GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=35762)

mAthosalas 15-11-2012 22:29

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από faker ( 795596)
Προκειτε ο εμπορος να κανει εισαγωγη δικη του και μας δινει προσφορα να συγκεντρωσουμε μια συμπληρωματικη παραγγελια σε πολυ χαμηλες τιμες!

Η παραλαβη θα ειναι στα μεσα Δεκεμβρη αν θυμαμαι καλα

Α οκ...το επιασα.Οπότε μαθαινω κι εγω πόσα ζευγαρια θελουμε για Πατρα και τα λεμε παλι.

Και μια ερωτηση προς τομ εμπορο.Σε περιπτωση που χρειασθουμε στην πορεια εκ νεου καποιο ιδιο ελαστικο,πόσο χρονο θελουμε για παραλαβη;θα υπαρχει καποιο στοκ πχ ή θα παμε παλι ιδια διαδικασια;Γιατι ως γνωστον τα χωματινα δεν κρατανε και οσο θελουμε...:ye02:

panelast 16-11-2012 12:52

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από mAthosalas ( 795606)
Α οκ...το επιασα.Οπότε μαθαινω κι εγω πόσα ζευγαρια θελουμε για Πατρα και τα λεμε παλι.

Και μια ερωτηση προς τομ εμπορο.Σε περιπτωση που χρειασθουμε στην πορεια εκ νεου καποιο ιδιο ελαστικο,πόσο χρονο θελουμε για παραλαβη;θα υπαρχει καποιο στοκ πχ ή θα παμε παλι ιδια διαδικασια;Γιατι ως γνωστον τα χωματινα δεν κρατανε και οσο θελουμε...:ye02:

Θα υπάρχει στοκ ναι.

Για τον χρόνο παράδοσης έχω γράψει και σε προηγούμενο μήνυμα :


Φίλε Ξέρξη καταρχήν σε ευχαριστώ αλλά πριν προχωρήσουμε στην παραγγελία θέλω να πω και στα υπόλοιπα μέλη του Club ότι ίσως να αργήσουν λίγο παραπάνω τα ελαστικά και να έρθουν μέσα στον Ιανουάριο. Ίσως να έρθουν και κανονικά αλλά δεν μπορώ να το εγγυηθώ 100%!


Υπάρχει και η λύση της άμεσης παράδοσης αλλά το κόστος της μεταφοράς ανεβένει λόγο του κόστους της μεμονωμένης μεταφοράς. Για την τιμή της μεταφοράς περιμένω απάντηση!

kwstas 16-11-2012 14:43

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Eγω ειμαι συμφωνος, δεν υπαρχει πιεση με την παραγγελια!

Σπυρο, αν χρειαστεις πρκ/λη κτλ πες μου, εμενα θα με βολευε να τα πληρωσω μια και καλη οταν συμπληρωσουμε την παραγγελια και την δωσεις στον προμ/τη σου ή οταν παραλαβω, δες πως βολευει εσενα γιατι αν μαζευτουν πολλα σετ καταλαβαινω οτι θα ειναι και το κοστος σημαντικο μιας και οι εισαγωγες ειναι με μετρητα πλεον!

PanLampro 16-11-2012 14:49

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Παλληκαρια καλησπέρα
ειμαι φρεσκος στο forum και προφανως δεν ξερω κανεναν (ή δεν ξερω οτι τον ξερω :))
Εχω ενα GS 1150 του 2002.
Ως τώρα παιζω με Anakee. Ουτε ενθουσιασμός, ούτε πρόβλημα.
Το πίσω αλλαχτηκε προσφατα αφου άνοιξε στο πλαι από χτυπημα

Ενδιαφερομαι για Ε8 μόνο μπροστινο (110/80-19 TL).

1. Καμια γνώμη παραπάνω για τις δυο διαφορετικές γόμες?...
2. Στη συνεχεια θα υπαρχει διαθεσιμο stock (ή σε μαγαζια), ή θα περιμενουμε επόμενη παραγγελία?

MOYTPO 16-11-2012 15:00

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PanLampro ( 795919)
Παλληκαρια καλησπέρα
ειμαι φρεσκος στο forum και προφανως δεν ξερω κανεναν (ή δεν ξερω οτι τον ξερω :))
Εχω ενα GS 1150 του 2002.
Ως τώρα παιζω με Anakee. Ουτε ενθουσιασμός, ούτε πρόβλημα.
Το πίσω αλλαχτηκε προσφατα αφου άνοιξε στο πλαι από χτυπημα

Ενδιαφερομαι για Ε8 μόνο μπροστινο (110/80-19 TL).

1. Καμια γνώμη παραπάνω για τις δυο διαφορετικές γόμες?...
2. Στη συνεχεια θα υπαρχει διαθεσιμο stock (ή σε μαγαζια), ή θα περιμενουμε επόμενη παραγγελία?


Φιλε μου σορρυ αλλα το Ε08 ειναι λαστιχο 50-50. Τα anakee ειναι 80-20 μην πω 100% ασφαλτινο. Δεν νομιζω οτι ειναι η καλυτερη επιλογη για την μηχανη σου. Βεβαια περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

PanLampro 16-11-2012 15:08

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Ευχαριστώ που αν και "Μουτρο" ασχολήθηκες ...
Μπορει να με μπερδευει η εικονα, αλλα όλα τα αλλα φαινονται περισσότερο χωματερα (απο χαραξη).
Ποιο δινει η MITAS για 80-20 ή 100% Ασφαλτινο ?

panelast 16-11-2012 15:36

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από PanLampro ( 795925)
Ευχαριστώ που αν και "Μουτρο" ασχολήθηκες ...
Μπορει να με μπερδευει η εικονα, αλλα όλα τα αλλα φαινονται περισσότερο χωματερα (απο χαραξη).
Ποιο δινει η MITAS για 80-20 ή 100% Ασφαλτινο ?

Όχι παιδιά το Ε08 είναι 80 άσφαλτο και 20 χώμα!

Faker θα σας ενημερώσω έχω δώσει παραγγελία για τα ελαστικά που έχουν ζητηθεί προς το παρόν και περιμένω επιβεβαίωση!

xurxes 16-11-2012 15:46

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από panelast ( 795931)
....το Ε08 είναι 80 άσφαλτο και 20 χώμα!

:ye33:

οκ περιμένουμε....:ye02:

PanLampro 16-11-2012 15:56

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
@ PANELAST
Να καταλάβω: παραγγελνω τώρα ή έχασα αυτό το τραινο και περιμενω την επόμενη?

Αν πρόλαβα, που δινω προκαταβολή και ποσα για 1 τεμ 110/80-19TL ??

Αν δεν πρόλαβα, θα το βρώ σε καποιο μαγαζί (και από πότε υπολογιζεις να συμβει αυτό?)

panelast 16-11-2012 16:46

Απάντηση: προσφορά ελαστικών mitas για τα μέλη του GS Forum
 
φιλε μου θα πρεπει να το παραγγειλω να επιβεβεωθει και να περιμενεις να ερθει στο χρονο που γραφω πιο πανω! Πιο ελαστικο κ ποιο σχεδιο σε ενδιαφερει για να δουμε αν ειναι διαθεσιμο και τιμη;


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!