GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=37776)

ilias vara 11-04-2013 11:17

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
ηρθε και η σειρα μου να περασω κτεο ,.,,.,.,

Sakis 11-04-2013 11:26

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από VaGaBond ( 878410)
Ειχα την εντυπωση οτι δεν ειχαν επιβληθει προστιμα για τα δικυκλα!
Η μηχανη περασε τον περασμενο μηνα εκπροθεσμα χωρις προστιμο.

UPDATE:
Ενημερωθηκα οτι αν η μηχανη ειναι εκπροθεσμη καλυτερα να μην περασει κτεο αυτες τις μερες γιατι θα πληρωσει προστιμο, ενω αν περιμενει μερικες μερες μεχρι να ανακοινωθει η αναμενομενη παραταση θα το γλιτωσει.Στην περιπτωση που πληρωθει το προστιμο πριν ανακοινωθει η παραταση, τοτε δεν επιστρεφεται!


Για το πρόστιμο της Τροχαίας που ακούω ότι είναι 400€ τι γίνεται:wha13:...:wo20:

VaGaBond 11-04-2013 12:12

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Sakis ( 879019)
Για το πρόστιμο της Τροχαίας που ακούω ότι είναι 400€ τι γίνεται:wha13:...:wo20:

Παράταση μέχρι τις 26 Απριλίου δίνει η περιφέρεια Κ. Μακεδονίας στους ιδιοκτήτες δικύκλων άνω των 50 κυβικών, προκειμένου να ...
περάσουν τα οχήματά τους από τεχνικό έλεγχο ΚΤΕΟ.
Η απόφαση αφορά όλες τις περιοχές της Κεντρικής Μακεδονίας και όχι μόνο τη Θεσσαλονίκη.

Απο ο,τι διαβασα σχετικα με την αναλογη παραταση που δωθηκε και για αλλες περιοχες της χωρας τις προηγουμενες μερες, η αποφαση αναφερει οτι απαλασσονται και απο το προστιμο των 400 ευρω μεχρι το περας της παρατασης οσοι δεν εχουν περασει κτεο το μοτοσακο τους...

stelios1977 11-04-2013 17:46

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Μ ενημερωσανε στο auto control οτι για το gsforum 20€ η τιμη οχι 16

element 12-04-2013 10:13

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Αντε να μπαίνουμε και εμείς στην σειρά:):)

papi 12-04-2013 18:41

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
περασα σημερα κτεο στο auto control κ οταν πηγα να πληρωσω τους ειπα οτι ειμαι απο το gs forum για την ειδικη τιμη.Μου ειπαν 20 ευρω κ εγω του ειπα οτι ειναι στα 16 αλλα αυτος επεμενε οτι στα 16 ειναι για αλλα forum k οχι για το δικο μας.Καλα του λεω κ εγω θα ενημερωσω κ τους υπολοιπους να ξερουν, τελος παντων λεει δωσε τωρα 16 αλλα να το ξερετε οτι αλλαξε για εσας.δεν ξερω αν ειναι κατι για το οποιο πρεπει να γινει θεμα, βεβαια κ τα 20 καλα

irene 12-04-2013 22:01

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Είναι πολύ δύσκολη η πρόσβαση εκει και πέρασα
το παπί ΚΤΕΟ κοντά στο σπίτι με 25 ευρώ.
Ηθελα και 4 για καύσιμα μέχρι το ΚΤΕΟ της ομαδικής οπότε..
Σας ευχαριστώ πάντως για τη βοήθεια:)

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 13-04-2013 08:19

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από irene ( 879959)
Είναι πολύ δύσκολη η πρόσβαση εκει και πέρασα
το παπί ΚΤΕΟ κοντά στο σπίτι με 25 ευρώ.
Ηθελα και 4 για καύσιμα μέχρι το ΚΤΕΟ της ομαδικής οπότε..
Σας ευχαριστώ πάντως για τη βοήθεια:)

Δεν πειράζει Ειρήνη ... άλλωστε έχει κ μεγάλες ουρές στο κτεο της ομαδικής.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 13-04-2013 08:20

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από element ( 879653)
Αντε να μπαίνουμε και εμείς στην σειρά:):)

Φίλε Τριαντάφυλλε, το ΚΤΕΟ ενημερώθηκε ... :)

fmargaritis 19-04-2013 14:41

Απάντηση: ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης - Ειδικές τιμές προσφοράς προς τα μέλη του GS Forum !!!
 
Νίκο καλησπέρα.
....και εγώ λοιπόν για ΚΤΕΟ ( να προλάβω το πρόστιμο).


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 16:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!