GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εξοπλισμός μοτοσικλέτας (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Strobo Lights για την μπέμπα μου ? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=15950)

ckk 08-12-2010 18:15

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 268873)
ώχου και εσύ με τις ερωτήσεις σου......:D
elementary Dr Watson...:hmmm:

'Αλλος κάνει ερωτήσεις... 697 344 54.. (το τηλέφωνο της καλόγριας :cool:) :sm7::sm7::sm7:

vasorfa 08-12-2010 18:16

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ckk ( 268860)
Αν είναι τόσο απαγορευτικό, πώς τα πουλάνε? :Απορία:

Και πώς τα έχουν οι συνοδευτικές των μεγαλόσχημων? :hmmm:



Τα πουλανε με <<προσχημα>> τα,,,,συνοδευτικα οχηματα ασφαλειας είτε για <<αγωνιστική ή εκτος δρόμου χρηση>> αλλο βεβαια που τα καγκουρια,,,,,κατεβαινουν στην πλατεα του μπουρναζιου και θαρεις πως έρχεται ο ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ:D:sm7::sm7::hmmm:

vasorfa 08-12-2010 18:17

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ckk ( 268885)
'Αλλος κάνει ερωτήσεις... 697 344 54.. (το τηλέφωνο της καλόγριας :cool:) :sm7::sm7::sm7:


και


Το αλλο ....


παλιόπαιδο.....:p:p:p:sm7::sm7::sm7:

ckk 08-12-2010 18:25

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 268886)
Τα πουλανε με <<προσχημα>> τα,,,,συνοδευτικα οχηματα ασφαλειας είτε για <<αγωνιστική ή εκτος δρόμου χρηση>> αλλο βεβαια που τα καγκουρια,,,,,κατεβαινουν στην πλατεα του μπουρναζιου και θαρεις πως έρχεται ο ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ:D:sm7::sm7::hmmm:

Το τρομερό είναι που τους πασάρομαι για συνάδελφος. Π.χ. του Κόκκαλη, ή της Λάτση. 'Πς μάγκα, του Κόκκαλη είμαι'. Ελέγχει από τον καθρέφτη, βλέπει και την GS και φεύγουν από την μέση της λουρίδας, ξέρεις για να φυλάνε και ντε τον όποιον, και περνάω αέρα. :sm7::sm7:

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 268887)
και


Το αλλο ....


παλιόπαιδο.....:p:p:p:sm7::sm7::sm7:

Έ, είμαι αληταράς, πώς να το κάνουμε... (75) :sm7::sm7::sm7:

pkar 08-12-2010 18:50

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Χωρίς παρεξήγηση παιδιά αλλά τα θέλω καθαρά για λόγους ασφάλειας...
Εδώ και 2 μήνες που έγινα για 2η φορά μπαμπάς έχω αρχίσει να φοβάμαι λίγο περισσότερο...
Όταν κατεβαίνω την εθνική το απόγευμα απο τα βόρεια και κάθε πικραμένος με την κίνηση δεν ξέρει που παν τα 4, πιστεύω πως ένα strobo light τραβά την προσοχή !!! προτιμάω να με πουνε κάγκουρα παρά να με πάρει σβάρνα κάνας κοιμησμένος...

vasorfa 08-12-2010 18:58

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από pkar ( 268903)
Χωρίς παρεξήγηση παιδιά αλλά τα θέλω καθαρά για λόγους ασφάλειας...
Εδώ και 2 μήνες που έγινα για 2η φορά μπαμπάς έχω αρχίσει να φοβάμαι λίγο περισσότερο...
Όταν κατεβαίνω την εθνική το απόγευμα απο τα βόρεια και κάθε πικραμένος με την κίνηση δεν ξέρει που παν τα 4, πιστεύω πως ένα strobo light τραβά την προσοχή !!! προτιμάω να με πουνε κάγκουρα παρά να με πάρει σβάρνα κάνας κοιμησμένος...


Γιαυτον τον λογο...ΕΧΩ ρυθμισει τα φωτα της princess να χτυπανε....λιγο ψιλα .....και ετι κανω αισθητη την παρουσια μου καλυτερα,,,,βεβαι εννιοτε ακκουω και τα μπινελικια μου,....αλλα προτιμω να με βριζουν απο το να πουν...δεν σε ειδα....:(:(

vasorfa 08-12-2010 19:01

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Και μην ξεχασω...αν σε τσιμπησουν σε μπλοκο με τα strobo αναμενα και τα στρουμφακια θελουν να εξαντλησουν όλη την αυστηροτητα του νομου.....εχει ΑΥΤΟΦΟΡΩ.....νομιζω ισχυει και κλειστα να τα εχεις αν τα βρουν εγκατεστημενα και λειτουργικα...γιαυτο φιλε μου κοιτα μην την γλυτωσεις απο τα κουτακια και σου φερνουμε σιγαρεττα σε κανενα πουλι....(κλορυδαλλο...:o:o)και σε ψαχνουν και τα πιστιρικια σου....:):)

pkar 08-12-2010 19:06

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 268907)
Και μην ξεχασω...αν σε τσιμπησουν σε μπλοκο με τα strobo αναμενα και τα στρουμφακια θελουν να εξαντλησουν όλη την αυστηροτητα του νομου.....εχει ΑΥΤΟΦΟΡΩ.....νομιζω ισχυει και κλειστα να τα εχεις αν τα βρουν εγκατεστημενα και λειτουργικα...γιαυτο φιλε μου κοιτα μην την γλυτωσεις απο τα κουτακια και σου φερνουμε σιγαρεττα σε κανενα πουλι....(κλορυδαλλο...:o:o)και σε ψαχνουν και τα πιστιρικια σου....:):)

Μετά απο αυτή την εξέλιξη μάλλον θα αναθεωρήσω την τοποθέτηση και θα παραμείνω σε πιο ψηλά προβολάκια ... (ξενον - ΠΟΛΥ ΦΩΣ !!!) + τον κύκλωπα της Wunderlich !!!
EE !!! Πιστεύω πως θα με βλέπουν ...
:sm1:

skippybi 08-12-2010 19:07

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 268884)
Ενίσταμαι.....:)

παρακαλω να ενημερωθω ειτε απο εδω ειτε με pm,

Ti θα πει κανεις διαφημηση ρε Νικολα????

ολα αυτα που κατα καιρους σηκωνουν τα μελη (οπως και εγω κατα καιρους) διαφημηση δεν ειναι.....ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ....

αντε...περιμενω:cool:

Να κάνουμε και διαφήμιση στα απαγορευμένα δλδ;;;;):p

vpentza 08-12-2010 19:41

Απάντηση: Strobo Lights για την μπέμπα μου ?
 
η λύση με τα νόμιμα πλαινά προβολάκια είναι νομίζω η πιό ενδεδειγμένη...μου έχουν σώσει τη ζωή μέρα-μεσημέρι...

Το τηλ της καλόγριας ...δεν απαντά ckk..:hmmm::sm7:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:17.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!