GS Forum

Πήγαινε πίσω   GS Forum > -----> Γενικά > Χρήσιμα

Αγαπητά μέλη & φίλοι, το GS Forum, μετά από την πολυετή & καθ’ όλα επιτυχημένη πορεία του, εξακολουθεί να παραμένει online,

ώστε οι αναγνώστες του να έχουν πρόσβαση σε όλα τα θέματα του ενδιαφέροντός τους, για ενημέρωση και μελλοντική αναδρομή.

Σας ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την αγάπη και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε όλο αυτό το διάστημα

και καταστήσατε την διαδικτυακή αυτή συντροφιά σημείο αναφοράς για τα ελληνικά μοτοσυκλετιστικά δρώμενα και όχι μόνον.

Το μόνο βέβαιο είναι ότι, το ταξίδι συνεχίζεται ...
Απάντηση
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιό 13-03-2010, 22:20
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Γιώργο (georgep) η λογική ''αν δεν θέλουν να πάνε από άλλο δρόμο'' είναι πιστεύεις δημοκρατική???
Αν ναι.......τότε φίλε αυτό το δίλημμα υπάρχει και στην καθημερινότητα (σημεία αγορών,βενζινάδικα,νοσοκομεία και πολλά άλλα).Θα σου άρεσε εσένα σε κάποιο νοσοκομείο (ποτέ να μη βρεθείς) να σου πούνε ''φίλε αυτή είναι η περίθαλψη,αν δεν σου αρέσει να πας αλλού''??Θα σου άρεσε να ξεμείνεις από βενζίνη και στο πλησιέστερο βενζινάδικο να σε ''κοπανήσουν στην τιμή'' και να σου πούνε το ίδιο???
Η Εθνική είναι δρόμος ανάγκης που τον χρησιμοποιούν τα οχήματα υποτίθεται για μεγαλύτερη ασφάλεια,ξεκούραστο και σύντομο ταξίδι.....όχι να εκμεταλευόμαστε την ανάγκη του Έλληνα........

Last edited by Mexicanos; 13-03-2010 at 22:29.
Reply With Quote
  #12  
Παλιό 13-03-2010, 23:41
gsmaniac Ο/Η gsmaniac βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: May 2009
Περιοχή: πειραιας
Μoto: GS1200adve - BMW2002 MONT 1973
Μηνύματα: 19,324
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP Εμφάνιση μηνυμάτων
Eγω οτι ειχα να πω το ειπα!!!! Δεν συμφωνω με αυτην την τακτικη του ''δεν πληρωνω διόδια'' για λοφγους που εχω εκθεσει σε αλλο σχετικο thread αυτου του φορουμ και τους οποιους και δημοσιευσα και στο περιοδικο ΜΟΤΟ!! Δυστυχως, αν και υπηρξε απαντηση απο αναγνωστη αλλα και το ιδιο το περιοδικο δεν μου δοθηκε βημα για να απαντησω!!
Αυτοι οι ''τσαμπουκαδες'' που φαινονται στο βιντεο ηθελα να ξερω τι θα εκαναν αν γινοταν επαυτοφωρω συληψη τους, προσαγωγη στον εισαγγελεα, δικαστηριο, προστιμο κ.λ.π.!!!
Αν δεν σας αρεσει αυτος ο δρόμος για τον οποιο πληρωνετε διοδια να πατε απο άλλους παράπλευρους!! Και μην μου πειτε οτι δεν υπαρχουν....υπάρχουν!!

Εν τοιαυτη περιπτωση ''πανεξυπνοι μη πληρωνωντες διοδια τσαμπουκαδες'' - ο τιτλος παει σε αυτους που εφτιαξαν το βιντεο -, που στην ιδεα και μονον οχι της συλληψης αλλα του 20πλασιου προστιμου, θα βαζατε την ουρα στα σκελια - Ο Θεε μου τι περισσιο θαρος υπαρχει οταν υπαρχει ατιμωρησια -, σταματηστε να βαζετε βενζινη με 1,60ε, σταματηστε να αγοραζετε γαλα με 1.5ε και 2ε το λιτρο (υπαρχει και με 0,77) και γενικα σταματηστε να αγοραζετε αυτα τα οποια δεν συμφωνειτε οτι αξιζουν τοσο!!!!

Εγω με αυτους τους ''πανεξυπνους ηλιθιοτσαμπουκαδες'' που φορανε παντελονια αντι για φουστανακια με σωσωνάκια (αφου πληρωναν επι ΤΕΟ για τον ιδιο δρόμο!!!!! γιατι αραγες?) δεν θελω να εχω καμια σχεση!!!!!

