GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εκδρομές εντός Ελλάδος (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=13)
-   -   ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12690)

Fuji 10-08-2010 01:20

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Ωραία εκδρομή - διαδρομή. Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω ...

ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 10-08-2010 11:50

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
[QUOTE=teo71;185214]
Δευτέρα 20/9/2010: Αναχώρηση από Βλάστη το πρωί με σκοπό την διάβαση της οροσειράς του Γράμμου - Βίτσι. Αφήνοντας πίσω μας την Βλάστη το τοπίο γεμίζει από δάση και εμείς μετά από μία μικρή κάθοδο στην κοιλάδα της Εορδαίας, παίρνουμε τον δρόμο για τον εκπληκτικότερο οικισμό της χώρας κατά την ταπεινή μου άποψη, το Νυμφαίο. Ξενάγηση από μέλη του Αρκτούρου στο πάρκο της Αρκούδας, όπου και θα δούμε από κοντά καμμιά δεκαριά αρκούδες, οι οποίες δυστηχώς δεν μπορούν να επιστρέψουν στο φυσικό τους περιβάλλον. Αφήνουμε πίσω μας το Νυμφαίο και μπαίνουμε στην καρδιά του Βιτσίου όπου το περιβάλλον είναι αλπικό. Προορισμό μας η Καστοριά όπου και τρώμε δίπλα στην λίμνη. Μετά τον γύρο της λίμνης της Καστοριάς, αναχωρούμε για Φλώρινα, όπου και φτάνουμε μετά από 65 χλμ στην δυτική πλευρά του βουνού. (177 χλμ)



Οργανωτή Θεόδωρε ,

Ρίξε και τις αποστάσεις Καστοριά - Αθήνα και Φλώρινα-Αθήνα άν κάποιος θελήσει να περιοριστεί στις 2 διανυκτερεύσεις...

teo71 10-08-2010 13:19

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
[quote=ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ;195252]
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από teo71 ( 185214)
Δευτέρα 20/9/2010: Αναχώρηση από Βλάστη το πρωί με σκοπό την διάβαση της οροσειράς του Γράμμου - Βίτσι. Αφήνοντας πίσω μας την Βλάστη το τοπίο γεμίζει από δάση και εμείς μετά από μία μικρή κάθοδο στην κοιλάδα της Εορδαίας, παίρνουμε τον δρόμο για τον εκπληκτικότερο οικισμό της χώρας κατά την ταπεινή μου άποψη, το Νυμφαίο. Ξενάγηση από μέλη του Αρκτούρου στο πάρκο της Αρκούδας, όπου και θα δούμε από κοντά καμμιά δεκαριά αρκούδες, οι οποίες δυστηχώς δεν μπορούν να επιστρέψουν στο φυσικό τους περιβάλλον. Αφήνουμε πίσω μας το Νυμφαίο και μπαίνουμε στην καρδιά του Βιτσίου όπου το περιβάλλον είναι αλπικό. Προορισμό μας η Καστοριά όπου και τρώμε δίπλα στην λίμνη. Μετά τον γύρο της λίμνης της Καστοριάς, αναχωρούμε για Φλώρινα, όπου και φτάνουμε μετά από 65 χλμ στην δυτική πλευρά του βουνού. (177 χλμ)



Οργανωτή Θεόδωρε ,

Ρίξε και τις αποστάσεις Καστοριά - Αθήνα και Φλώρινα-Αθήνα άν κάποιος θελήσει να περιοριστεί στις 2 διανυκτερεύσεις...

Easier said than done, Μακάριε....

Άσε με να το κοιτάξω λίγο....

aeriko 24-08-2010 10:49

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Ελα να μαζευόμαστε σιγά-σιγά:)

GEO_K 24-08-2010 11:26

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
εκδρομη που σε γεμιζει.....
μακαρι να παμε!!!!

CPretenteriS 24-08-2010 11:43

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Θοδωράκο... δες καλό μου αγόρι λίγο το πρόγραμμα ξανά... μήπως κατ'αρχήν μπορούμε να φύγουμε Παρασκευή απόγευμα... και μήπως να επιστρέφαμε Δευτέρα βράδυ... και όχι Τρίτη...

