GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Πωλήσεις γενικώς (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=104)
-   -   Ρολοϊ τυπου Bmw (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=44015)

Astakos82 19-12-2013 22:53

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από omorfantras ( 984237)
Καλημέρα, μήπως υπάρχει κανένα νεότερο για την ημερομηνία παραλαβής Μαρία????


Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από KOSTIS-GS ( 984246)
Θα τα παραλαβουμε το 2014 :yz:yz:yz

Ρε τσιπιδες πάτε να την βγάλετε γιορτές με δώρα 10 € ... Άντε βάλτε το χέρι στην τσέπη ... Χαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

omorfantras 19-12-2013 23:31

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Astakos82 ( 984423)
Ρε τσιπιδες πάτε να την βγάλετε γιορτές με δώρα 10 € ... Άντε βάλτε το χέρι στην τσέπη ... Χαχαχαχαχαχα


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk 2

Αμαν μας καταλαβανε μεχρι το Βολο??????
:sm7::o:sm7::sm7::sm7::sm7:

Astakos82 19-12-2013 23:57

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από omorfantras ( 984439)
Αμαν μας καταλαβανε μεχρι το Βολο??????
:sm7::o:sm7::sm7::sm7::sm7:

:sm7::sm7::sm3::sm3::lo20::lo20::lo20:

Troublemaker 20-12-2013 12:46

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Καλημερα σε ολους!!!
Ζητω ταπεινα συγνωμη, και ελπιζω να γινει δεκτη, πραγματικα εχουν σπασει τα νευρα μου με αυτη την αναποια κ δε το λεω απλα για να πω κατι.
Το φοβερο κ τρομερο τελωνειο μας εκσυγχρονιζεται για να ειναι πλεον ολα ηλεκτρονικα λεει κ τα πραγματα μας ειναι εγκλωβισμενα εκει.:Απορία:
Λυπαμαι ειλικρινα αφανταστα πολυ για αυτη την κατασταση, ειπα να κανω μια κινηση κ θα μου βγει ξινη :cr13:
Αν καποιος θελει να του επιστρεψω τα χρηματα του, ας μου στειλει ενα πμ κ θα κανω πραγματικα ο,τι μπορω.
Δεν ξερω ειλικρινα τι αλλο να κανω, καθε μερα τους πρηζω με mail και τηλεφωνα αλλα αν δεν ξεκουνηθει το τελωνειο να δουλεψει λιγο παραπανω, δεν μπορουμε να κανουμε εμεις τπτ παραπανω....:hmmm:
Ελπιζω να μην μου κρατησετε κακια κ πραγματικα αν καποιος θελει πισω τα χρηματα του, ας μου το πει.

frits 20-12-2013 12:58

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Aπό μένα κανένα πρόβλημα, και επιβεβαιώνω το θέμα το με το τελωνείο, όλοι οι αντιπρόσωποι βρίζουν....:u60:

vasilis.vasilis 20-12-2013 13:11

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Ευτυχώς έχω κανά δυο ROLEX για να κάνω ρεβεγιόν και ετσι δεν αγχωθηκα.Ε,όχι,να στην πούμε κιόλας που έκανες τέτοιο κόπο.Παρ ότι δεν γνωριζόμαστε,σ ευχαριστω για άλλη μια φορά για την κίνηση σου,να περάσεις Χαρούμενα Χριστούγεννα και.....ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ.

R850R 20-12-2013 16:15

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:ye33:

sliv 20-12-2013 16:19

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Troublemaker ( 984532)
Καλημερα σε ολους!!!
Ζητω ταπεινα συγνωμη, και ελπιζω να γινει δεκτη, πραγματικα εχουν σπασει τα νευρα μου με αυτη την αναποια κ δε το λεω απλα για να πω κατι.
Το φοβερο κ τρομερο τελωνειο μας εκσυγχρονιζεται για να ειναι πλεον ολα ηλεκτρονικα λεει κ τα πραγματα μας ειναι εγκλωβισμενα εκει.:Απορία:
Λυπαμαι ειλικρινα αφανταστα πολυ για αυτη την κατασταση, ειπα να κανω μια κινηση κ θα μου βγει ξινη :cr13:
Αν καποιος θελει να του επιστρεψω τα χρηματα του, ας μου στειλει ενα πμ κ θα κανω πραγματικα ο,τι μπορω.
Δεν ξερω ειλικρινα τι αλλο να κανω, καθε μερα τους πρηζω με mail και τηλεφωνα αλλα αν δεν ξεκουνηθει το τελωνειο να δουλεψει λιγο παραπανω, δεν μπορουμε να κανουμε εμεις τπτ παραπανω....:hmmm:
Ελπιζω να μην μου κρατησετε κακια κ πραγματικα αν καποιος θελει πισω τα χρηματα του, ας μου το πει.

καλά ρε παιδί μου... ρολόγια είναι δεν είναι φάρμακα !!!!

μην τρελαίνεσαι !!!!


όταν έρθουν ..... ευπρόσδεκτα:ye33::ye33:

NIKOS PAPADOPOULOS 20-12-2013 21:47

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
Δεν υπαρχει πρόβλημα και απο εμένα
Όλα καλα
Καλές γιορτές να έχουμε όλοι

siraxanz 20-12-2013 22:48

Απάντηση: Ρολοϊ τυπου Bmw
 
:cool:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:27.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!