GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Προτάσεις για κοπάνα - Ζητείται παρέα για τη βόλτα / για το ταξίδι (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=121)
-   -   ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=34648)

FONGEORGE 19-09-2012 19:04

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από omorfantras ( 761543)
Λέω να συναντηθούμε στις 08:00 στα διόδια της Ελευσίνας!!!!


μια χαρα ειναι....αν ειναι θα μιλησουμε το σαββατο για να σου πω σιγουρα!
απλα να ξερεις οτι η γυναικα μου δεν ειναι συνηθισμενη σε ταχυτητες υπερυχητικες και μου τραβαει τσιμπιες!

omorfantras 19-09-2012 19:37

Βολτα θα παμε φιλε μου δεν θα κανουμε αγωνα με τα μοτορια. Μακαρι να ρθειτε,θα περασουμε σουπερ. Θαιλησουμε το Σαββατο λοιπον!!!!!

FONGEORGE 19-09-2012 19:43

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από omorfantras ( 761698)
Βολτα θα παμε φιλε μου δεν θα κανουμε αγωνα με τα μοτορια. Μακαρι να ρθειτε,θα περασουμε σουπερ. Θαιλησουμε το Σαββατο λοιπον!!!!!

:re28:

ckk 19-09-2012 23:05

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Μην παραλήψεις την Φολόη. :ye32: :ye32:

Καλό ταξίδι.

asotosios 20-09-2012 09:11

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από omorfantras ( 761416)
Θα κατέβεις σήμερα στον καφέ στον Πειραιά μήπως?
Αν όχι θα έχω το κτ σου και κράτα και συ το δικό μου για να πιούμε κάνα καφέ καθοδόν!!!!!!!!!!!!

παιζει ενα εναλλακτικο πλανο για τουρ στον Παρνωνα με ορμητηριο απο Ναυπλιο πλευρα...μιας και ο καιρος κραταει ακομα...οποτε ισως δεν σας πετυχουμε...
αλλα αν τυχον δεις το Guzzi μου (δεν κυκλοφορουν και πολλα απο δαυτα τα Ιταλικα)...κορνες φωτα αλαρμ νοημα με το χερι καρφια στο οδοστρωμα μπαρες αμπαρες κτλ κτλ :D να τα πουμε εστω και στην ακρη του δρομου...!!!:ye35:

omorfantras 20-09-2012 11:48

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από asotosios ( 761990)
παιζει ενα εναλλακτικο πλανο για τουρ στον Παρνωνα με ορμητηριο απο Ναυπλιο πλευρα...μιας και ο καιρος κραταει ακομα...οποτε ισως δεν σας πετυχουμε...
αλλα αν τυχον δεις το Guzzi μου (δεν κυκλοφορουν και πολλα απο δαυτα τα Ιταλικα)...κορνες φωτα αλαρμ νοημα με το χερι καρφια στο οδοστρωμα μπαρες αμπαρες κτλ κτλ :D να τα πουμε εστω και στην ακρη του δρομου...!!!:ye35:

Ε όχι και καρφιά ρε φίλε, θα ανοίξω δίχτυ σαν αυτό που σταματάνε στα αεροπλανοφόρα τα αεροπλάνα:sm7::sm7::sm7:
Εμένα η Μπέμπα είναι γκρι χρώμα, θα έχω το νού μου και τα μάτια μου ανοικτά:wo20::wo20::wo20::wo20::wo20::wo20:

omorfantras 20-09-2012 11:50

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ckk ( 761800)
Μην παραλήψεις την Φολόη. :ye32: :ye32:

Καλό ταξίδι.


Έίδα φωτογραφίες, πρέπει να ναι πολύ όμορφα, ευχαριστώ για την πληροφορία:th11: ελπίζω να το δω κι από κοντά!!!!!!!!

commander 20-09-2012 11:50

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από asotosios ( 761990)
παιζει ενα εναλλακτικο πλανο για τουρ στον Παρνωνα με ορμητηριο απο Ναυπλιο πλευρα...μιας και ο καιρος κραταει ακομα...οποτε ισως δεν σας πετυχουμε...
αλλα αν τυχον δεις το Guzzi μου (δεν κυκλοφορουν και πολλα απο δαυτα τα Ιταλικα)...κορνες φωτα αλαρμ νοημα με το χερι καρφια στο οδοστρωμα μπαρες αμπαρες κτλ κτλ :D να τα πουμε εστω και στην ακρη του δρομου...!!!:ye35:

Δεν μου λες ρε παλουκαρι αυτό το( γκουτσι) είναι με τα βυζια τα ορθια ????????


ΟΧΙ τιποτά άλλο δηλαδης μην σε μπερδέψει το πα:u58:λουκαρι με κανέναν άλλον......:lo20:

omorfantras 20-09-2012 11:51

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 762099)
Δεν μου λες ρε παλουκαρι αυτό το( γκουτσι) είναι με τα βυζια τα ορθια ????????


ΟΧΙ τιποτά άλλο δηλαδης μην σε μπερδέψει το πα:u58:λουκαρι με κανέναν άλλον......:lo20:

:sm3::sm7::lo19::sm3::sm7::lo19:

Arkas 20-09-2012 13:24

Απάντηση: ΑΘΗΝΑ-ΒΥΤΙΝΑ-ΑΡΧΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ-ΑΘΗΝΑ
 
Καλή βόλτα Άλεξ !


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:59.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!