GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ανέκδοτα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ο Vaska έχει κέφια (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=36754)

Aggelos-Syros 04-12-2012 13:22

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
:re26::re26::re26::re26::re26::re26::re26::re26:

mixalhs4 04-12-2012 13:32

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
:lo19::lo19::lo19::lo19::lo19::sm3:

vaska 04-12-2012 19:14

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
7ο:

Ένας τύπος αποφασίζει να δοκιμάσει την αντοχή του στην αποχή από το sex κατά την περίοδο της σαρακοστής, μέχρι το Πάσχα. Το αναφέρει στην γυναίκα του και αυτή με μεγάλη της χαρά(!;) συμφωνεί να του συνδράμει.
Οι πρώτες μέρες δεν ήταν δύσκολες.
Με το καιρό δυσκολεύουν τα πράγματα και για να τον βοηθήσει η γυναίκα του άρχισε να φοράει τα πιο αντι-αισθησιακά της εσώρουχα και έτρωγε μερικές σκελίδες σκόρδο...
Στις τελευταίες πιο δύσκολες μέρες έβγαζε τον άντρα της να κοιμάται στον
καναπέ και έκλεινε την πόρτα της κρεβατοκάμαρας.
Κάποτε ήρθε και το Πάσχα. Δυνατά ήχοι βγήκαν από την πόρτα της
κρεβατοκάμαρας.
ΤΟΚ!!! ΤΟΚ!!! ΤΟΚ!!!
Αυτός:-Μάντεψε ποιος...
Αυτή:-Ξέρω ποιος είναι...
Αυτός:-Μάντεψε τι θέλω...
Αυτή:-Ξέρω τι θέλεις...
Αυτός:-Μπορείς όμως να μαντέψεις με τι σου χτυπώ την πόρτα;;;

vaska 04-12-2012 19:16

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
8ο:

Καλημέρα σας κυρίες μου, είπε ο Σέρλοκ Χολμς όταν συνάντησε στο δρόμο τρεις κυρίες να τρώνε απολαυστικά από μια μπανάνα η κάθε μια.

- Είναι γνωστές σου; τον ρώτησε ο Dr. Watson.

- Όχι, απάντησε ο Χολμς, ποτέ δεν έχω ξανασυναντήσει την καλόγρια, την π**τ@να και την νιόπαντρη που μόλις πέρασαν.

- Θεέ και κύριε, απόρησε ο Watson, πως τα κατάλαβες όλα αυτά;

- Στοιχειώδες αγαπητέ μου, απάντησε με το γνωστό του χαμόγελο ο δαιμόνιος ντεντέκτιβ. Η καλόγρια κρατούσε τη μπανάνα με το ένα χέρι και με το άλλο την έκοβε κομματάκια και την έβαζε στο στόμα.
Η π**τ@να πάλι την κράταγε με τα δύο της χέρια και την έβαζε βαθιά στο στόμα της αφού πρώτα έγλυφε την κορφή με τη γλώσσα της.

- Εκπληκτικός συλλογισμός, παρατήρησε ο Watson, και η τρίτη πως κατάλαβες ότι ήταν νιόπαντρη;

- Πανεύκολο αγαπητέ μου ! τον αποστόμωσε ο Χολμς. Με το ένα χέρι κράταγε τη μπανάνα και με το άλλο έσπρωχνε το κεφάλι της προς αυτή.

vasorfa 04-12-2012 20:30

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
Γεια σου ρε Μπιλάρα με τις Κεφάρες σου!!:ye33::sm7::sm7:

vaska 04-12-2012 21:24

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
Τι να κάνω ρε παιδιά, μας έχουν κάνει να παραμιλάμε. Έχεις παιδιά, πλήρωνε, έχεις σπίτι, πλήρωνε, έχεις auto-moto, πλήρωνε. Σε λίγο θα λένε: ανασαίνεις, πλήρωνε. Μέσα στη γενικότερη κατήφεια προσπαθώ να χαμογελάσω λίγο κι αφού τα καταφέρω εγώ, προσπαθώ να σας το μεταδώσω.