Κι αν τυχον σε καποια εκδρομη μας υπαρξουν καποιοι απο αυτους μεσα στην ομαδα που θα ανηκω κι εγω τοτε να μου το πουν εκ των προτερων ουτως ωστε να τους προσφερω την βοηθεια μου, αν χρειαστει κατα το ταξιδι, και να διαφοροποιηθω απο δαυτους κατα την αφιξη μας στους γκισεδες των ταμειων των διοδιων!!
μην φορτωνεις και χανεις το χιουμορ σου....
εμενα στο βιντεακι,μου εκανε εντυπωση η αντιμετωπιση του θεματος απο τους υπαλληλους στα διοδια....
προφανως εχουν εντολες,να μην αντιδρουν και εμενα αυτο,μου κανει πολυ υποπτο
Reply With Quote
  #13  
Παλιό 13-03-2010, 23:46
arisxios Ο/Η arisxios βρίσκεται εκτός σύνδεσης
J. Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Μoto: R1200GS ADV
Μηνύματα: 2,718
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ποιος μας σωνει απο τον γιωργο(georgep) τωρα;;;;;


Reply With Quote
  #14  
Παλιό 15-03-2010, 15:00
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο (georgep) η λογική ''αν δεν θέλουν να πάνε από άλλο δρόμο'' είναι πιστεύεις δημοκρατική???
Αν ναι.......τότε φίλε αυτό το δίλημμα υπάρχει και στην καθημερινότητα (σημεία αγορών,βενζινάδικα,νοσοκομεία και πολλά άλλα).Θα σου άρεσε εσένα σε κάποιο νοσοκομείο (ποτέ να μη βρεθείς) να σου πούνε ''φίλε αυτή είναι η περίθαλψη,αν δεν σου αρέσει να πας αλλού''??Θα σου άρεσε να ξεμείνεις από βενζίνη και στο πλησιέστερο βενζινάδικο να σε ''κοπανήσουν στην τιμή'' και να σου πούνε το ίδιο???
Η Εθνική είναι δρόμος ανάγκης που τον χρησιμοποιούν τα οχήματα υποτίθεται για μεγαλύτερη ασφάλεια,ξεκούραστο και σύντομο ταξίδι.....όχι να εκμεταλευόμαστε την ανάγκη του Έλληνα........
Δεν διαφωνω Γιωργο ως προς το διλλημα που λες!! αν και το θεμα Νοσοκομειου που αναφερεις το εχω ζησει απο πρωτο χερι και οχι μια φορά!!!! Κια μαλιστα απο Δ/ντη Νοσοκομειου και με την μορφη ''καλα τωρα τι περιμενεις στην Ελλαδα εισαι''!! δηλαδη αν νομιζεις κε GeorgeP οτι θα βρεις καλυτερα καπου αλλου τραβα και πηγαινε!!!
Για την βενζινη τι να πω? 1,60 στην Κρητη...κανε κι αλλιως!!!! Αλλα κι εκει δεν διαμαρτυρεται κανενας με την δυναμη που γκρινιαζουμε εμεις εδω για τα διοδια!!!

Για τα διόδια ομως ειναι άλλο κεφάλαιο!!!!! Με το εναν ¨η τον άλλο τροπο οι δρόμοι θα φτιαχτουν.....δηλαδη φτιαχνονται ηδη!!!! Τωρα αν μου πουν πληρωσε τωρα ¨η μετα την κατασκευη τους λιγο με ενδιαφερει!! Ξερεις γιατί? διότι στην Γαλλια και στην Ιταλια - που για 50κμ πληρωνεις 40ε σε χειροτερους δρόμους απο την Αττικη Οδο και απο αυτους που ηδη φτιαχνονται στην Ελλαδα - η τιμη του δικυκλου με του αυτοκινητου δεν αλλαζει!!!!! Ειναι η ιδια!!!! Δηλαδη οσο δρόμο ''πατάει'' ενα αυτοκινητο τον ιδιο θεωρουν οτι παταει και η μοτοσυκλετα!!!! Κι ετσι πληρωνουν τα ιδια!!! Μηπως αν δεν πληρωνουμε διοδια τωρα και τα κοψουν μεχρι να φτιαχτει ο δρόμος/οι, γινει κατι αναλογο με την Γαλλια οταν τελειωσει αυτος και σε εμας?
Τοτε τι θα κανουμε? παλι θα ξαναανοιγουμε τις μπαρες με τον τσαμπουκα εκ τους ασφαλους? Αν γινει κατι άλλο βρε παιδί μου, μια αυξηση στα τέλη διελευσης Χ, που δεν μας αρεσει, παλι με τσαμπουκα θα αντιδρουμε?? Μα φυσικα, και το ιδιο θα κανουμε σε οτιδηποτε δεν υπαρχει τιμωρια απο μη πληρωμη Διοδιων μεχρι μη καταβολη ΦΠΑ, ΙΚΑ κ.λ.π.!!!!!! αν δεν σε τιμωρει κανεις γιατι να μην επωφεληθείς?????

