GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Επικαιρότητα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=32854)

ilias vara 06-07-2012 17:35

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από GeorgeP ( 718256)
Ταυτοποιήθηκαν μετά από πέντε μήνες ερευνών τα στοιχεία 28 ατόμων που συμμετείχαν στους βανδαλισμούς και τις λεηλασίες στις 2 Φεβρουαρίου στο κέντρο της Αθήνας, στο συλλαλητήριο ΓΣΕΕ -ΑΔΕΔΥ.

Πρόκειται για 22 Έλληνες (16 άνδρες και έξι γυναίκες) και έξι αλλοδαπούς ηλικίας από 18 έως και 48 ετών.

Διαμένουν σε Αθήνα, Ηλεία, Αχαία , Λάρισα και Ηράκλειο.

Σε βάρος τους σχηματίστηκαν δικογραφίες για κακουργήματα και κατηγορούνται κατά περίσταση και για κατοχή εκρηκτικών βομβών και απόπειρα σωματικών βλαβών.

πηγη skai.gr

σ.σ. αυτο με τα κοκινα προσεξτε το.....ερχονται απο ολη την ελλαδα για να καψουν την Αθηνα. Θα ριψοκινδυνεψω την εκτιμηση......επι πληρωμη!
Ειναι νομιζω η πρωτη φορα που βγαινει κατι τετοιο...........
Θα ριψοκινδυνεψω και αλλη εκτιμηση, αυτοι θα πανε μεσα!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙς ΓΙ ΑΥΤΟ???????????

Η ΠΡΟΩΘΕΙς ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΧΩΝΤΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ??


ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!
ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙς ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2099 .,.,.,

ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.,.,.,.,

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΑΠΛΕΤΟ ΧΡΟΝΟ.,.,








ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ,.,,.,.,,.,.,.,.,.,.,.:ye33:

GeorgeP 06-07-2012 18:15

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ilias vara ( 719416)
ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙς ΓΙ ΑΥΤΟ???????????

Η ΠΡΟΩΘΕΙς ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ ΕΧΩΝΤΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ??


ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!
ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΛΥΣΕΙς ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2099 .,.,.,

ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ.,.,.,.,

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΙΣΕΙ ΑΠΛΕΤΟ ΧΡΟΝΟ.,.,








ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ,.,,.,.,,.,.,.,.,.,.,.:ye33:

Δεν μπορω να σε πεισω για τα αυτονοητα.................εξαλλου εγω δεν προσπαθω να πεισω κανεναν!!!
Σας αφηνω να διαβαζετε τις ΕΠΙΣΗΜΕΣ ανκοινωσεις μετα να δειτε αν αυτες ειχαν αποτελεσμα (βλ. συλληψεις) και μετα να κρινετε μονοι σας για την αληθεια.

Αυτη λοιπον ειναι η ανακοινωση του Υπ.Δημοσιας Ταξεως, το αν ειναι αληθεια ¨η οχι θα το δουμε κατα την συλληψη των 28 εντος των προσεχη ημερων.

Αυτα ειναι τα αυτονοητα κι οχι καπου διαβασα ¨η καποιος μου ειπε οτι οι τουρκοι κατασκοποι καινε την Ελλαδα!!

Συνεχιζεται................:ye33:

ilias vara 06-07-2012 18:27

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥΡΚΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Μ.ΓΙΛΜΑΖ
Οι τουρκικές μυστικές υπηρεσίες είχαν συμμετοχή στις καταστροφικές πυρκαγιές στην Ελλάδα μεταξύ του 1995 και του 1997, όταν πρωθυπουργός της χώρας ήταν η Τανσού Τσιλέρ, δηλώνει εμμέσως πλην σαφώς ο πρώην πρωθυπουργός της Τουρκίας, Μεσούτ Γιλμάζ.
Σε δηλώσεις του στην τουρκική εφημερίδα Βirgun, ο Γιλμάζ κάνει λόγο για κονδύλια που δόθηκαν τότε ώστε να προκληθεί αποσταθεροποίηση με πραξικόπημα κατά του προέδρου Αλίγιεφ του Αζερμπαϊτζάν
και πυρκαγιές σε ελληνικά δάση.
Όπως ανέφερε ο πρώην πρωθυπουργός της Τουρκίας,



:ye33:

ilias vara 06-07-2012 18:41

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 

:ye33:

ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2099,.,.,.,.,.,ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.,.,.,.,

LakisGS 06-07-2012 18:43

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Εγώ πάντως θα λιώσω στη θάλασσα για ακόμη ένα ΣΚ. Λίγο, πολύ λίγο θέλω ακόμα για να είμαι ο πρώτος μαύρος... Χρυσαυγίτης... :p:p:D:D

Άσχετο αλλά καλό, μη μου πείτε. Μου το λένε και με πειράζουν οι φίλοι μου, γιατί μαυρίζω εύκολα και γρήγορα.