Και μήπως να μειώναμε και λίγο τα χιλιόμετρα... για σας το λέω με τα boxer-άκια... :D:D:D

Michael Chatzilias 24-08-2010 11:55

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Θοδωρή, είμαστε κι εμείς μέσα στο περισσότερο της εκδρομής, όμως σε παρακαλώ μην κλείσεις ξενοδοχείο για μας, θα βρούμε στην διαδρομή.

CPretenteriS 24-08-2010 11:57

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Ούτε για μένα μην κλείσεις ακόμη... μέχρι να βγει το τελικό πρόγραμμα, αποστάσεις, κλπ... μέρα αναχώρησης... επιστροφής...

teo71 24-08-2010 19:26

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Λοιπόν, επέστρεψα δριμύτερος...;)

Αν φύγουμε Παρασκευή απόγευμα, χτυπάμε κατευθείαν Καλαμπάκα χωρίς το γύρο του Περτουλίου μια και θα έχει σουρουπώσει όταν φτάσουμε. (350 χλμ)
Σαββάτο κάνουμε το πρόγραμμα της Κυριακής. (243 χλμ)
Κυριακή την αφήνουμε όπως είναι μόνο που μετά την Καστοριά δεν πάμε Φλώρινα αλλά επιστρέφουμε Καλαμπάκα για να είμαστε πιο κόντα στην Αθήνα. (Περίπου 250 χλμ). Αν δεν θέλετε τα ίδια μπορούμε μετά την Καστοριά να κινηθούμε προς Ιωάννινα και να φύγουμε από κει για Αθήνα Δευτέρα πρώι.

Να ξέρετε πάντως ότι υπάρχουν και κάποιοι που επιθυμούν επιπλέον διανυκτέρευση, οπότε είναι δύσκολο να βρεθεί η χρυσή τομή...

Ίσως θα ήταν καλό αν υπάρχει διάθεση και συμμετοχή να βγει μία επιπλέον μέρα από τα Γιάννενα και κάτω για όσους το επιθυμούν....

Δεν ξέρω ιδέες ρίχνω....

Όσον αφορά στο ξενοδοχεία δεν έχω κάνει κάτι ακόμη. Περιμένω να καταλήξουμε....

vpentza 24-08-2010 19:29

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
διάθεση υπάρχει Θοδωρή......διάθεση υπάρχει...;)

CPretenteriS 24-08-2010 19:52

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Μου φαίνεται πως πρέπει να κανονίσουμε κανα καφεδάκι από κοντα για να βγαλουμε άκρη...

Παντως μου φανταζει πιο καλό... αν και στην επιστροφη την Κυριακη παμε Γιαννενα αντι Καλαμπακας...

Θελει συναντηση ομως λεω και πάλι... ;) για να ακουστουν ιδεες και απόψεις...

vpentza 24-08-2010 20:19

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 200268)
Μου φαίνεται πως πρέπει να κανονίσουμε κανα καφεδάκι από κοντα για να βγαλουμε άκρη...

Παντως μου φανταζει πιο καλό... αν και στην επιστροφη την Κυριακη παμε Γιαννενα αντι Καλαμπακας...

Θελει συναντηση ομως λεω και πάλι... ;) για να ακουστουν ιδεες και απόψεις...


συμφωνώ και εγώ...πρέπει να βάλουμε τους χάρτες κάτω και να κουβεντιάσουμε

GeorgeP 24-08-2010 20:40

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από teo71 ( 200263)
Λοιπόν, επέστρεψα δριμύτερος...;)

Αν φύγουμε Παρασκευή απόγευμα, χτυπάμε κατευθείαν Καλαμπάκα χωρίς το γύρο του Περτουλίου μια και θα έχει σουρουπώσει όταν φτάσουμε. (350 χλμ)
Σαββάτο κάνουμε το πρόγραμμα της Κυριακής. (243 χλμ)
Κυριακή την αφήνουμε όπως είναι μόνο που μετά την Καστοριά δεν πάμε Φλώρινα αλλά επιστρέφουμε Καλαμπάκα για να είμαστε πιο κόντα στην Αθήνα. (Περίπου 250 χλμ). Αν δεν θέλετε τα ίδια μπορούμε μετά την Καστοριά να κινηθούμε προς Ιωάννινα και να φύγουμε από κει για Αθήνα Δευτέρα πρώι.