Ρε Γιωργο και λοιποί συναδελφοι, γιατι δεν καταλαβαινουμε οτι οι εθνικες Οδοι ειναι πια Ιδιωτικες!! Ετσι επρεπε να γινει αν θελουμε να απολαμβανουμε υπηρεσιες, Ασφάλεια και οδοστρωματα τυπου Αττικης Οδου!!! Ετσι ειναι σε ολον τον κοσμο πλην Σ.Ενωσης νυν Ρωσσιας? Ας σταματησουμε την Παπαρηγικη καραμελα του ''φτιαχτηκανε με τα λεφτα του ελληνικου λαου'' δεν ειναι ολη η αληθεια!!!
Η αληθεια ειναι οτι ναι ανοιχτηκαν οι δρόμοι και φτιαχτηκανε αυτοι με τα λεφτα του Ελληνικου λαου αλλα μεχρι στο σημειο που νοικιαστηκανε σε ιδιωτες! Μεχρις εκει εχει πληρωσει ο Ελληνικος λαος πολλα λεφτα για το αθλιο μεχρι τοτε οδικο Εθνικο Δικτυο μεσα απο την φορολογια του και οχι απο τα διοδια που πληρωνε!!!! Δηλαδη πληρωνε για κατι που δεν ειχε!! αν μπορουμε να το καταλαβουμε αυτο εχει καλως, αν οχι τσαμπα η φαια ουσια που καταναλωνω!!
Αυτο λοιπόν παει τελειωσε!! Τωρα, φτιαχνεται ΑΛΛΟ οδικο δικτυο που περνα απο ΑΛΛΕΣ περιοχες, πιο δυσκολες, και το υπαρχον θα χρησιμοποιηθει τωρα για να εισπραχθει ενα μερος του καινουριου δικτυου που κατασκευαζεται και στο μελλον για να εξυπηρετουνται οι κατοικοι απο οπου περνα αυτο το παλιο δικτυο!!
Τωρα αν διαφωνει καποιος με το να πληρωνει τα διόδια, ειμαι σιγουρος οτι το ιδιο κανει και για την τιμη της βενζινης, για την τιμη του ψωμιου, για την τιμη του Bering μπουφαν του κ.λ.π.
Αν αυτον τον ρωτησεις γιατι δεν διαμαρτυρεται για τα παραπανω θα σου πει οτι ''αυτα ειναι αναγκαια'' και τον ρωτώ ''δηλαδη το γαλα και το ψωμι ειναι απαραιτητα και δεχεσαι να τα πληρωνεις ακριβα ενω η διελευση απο την Εθνικη οδο ειναι ησσονος σημασιας και οχι τοσο σπουδαια οσο η αγορα γαλατος / ψωμιου και για τα οποια ΣΩΠΑΙΝΕΙΣ???'' τοτε γιατι επιμενεις να χρησιμοποιεις την Εθνικη οδο κι οχι τους γυρω δρόμους όπως κανει το 80% των Ιταλων και το 90% των Γαλλων για να αποφυγουντα διοδια στις χωρες τους!!!!!''

Απαντηση: γιατι ειμαστε τσαμπα μαγκες!!!!

Υ.Γ. Οταν φτιαχτουν αυτοι οι δρόμοι και παει το Αθηνα -Κορινθος 4ε να δω ποσοι θα διαμαρτυρηθουν περνωντας με τσαμπουκα τα διοδια!!
Μηπως τοτε θα τα πληρωνουμε αδιαμαρτυρητα αφου τελικα φτιαχτηκαν ωραιοι κι ασφαλεις δρόμοι ¨η και τοτε θα διμαρτυρωμαστε για την τιμης τους? μαλλοντο δευτερο!!
Η αποφαση του Σ.Τ.Ε. για την ενεργοποιηση των φωτογραφικων καμερων (και δινω απαντηση στον Κωστα GSManiac που ναρωτιεται περι του υποπτου......) στα διοδια για την καταγραφη αυτων που αρνουνται να πληρωσουν με τον Α¨η Β τροπο οσονουπω αναγγέλεται και θα ειναι θετικη!! Τοτε οποιος θελει μπορει να μην πληρωνει...κανεναν προβλημα!!!

