GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εκδρομές εντός Ελλάδος (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=13)
-   -   1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=30184)

zissimo 30-04-2012 12:47

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
22 Μαιου ταξιδευω για Φιλιππινες . εαν εχω επιστρεψει οποσδηποτε . εαν οχι ,
σιγουρα θα παω παλι .

george-k1 30-04-2012 16:00

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nordkapp ( 662204)
Τελικα δηλωσα συμμετοχη για παρουσιαση ταξιδιωτικου στη Νορβηγια,εγκριθηκε και περιμενω τις λεπτομερειες.

:ye02::ye02:ΜΠΡΑΒΟ ΒΑΓΓΕΛΗ..!!!

zissimo 30-04-2012 16:31

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nordkapp ( 662204)
Τελικα δηλωσα συμμετοχη για παρουσιαση ταξιδιωτικου στη Νορβηγια,εγκριθηκε και περιμενω τις λεπτομερειες.

φιλε μου θα λυπηθω εαν δε ειμαι Ελλαδα στην συναντηση να σε γνωρισω . ευχομαι σε καποια αλλη . :ye02:

nordkapp 01-05-2012 00:05

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από zissimo ( 668832)
φιλε μου θα λυπηθω εαν δε ειμαι Ελλαδα στην συναντηση να σε γνωρισω . ευχομαι σε καποια αλλη . :ye02:

Ελπιζω να τα καταφερεις.
-Μια και πηγες το Πασχα πως ειναι ο δρομος μεχρι το καταφυγιο;Με τον Μπαμπη που μιλησα μου ειπε 3 κμ χωματοδρομο.

zissimo 01-05-2012 00:09

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
3 χλμ χωμα αλλα πολυ βατος και για χαμηλα ΙΧ .μοτοσυκλετες με ασφαλτινα κανενα προβλημα .

alexat 01-05-2012 22:27

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
Έκλεισα! Από Πέμπτη, εθελοντική εργασία στο registration desk (για α γνωρίσω και κανένα άνθρωπο) και κρεββάτι στο καταφύγιο. Τα περισσότερα λεφτά βέβαια τα έδωσα σε μπλουζάκια. :D Έχω λίγο καιρό να πείσω και τη γυναίκα μου... (δυσκολάκι)

black_hawk 02-05-2012 01:58

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
ΤΖΙΦΟΣ! :mad:

Το ιδιο Σ/Κ, ειμαστε προσκεκλημενοι, εδω και μηνες, σε γ@μο στην Κρητη.. :u34:

Το γ@μο ή τα πουρναρια??


:wha05:


:u29::u29:

Gallos 05-06-2012 19:09

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
Ενα μικρο update...

Οι συμμετοχές έφτασαν τις 50 πλέον. Δεν ξέρω αν είναι καλό η κακό, αλλά αν έχουν όλοι την διάθεση που έχουμε οι περισσότεροι, τότε μόνο καλά θα περάσουμε...

Στις ασφάλτινες διαδρομές θα προστεθούν και δυο χωμάτινες βόλτες βεβαίως βεβαίως... Η πρώτη Παρασκευή και η δεύτερη, το Σάββατο. Έκανα μια πρόταση στην Μακάν(καθώς οι ταξιδιώτες με μηχανη είναι η κύρια πελατεία τους) αν τους ενδιαφερει το γεγονός και θέλουν να παρευρεθούν και απάντησαν θετικά... Πέρα από το περίπτερο που θα στήσουν εκεί και ελπίζω να κάνουν και καμιά γενναία έκπτωση στα προϊόντα τους, θα είναι μαζί μας σε συνεργασία με την Μακάν, ο Τάκης Μανιάτης. Θα κάνει δυο μαθήματα χωμάτινης οδήγησης τα οποία θα προηγηθούν τις εκάστοτε off road βόλτας... Επίσης προτείνουν και μια 2ημερη χωμάτινη άνοδο στα Τζουμέρκα... Οι χάρτες είναι ανοιχτοί και βγαίνουν διαδρομές... Σε λίγες μέρες θα είναι έτοιμες...

Άντε γιατί το έχουμε ανάγκη να μυρίσουμε λίγο βουνό και κάνα μπιρι μπιρι ταξιδιωτικό...

υγ: Μέσα στον Ιούνιο θα σταλεί email σε όσους δήλωσαν εθελοντές(α ρε μαύροι...χαχαχα) να βρεθούμε και από κοντά... Βέβαια όποιος άλλος θέλει να παρευρεθεί είναι καλοδεχούμενος..Θα ενημερώσω και για αυτό...
υγ: Nordkapp θα είσαι σε αυτό το καφέ της Τετάρτης?

teacher 05-06-2012 23:17

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
κατά πάσα πιθανότητα.......
ΜΕΣΑ !!!

nordkapp 06-06-2012 00:41

Απάντηση: 1η Συνάντηση Horizons Unlimited-Ελλάδα
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Gallos ( 697838)
Ενα μικρο update...

Οι συμμετοχές έφτασαν τις 50 πλέον. Δεν ξέρω αν είναι καλό η κακό, αλλά αν έχουν όλοι την διάθεση που έχουμε οι περισσότεροι, τότε μόνο καλά θα περάσουμε...

Στις ασφάλτινες διαδρομές θα προστεθούν και δυο χωμάτινες βόλτες βεβαίως βεβαίως... Η πρώτη Παρασκευή και η δεύτερη, το Σάββατο. Έκανα μια πρόταση στην Μακάν(καθώς οι ταξιδιώτες με μηχανη είναι η κύρια πελατεία τους) αν τους ενδιαφερει το γεγονός και θέλουν να παρευρεθούν και απάντησαν θετικά... Πέρα από το περίπτερο που θα στήσουν εκεί και ελπίζω να κάνουν και καμιά γενναία έκπτωση στα προϊόντα τους, θα είναι μαζί μας σε συνεργασία με την Μακάν, ο Τάκης Μανιάτης. Θα κάνει δυο μαθήματα χωμάτινης οδήγησης τα οποία θα προηγηθούν τις εκάστοτε off road βόλτας... Επίσης προτείνουν και μια 2ημερη χωμάτινη άνοδο στα Τζουμέρκα... Οι χάρτες είναι ανοιχτοί και βγαίνουν διαδρομές... Σε λίγες μέρες θα είναι έτοιμες...

Άντε γιατί το έχουμε ανάγκη να μυρίσουμε λίγο βουνό και κάνα μπιρι μπιρι ταξιδιωτικό...

υγ: Μέσα στον Ιούνιο θα σταλεί email σε όσους δήλωσαν εθελοντές(α ρε μαύροι...χαχαχα) να βρεθούμε και από κοντά... Βέβαια όποιος άλλος θέλει να παρευρεθεί είναι καλοδεχούμενος..Θα ενημερώσω και για αυτό...
υγ: Nordkapp θα είσαι σε αυτό το καφέ της Τετάρτης?

Λογω δουλειας μετα τις 23:00'


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:15.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!