Να ξέρετε πάντως ότι υπάρχουν και κάποιοι που επιθυμούν επιπλέον διανυκτέρευση, οπότε είναι δύσκολο να βρεθεί η χρυσή τομή...

Ίσως θα ήταν καλό αν υπάρχει διάθεση και συμμετοχή να βγει μία επιπλέον μέρα από τα Γιάννενα και κάτω για όσους το επιθυμούν....

Δεν ξέρω ιδέες ρίχνω....

Όσον αφορά στο ξενοδοχεία δεν έχω κάνει κάτι ακόμη. Περιμένω να καταλήξουμε....

εχεις ΠΜ!!!

syan 24-08-2010 20:43

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP ( 200282)
εχεις ΠΜ!!!

Αμα αρχίσουμε τα ΠΜ...καήκαμε..!

aeriko 24-08-2010 20:46

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από syan ( 200285)
Αμα αρχίσουμε τα ΠΜ...καήκαμε..!

Πέστα ρε Στράτο;)

CPretenteriS 24-08-2010 20:47

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Ναι ρε συ George... έχει δίκιο ο Στράτος... θα χαθεί το τόπι... :cool:

ARGI 24-08-2010 20:47

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Καλησπέρα παιδιά,

Λόγω διαμονής μου, στην Καρδίτσα, φυσικά και ευχαρίστως, μπορώ να σας βοηθήσω με προτάσεις μου, στην ευρύτερη περιοχή Καλαμπάκας και γενικά Θεσσαλία.
Ομοίως έχω και κάποια εμπειρία, μας και έχω πάει δύο φορές Καρδίτσα-Καστοριά-Κοζάνη και πάλι πίσω, ταξιδάκι με την μπουμπού μου...
Όπου μπορώ να φανώ χρήσιμος μέσα...

Και όταν έρθετε, και για καλό φαη μπορώ να σας προτείνω, αλλά και να πάμε μαζί ....
Καλή οργάνωση και καλό ταξίδι να έχετε....

Αργύρης (Argi)
:cool::cool::cool:

xenos 24-08-2010 20:47

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200287)
Πέστα ρε Στράτο;)


πες τα ρε Πανο!!!:cool:

aeriko 24-08-2010 20:49

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Πουλάκια μου, όλοι σε αναμμένα κάρβουνα καθόσαστε.:)

CPretenteriS 24-08-2010 20:49

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 200274)
συμφωνώ και εγώ...πρέπει να βάλουμε τους χάρτες κάτω και να κουβεντιάσουμε

Έτσι ακριβώς...!! Μπορεί π.χ. να προκύψουν 2 group... 1 με 3 διανυκτερεύσεις κι 1 με 4...

CPretenteriS 24-08-2010 20:51

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200292)
Πουλάκια μου, όλοι σε αναμμένα κάρβουνα καθόσαστε.:)

Πανούληηη... :D:D

aeriko 24-08-2010 20:57

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 200296)
Πανούληηη... :D:D

Καλά εσύ όργωσες όλο το Αιγαίο και Αργοσαρωνικό και ακόμη πετάει η σκούφια σου;)

CPretenteriS 24-08-2010 20:59

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200306)
Καλά εσύ όργωσες όλο το Αιγαίο και Αργοσαρωνικό και ακόμη πετάει η σκούφια σου;)

Μια ζωή την έχουμε φίλε... ;)

Arkas 24-08-2010 21:25

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ARGI ( 200289)
Καλησπέρα παιδιά,

Λόγω διαμονής μου, στην Καρδίτσα, φυσικά και ευχαρίστως, μπορώ να σας βοηθήσω με προτάσεις μου, στην ευρύτερη περιοχή Καλαμπάκας και γενικά Θεσσαλία.
Ομοίως έχω και κάποια εμπειρία, μας και έχω πάει δύο φορές Καρδίτσα-Καστοριά-Κοζάνη και πάλι πίσω, ταξιδάκι με την μπουμπού μου...
Όπου μπορώ να φανώ χρήσιμος μέσα...