Last edited by GeorgeP; 15-03-2010 at 15:08.
Reply With Quote
  #15  
Παλιό 15-03-2010, 15:07
makis67 Ο/Η makis67 βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Junior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Mar 2010
Περιοχή: athina
Μoto: bmw gs1200
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

θεωρω οτι αυτο γινεται μονο απο καπποια κινηση με καμερα ....ποιος το κανει μονος του αυτο καθε μερα ?
Reply With Quote
  #16  
Παλιό 15-03-2010, 15:09
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από makis67 Εμφάνιση μηνυμάτων
θεωρω οτι αυτο γινεται μονο απο καπποια κινηση με καμερα ....ποιος το κανει μονος του αυτο καθε μερα ?
τι εννοεις καλε μου φιλε?
Reply With Quote
  #17  
Παλιό 15-03-2010, 16:48
tsompanis Ο/Η tsompanis βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Sep 2009
Περιοχή: ioannina
Μηνύματα: 3,084
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ


άρχισαν πάλι τα όργανα!
Reply With Quote
  #18  
Παλιό 15-03-2010, 16:51
S.T Ο/Η S.T βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: A
Μηνύματα: 820
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Έκανα μια καταδρομική προς το χωριό προχθές και τους τα πλήρωσα με μείον 30% από το δώρο Πάσχα .Μ΄αρέσει που ψάχναν και τον αριθμό .....πάει και αυτός από το επίδομα -12% .
Reply With Quote
  #19  
Παλιό 16-03-2010, 14:44
Mexicanos Ο/Η Mexicanos βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Dec 2008
Περιοχή: Ξυλόκαστρο-Πάτρα
Μoto: BMW R 1150 GS ADV-KAWASAKI KLR 600
Μηνύματα: 622
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Γιώργο (georgep) για όλα τα αγαθά που πληρώνεις ακριβά πρέπει να διαμαρτύρεσαι (αυτό έρχεται σε αντίθεση με τα της κυβέρνησης που υποστηρίζεις) αλλά βρε φίλε για πες μου,η εθνική Κορίνθου-Πατρών τι αγαθό σου προσφέρει????
Όταν φτιαχτούν οι δρόμοι από τους ιδιώτες έλα να μου το πεις......τι φτιάξιμο σαν αυτό που κάνουν στην εθνική Κορίνθου-Αθηνών με τα μπαλώματα που μετά από υψηλές ζέστες ή βροχή θα γεμίσουν λακούβες???
Τα έργα που βλέπεις τώρα γίνονται για τον προαστιακό κι όχι για την εθνική οδό......
Reply With Quote
  #20  
Παλιό 16-03-2010, 15:29
GeorgeP Ο/Η GeorgeP βρίσκεται εκτός σύνδεσης
Senior Member
 
Ημερομηνία εγγραφής: Jan 2009
Περιοχή: Αθηνα
Μoto: VARADERO MK3
Μηνύματα: 6,530
Προεπιλογή Απάντηση: ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ

Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο (georgep) για όλα τα αγαθά που πληρώνεις ακριβά πρέπει να διαμαρτύρεσαι (αυτό έρχεται σε αντίθεση με τα της κυβέρνησης που υποστηρίζεις) αλλά βρε φίλε για πες μου,η εθνική Κορίνθου-Πατρών τι αγαθό σου προσφέρει????
Μου προσφερει το ιδιο χαλια αγαθο που μου προσφερε και πριν ιδιωτικοποιηθουν και για το οποιο τοτε πληρωνα αδιαμαρτυρητα!!!
Ειχα τον φοβο βλέπεις του 20πλασιου προστιμου!!! Αραγες ποσο δειλος ειμουνα τοτε? να μην κανω ενα τσαμπουκα και να περασω απο ενα γκισε χωρις να πληρωσω?? Ναι τοσο δειλος, την ουρα στα σκελια και μάλιστα κυριε...τότε!!!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Όταν φτιαχτούν οι δρόμοι από τους ιδιώτες έλα να μου το πεις......τι φτιάξιμο σαν αυτό που κάνουν στην εθνική Κορίνθου-Αθηνών με τα μπαλώματα που μετά από υψηλές ζέστες ή βροχή θα γεμίσουν λακούβες???
Αυτα τα ''εργα'' με τα μπαλωματα ειναι για να συντηρηθει το δικτυο μεχρι να παραδοθει το καινουριο το οποιο ΔΕΝ θα περνα απο εκει που ειναι σημερα το υπαρχον!!
Πες μου οτι εχεις προβλημα και με την ποιοτητα της Αττικης οδου (με τον ιδιο τροπο φτιαχνονται οι νεοι δρομοι) να τρελαθω τελειως!!! Την οποια Αττικη οδο, παρεπιπτοντως, μολις φτιαχτηκαν τα πρωτα 10 κμ απο τα 70 πληρωναμε διοδια αδιαμαρτυρητα!!


