤΑ ΑΝΑΒΑΤΗΣ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΤΟ ΠΡΏΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΤΗ ΤΟΝ ΑΡΚΑ
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Πως μπορω να κανω τις ζαντες καινουργιες? Να γιαλιζουν!! sansiro.sugata Φροντίδα 22 02-04-2011 12:34
Πατερα τι να κανω? jarhead Χιούμορ 8 13-08-2010 11:44
Μπορω να προσθεσω οτι θελω?? sansiro.sugata Τεχνικά θέματα διάφορα 0 28-05-2010 09:53
Μπορει να μην ειναι μελος , μπορει να μην τον ξερουμε , αλλα αξιζει συγχαρητηρια!! sansiro.sugata Ταξίδια στο εξωτερικό 18 12-04-2010 22:41
Στην Ελλαδα ζουμε!!-κ οτι θελω κανω-!!!! xenos Διάφορα 18 25-05-2009 02:13


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:19.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!