Υ.Γ. Χαλλλαρώστε λίγο ρε μάγκες, έχουμε "μεγάλο" χειμώνα να "βγάλουμε τα μάτια μας". Ξεκουραστείτε λίγο...;)

GeorgeP 06-07-2012 18:51

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ilias vara ( 719438)
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥΡΚΟΥ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Μ.ΓΙΛΜΑΖ
Οι τουρκικές μυστικές υπηρεσίες είχαν συμμετοχή στις καταστροφικές πυρκαγιές στην Ελλάδα μεταξύ του 1995 και του 1997, όταν πρωθυπουργός της χώρας ήταν η Τανσού Τσιλέρ, δηλώνει εμμέσως πλην σαφώς ο πρώην πρωθυπουργός της Τουρκίας, Μεσούτ Γιλμάζ.
Σε δηλώσεις του στην τουρκική εφημερίδα Βirgun, ο Γιλμάζ κάνει λόγο για κονδύλια που δόθηκαν τότε ώστε να προκληθεί αποσταθεροποίηση με πραξικόπημα κατά του προέδρου Αλίγιεφ του Αζερμπαϊτζάν
και πυρκαγιές σε ελληνικά δάση.
Όπως ανέφερε ο πρώην πρωθυπουργός της Τουρκίας,



:ye33:

H οποια αναιρεθηκε μετα.............το φιλτραρουμε φυσικα αυτο λαμβανοντας υποψιν τις δηλωσεις του Αρχηγου της ΕΥΠ τοτε Κου Κοραντη ο οποιος ειπε

«Οι πληροφορίες αυτές υπήρχαν στην Εθνική Υπηρεσία Πληροφοριών και στις αρχές ασφαλείας ως ισχυρές ενδείξεις σε ορισμένες περιπτώσεις, αλλά όχι ως αποδείξεις. Οι πηγές σε αρκετές περιπτώσεις ήσαν σοβαρές, αλλά δεν ήσαν αρκετά τα στοιχεία για να τεκμηριώσουν μια απόδειξη» δήλωσε στον «Βήμα 99,5» ο Γιάννης Κοραντής, βουλευτής του ΛΑΟΣ και πρώην διοικητής της ΕΥΠ.
..........................................................................................................................

«Η ΕΥΠ είχε μαζέψει όσα στοιχεία της είχαν περιέλθει. Είχε επιχειρήσει να τα διασταυρώσει, δεν μπορούσε να φτάσει σε σημείο να έχει απόδειξη τέτοια τρανταχτή, αλλά – επαναλαμβάνω – ισχυρές ενδείξεις»
πηγη: http://www.tovima.gr/politics/article/?aid=436423 (κι ελπιζω να μην μου πεις ''αααα, απο το βημα......?'' διοτι ειναι καταγεγραμμενες δηλωσεις που ακουστηκαν στον αερα και δεν διαψευστηκαν.)

και μιλαμε για τον Κοραντη...ακρως Εθνικιστης..........

Λαβε το κιαυτο υποψιν σου και μην εισαι τοσο σιγουρος για τα παντα.............εξαλλου με ενδειξεις δεν καταδικαζεται κανεις...............

ilias vara 06-07-2012 19:06

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΠΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΣΕ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΟΥς ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ


ΕΝΩ ΤΟΝ ΚΟΡΑΝΤΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΥς ΜΑΛΙΣΤΑ!!!!!!!



ΓΙΩΡΓΗ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΙΛΕ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ ΤΟΥ ΛΑΚΗ.,.,.

ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΦΙΛΕ.,.,

ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΗ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΟ VARADERO :D

ΚΑΛΟ ΣΚ ΤΑ ΛΕΜΕ :ye33:

ilias vara 06-07-2012 19:08

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από LakisGS ( 719446)
Εγώ πάντως θα λιώσω στη θάλασσα για ακόμη ένα ΣΚ. Λίγο, πολύ λίγο θέλω ακόμα για να είμαι ο πρώτος μαύρος... Χρυσαυγίτης... :p:p:D:D

Άσχετο αλλά καλό, μη μου πείτε. Μου το λένε και με πειράζουν οι φίλοι μου, γιατί μαυρίζω εύκολα και γρήγορα.

Υ.Γ. Χαλλλαρώστε λίγο ρε μάγκες, έχουμε "μεγάλο" χειμώνα να "βγάλουμε τα μάτια μας". Ξεκουραστείτε λίγο...;)

ΘΑ ΑΥΤΟΑΠΕΛΑΘΕΙς ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.,.,.,.:D:D


ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΘΕΙς.,.,.,.,:rolleyes:

LakisGS 06-07-2012 19:13

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ilias vara ( 719462)
ΘΑ ΑΥΤΟΑΠΕΛΑΘΕΙς ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ.,.,.,.:D:D


ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΘΕΙς.,.,.,.,:rolleyes:


Θα χαλαστωωωωωωώ, πολύ θα χαλαστώ.....:ha16::ha16::ha16:

Καλά μπανάκια Λιάκο μου. Να περάσεις καλά!! ;):)

gsmaniac 06-07-2012 20:17

Απάντηση: Ταυτοποήθηκαν 28 άτομα για τα επεισόδια του Φεβρουαρίου
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ilias vara ( 719445)
ενοχοποίηση διαδηλωτή- ξεφτίλα της αστυνομίας - YouTube

:ye33:

ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2099,.,.,.,.,.,ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΕΥΣΗ!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ.,.,.,.,


να ηταν μονο αυτο............ζησαμε ομορφες στιγμες, με πολυ κλαμα:ha15::ha15:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:07.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!