Και όταν έρθετε, και για καλό φαη μπορώ να σας προτείνω, αλλά και να πάμε μαζί ....
Καλή οργάνωση και καλό ταξίδι να έχετε....

Αργύρης (Argi)
:cool::cool::cool:

Γειά σου Αργύρη!

vpentza 24-08-2010 21:27

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 200296)
Πανούληηη... :D:D


νάααααατα μας.....;);)

GeorgeP 24-08-2010 21:29

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από syan ( 200285)
Αμα αρχίσουμε τα ΠΜ...καήκαμε..!

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200287)
Πέστα ρε Στράτο;)

Νομιζω οτι το ΠΜ ειναι το καταλληλοτερο για προτασεις και οχι ο καθεις να λεει το μακρυ και το κοντο του δημοσια!!!!
Ο Θοδωρης θα τα βαλει κατω ολα τα ΠΜ (οσα εχει) με τις προτασεις του καθενος μας και θα πραξει αναλογα!!! Δικη του ειναι η εκδρομη εξάλλου!!!;)

aeriko 24-08-2010 21:30

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 200331)
νάααααατα μας.....;);)

Κάνε ρόκα σου εσύ :sm7:

aeriko 24-08-2010 21:32

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP ( 200334)
Νομιζω οτι το ΠΜ ειναι το καταλληλοτερο για προτασεις και οχι ο καθεις να λεει το μακρυ και το κοντο του δημοσια!!!!
Ο Θοδωρης θα τα βαλει κατω ολα τα ΠΜ (οσα εχει) με τις προτασεις του καθενος μας και θα πραξει αναλογα!!! Δικη του ειναι η εκδρομη εξάλλου!!!;)

Γειά σου Γεώργιε, αν και σε είδα την Κυριακή να ξέρεις ότι μου έλειψε το γραπτό σου:)

vpentza 24-08-2010 21:35

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200336)
Κάνε ρόκα σου εσύ :sm7:

"Πανούλη" άσε τις χαριτωμενιές και πιάσε τα Google Earth/Michelin Maps κτλ κτλ και δώσε τα φώτα σου....Κάτι παραπάνω ξέρεις από ταξίδια ;);)

GeorgeP 24-08-2010 21:37

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200338)
Γειά σου Γεώργιε, αν και σε είδα την Κυριακή να ξέρεις ότι μου έλειψε το γραπτό σου:)

Πανο μου........γυρισα!!!!!!!!!!;):)

CPretenteriS 24-08-2010 23:23

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200338)
Γειά σου Γεώργιε, αν και σε είδα την Κυριακή να ξέρεις ότι μου έλειψε το γραπτό σου:)

Ωχ ωχχ... μην του δίνεις θάρρος... :D:D:D

syan 25-08-2010 00:43

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP ( 200334)
Νομιζω οτι το ΠΜ ειναι το καταλληλοτερο για προτασεις και οχι ο καθεις να λεει το μακρυ και το κοντο του δημοσια!!!!
Ο Θοδωρης θα τα βαλει κατω ολα τα ΠΜ (οσα εχει) με τις προτασεις του καθενος μας και θα πραξει αναλογα!!! Δικη του ειναι η εκδρομη εξάλλου!!!;)

Δέν μασάμε απο δικηγοριλίκια...αν θέλετε να πάτε οι δυό σας συνεχίστε με ΠΜ..:cool:

CPretenteriS 25-08-2010 00:46

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από syan ( 200437)
Δέν μασάμε απο δικηγοριλίκια...αν θέλετε να πάτε οι δυό σας συνεχίστε με ΠΜ..:cool:

:sm8:

teo71 25-08-2010 11:15

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 200268)
Μου φαίνεται πως πρέπει να κανονίσουμε κανα καφεδάκι από κοντα για να βγαλουμε άκρη...