Απόσπασμα:
Αρχική Δημοσίευση από Mexicanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα έργα που βλέπεις τώρα γίνονται για τον προαστιακό κι όχι για την εθνική οδό......
δεν μιλω γι αυτα τα εργα αλλα για τα εργα που περνανε μεσα απο τα βουνα πανω απο το Ξυλοκαστρο αρχης γενομενης απο την Κορινθο! δες εδω http://www.olympiaodos.gr/uploads/files/192.pdf και μετρα τουνελ στον δρομο που σε ενδιαφερει!! καμια σχεση με τον δρομο που παταμε σημερα!! Ολα γινονται πανω στα βουνα!
Μιλαω για το εργο που ανοιξε η δευτερη σηραγγα Αρτεμισσιου 2 μηνες μετα την υπογραφη της συμβασης με τον αναδοχο ενω ηταν κλειστη 25 χρόνια!!!
25 χρόνια που οσοι ταξιδευαν αυτον τον δρόμο κινδυνευαν να τσακιστουν μεσα στην άλλη συραγγα διπλης κατευθυνσης με κινδυνο αν γινοταν το παραμικρο να εγκλωβισουν κιάλλους αφου δεν υπηρχε διοδο διαφυγης όπως υπαρχει τωρα!! Παρόλα αυτα πληρωναμε διοδια και δεν παραπονιομασταν!! Εχεις περασει απο εκει τωρα τελευταια να δεις οτι αυτος ο δρόμος (Κορινθου - Τριπολης) με αυτες τις στροφες σε λιγο δεν θα υπαρχει!! Τα βουνα τρυπιουνται περα ως περα για να φταιχτει ο καινουριος ασφαλης αυτοκινητοδρομος!!
Μηπως εχεις κανει το δρομολογιο Πατρα-Πυργος (μπρρρρρρρρρρρρ)-Καλαματα??? Μηπως εχεις περασει να δεις τι φτιαχνεται/θα φτιαχτει εκει? Δες τον χαρτη!!
Μιλαω για την Ιονια οδο η οποια ηδη κατασκευαζεται, θα παραδοθει το 2013 και θα εισαι/ειμαστε στα Γιανενα απο την Πατρα σε 1 ωρα με ασφαλεια (κλειστος αυτοκινητοδρομος) αντι για 3+ωρες επικυνδυνης οδηγησης!! Να μην πω οτι απο την αθηνα οι 7 ωρες που θελεις για Γιανενα θα γινουν 4 το πολυ!!!

Μιλαω για..........κ.λ.π., κ.λ.π.!!!

Δεν σου/μας ζητησε κανεις λεφτα για να φτιαχτει αυτος και οι άλλοι δρόμοι - οπως γινοταν παλαιοτερα μεσω της φορολογιας - , το μονο που σου/μας ζητηται ειναι ΑΝ περασουμε απο εκει να πληρωσουμε το αντιτιμο οπως καναμε χρόνια τωρα! αν δεν μας αρεσει τοτε να παμε απο άλλον δρόμο!!!
Και νομιζω οτι ειναι δικαιο!! Αλλος τροπος να φτιαχτουν δρόμοι της προκοπης δεν υπαρχει διότι η Ελλαδα δεν εχει λεφτά!!

Εξ άλλου ''το μη χειρον βελτιστον'' λεει ο λαος...δηλαδη εμεις!!


Αλλα τα παραπανω ειναι το ''δικο μου πρισμα''!!! Δεν υποχρεουται κανεις να το ακολουθησει!!!!!

Last edited by GeorgeP; 16-03-2010 at 15:35.
Reply With Quote
Απάντηση


Κανόνες καταχώρησης
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο HTML κώδικας ειναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;

Σχετικά Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
Η ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ KostasGS Γενικά - Μοτοσυκλέτα 21 06-07-2012 19:19
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΓΑΜΟΥ - ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ MARK Χιούμορ 8 11-03-2010 11:17
ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ (ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ)ΣΤΗΝ ΕΡΤ MARK Μου τη δίνει που ..... 2 15-02-2010 21:00
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ Χρήσιμα 4 19-11-2009 02:20
ΑΝΤΡΑΣ γεννιέσαι ....... ΔΕΝ γίνεσαι ...... ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ Χιούμορ 18 17-06-2009 13:39


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:50.


vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!