:ye33::ye33:

siraxanz 04-12-2012 22:35

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
Κλαίω ρε Βασίλη:sm3: ...κλαίω απο το πολύ γέλιο...:lo19:

vaska 04-12-2012 23:10

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από siraxanz ( 805625)
Κλαίω ρε Βασίλη:sm3: ...κλαίω απο το πολύ γέλιο...:lo19:

:yz:yz έχω κι άλλα Χάρη, θα βάζω λίγα τη φορά για να έχουμε μια διάρκεια.

mario 05-12-2012 10:46

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vaska ( 805643)
:yz:yz έχω κι άλλα Χάρη, θα βάζω λίγα τη φορά για να έχουμε μια διάρκεια.

..αυτο ήταν απειλή ε? Έχουμε λυθεί στο γέλιο βρε φίλε!

Στάλθηκε απο μένα βρε!!

vaska 05-12-2012 11:27

Απάντηση: Ο Vaska έχει κέφια
 
9o:

Είναι το Σηφαλιό και μιλάει με τον πατέρα του, βράδυ ανήμερα των γενεθλίων του.
- Παιδί μου, τώρα που έγινες 18 χρονών, πάρε τούτη τη μασαίρα, είναι από τον προπάππο σου, να την έεις πάντα πάνω σου, να υπερασπιστείς την τιμή της οικογένειάς σου, όποτε χρειαστεί.
- Ευχαριστώ πατέρα, λέει το κοπέλι και παίρνει το μαχαίρι.
Την επόμενη Κυριακή φόρεσε τα καλά του ο Σήφης, ζώστηκε και τη μαχαίρα και βγήκε βόλτα στην πλατεία του χωριού. Περπατούσε όλο καμάρι με το χέρι πάνω στο μαχαίρι μέχρι που τον είδαν 2 Γερμανοί τουρίστες και τον πλησίασαν.
- Γκούτε Μόργκεν, μπορούμε να δούμε λίγο αυτό το υπέροχο μαχαίρι που έχεις?? τον ρώτησαν και ο Σήφης όλο καμάρι το έβγαλε και τους το έδωσε να το δουν. Εκείνοι ενθουσιάστηκαν και άρχισαν να κάνουν προσφορές για να το αγοράσουν.
- Να σου δώσουμε 500 ευρώ και να το πάρουμε??
- Όι, θα με σκοτώσει ο πατέρας μου, εν το πουλάω.
- Να σου δώσουμε 700 ευρώ και να το πάρουμε???
- Όι, θα με κρεμάσει ο πατέρας μου, εν το πουλάω.
Να σου δώσουμε 800, 900, 1000, ανένδοτος ο Σήφης, όι εν το πουλάω. Κάποια στιγμή αγανακτισμένοι αλλά και αποφασισμένοι οι Γερμανοί να πάρουν το μαχαίρι του κάνουν μια τελευταία προσφορά 1500 ευρώ κι ένα πανάκριβο ρολόι. Κοίταζε ο Σήφης το ρολόι από δω, το κοίταζε από κεί, του καλοάρεσε και αποφάσισε να γίνει η τράμπα. Τσέπωσε τα 1500, κοτσάρισε και τη ρολογιά στο χέρι και γύρισε περήφανος σπίτι του.
Τον βλέπει ο πατέρας του και τον ρωτάει:
- Ίντα μασκαραλίκια είναι αυτά, που το βρήκες τούτο το ρολόι και το έφερες επαέ??
- Πατέρα πούλησα τη μασαίρα, πήρα 1500 ευρώ και τούτο το ρολόι, καλά δεν έκαμα??
- Οφου μωρέ κουζουλέ, πούλησες το μαχαίρι και πήρες ρολόι..... κι άμα κάποιος σου πει "Γ*μώ το μ**νί της μάνας σου, ίντα θα του πεις μωρέ??? Δώδεκα παρά τέταρτο?????"


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:30.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!