Παντως μου φανταζει πιο καλό... αν και στην επιστροφη την Κυριακη παμε Γιαννενα αντι Καλαμπακας...

Θελει συναντηση ομως λεω και πάλι... ;) για να ακουστουν ιδεες και απόψεις...

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 200274)
συμφωνώ και εγώ...πρέπει να βάλουμε τους χάρτες κάτω και να κουβεντιάσουμε




Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 200293)
Έτσι ακριβώς...!! Μπορεί π.χ. να προκύψουν 2 group... 1 με 3 διανυκτερεύσεις κι 1 με 4...


Νομίζω και γω ότι αυτό πρέπει να γίνει.
Απλά πρέπει να υπάρχουν προτάσεις.

GEO_K 25-08-2010 11:22

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
προτασεις?????
ακουμε!!!!!!!

CPretenteriS 25-08-2010 11:29

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από teo71 ( 200558)
Νομίζω και γω ότι αυτό πρέπει να γίνει.
Απλά πρέπει να υπάρχουν προτάσεις.

Καλή διάθεση να υπάρχει (που υπάρχει)... και όλα γίνονται... ;) :) Θα τη βρούμε την άκρη...

aeriko 25-08-2010 11:37

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Να διοργανώσουμε έναν καφέ οι ενδιαφερόμενοι και να συζητήσουμε τις προτάσεις. Π.χ. όσοι μπορούν να αναχωρήσουν Παρασκευή πρωί για Καλαμπάκα. Ο βασικός σχεδιασμός να είναι αυτός του Θοδωρή και όποιοι θέλουν να παίξουν με την αναχώρηση και επιστροφή

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 25-08-2010 11:49

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 200565)
Να διοργανώσουμε έναν καφέ οι ενδιαφερόμενοι και να συζητήσουμε τις προτάσεις. Π.χ. όσοι μπορούν να αναχωρήσουν Παρασκευή πρωί για Καλαμπάκα. Ο βασικός σχεδιασμός να είναι αυτός του Θοδωρή και όποιοι θέλουν να παίξουν με την αναχώρηση και επιστροφή


Φίλε Παναγιώτη,

μέχρι σήμερα, έχουν διοργανωθεί δεκάδες, εξορμήσεις, εκδρομές, συναντήσεις, ταξίδια,

ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

Ούτε με καφέδες, ούτε και με pm .... (Yπάρχουν αρκετά μέλη με άποψη, που δεν είναι δυνατόν να παρευρεθούν σε καφέ.)

Δεν βλέπω τον λόγω, γιατί πρέπει ν' αλλάξει τώρα.

Έχουμε εμπιστοσύνη στον Θόδωρο,

ότι θα σχεδιάσει κ θα οργανώσει, την καλύτερη δυνατή εκδρομή !

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 25-08-2010 11:54

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Από εκεί κ μετά, ΟΛΕΣ οι απόψεις θα συνυπολογιστούν

και θα σχεδιαστεί το τελικό πρόγραμμα.

Όσοι απ' ΟΛΗ την Ελλάδα έχουν άποψη (όπως ο ARGI),

και θέλουν, ας βοηθήσουν....

aeriko 25-08-2010 11:58

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 200568)
Φίλε Παναγιώτη,

μέχρι σήμερα, έχουν διοργανωθεί δεκάδες, εξορμήσεις, εκδρομές, συναντήσεις, ταξίδια,

ΟΛΑ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.

Ούτε με καφέδες, ούτε και με pm ....

Δεν βλέπω τον λόγω, γιατί πρέπει ν' αλλάξει τώρα.

Έχουμε εμπιστοσύνη στον Θόδωρο,

ότι θα σχεδιάσει κ θα οργανώσει, την καλύτερη δυνατή εκδρομή !

Δεν υπάρχει καμμία αμφιβολία για τις ικανότητες του αγαπητού Θοδωρή, που είναι και γνώστης της ευρύτερης περιοχής που πρόκειται να επισκεφτούμε. Η πρόταση για καφέ έπεσε και από μένα στο σύνολο τόσων άλλων παρεμφερών προτάσεων. Τελώ εν αναμονή!


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:50.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!