GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Γενικά - Αναβάτης (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Εχω δικιο σας ρωταω? (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=29164)

Δήμος 04-03-2012 09:49

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
Όταν χάνεις την ψυχραιμία σου χάνεις και το δίκιο σου. Στη θέση σου θα ψαχνόμουν αλλού (net, ανταγωνιστές κλπ).-

klagenfurt 04-03-2012 09:50

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
ασ μη το ψαχνουμε αλλο,
εχει δικιο ο Χρηστος,

ο νομος της προσφορας και της ζητησης λεει ,
οτι αν δεν μπορεις να προσφερεις στον πελατη αυτα που του προσφερουν οι ανταγωνιστες, εξαφανιζεσαι,
δεν το συζηταω για το αν πρεπει να εισαι κοσμιος...
οπ πωλητης στεκεται στο υψος του πελατη , οταν πουλαει,
αλλα προσπαθει να "κυταζει" λιγο πιο κατω απο το βλεμα του,
ολη την ζωη μου ημουν και ειμαι πωλητης,
μπορεις να εισαι ταυτοχρονα,
ευχαριστος, σοβαρος, αξιοπιστος και κοσμιος,
δεν χρειαζονται ουτε κ@λοτουμπες, ουτε υποκλισεις στον πελατη,
φυσικα και εχεις δικιο Χρηστο

CPretenteriS 04-03-2012 10:06

Εγώ περνάω δίπλα κάθε μέρα πηγαίνοντας στη δουλειά μου και παρόλα αυτά ακόμα και για λάδια, κάνω ολόκληρο ταξίδι για να πάω στο Κρυονέρι και στον Αρχηγό Θανάση!!!

Αυτά τα τουπέ κ´ π@π@ριές και ότι η μηχανη κατεβαίνει κάτω και τα "παρακαλώ περιμένετε στο σαλονάκι" μου τη δίνουν απίστευτα...!!! :mad:


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

siraxanz 04-03-2012 10:10

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 618805)
Εγώ περνάω δίπλα κάθε μέρα πηγαίνοντας στη δουλειά μου και παρόλα αυτά ακόμα και για λάδια, κάνω ολόκληρο ταξίδι για να πάω στο Κρυονέρι και στον Αρχηγό Θανάση!!!

Αυτά τα τουπέ κ´ π@π@ριές και ότι η μηχανη κατεβαίνει κάτω και τα "παρακαλώ περιμένετε στο σαλονάκι" μου τη δίνουν απίστευτα...!!! :mad:


CPS

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk


:ye36:

squad 04-03-2012 10:22

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
νεα υορκη πηγε ενας γνωστος μου,αγορασε απο ενα μαγαζι ενα προϊόν πχ 200ευρω προχωραει 300 μετρα πιο κατω σε αλλο μαγαζι και το βλεπει 80ευρω.γυρναει λοιπον στο μαγαζι τους ειπε πως γινεται εσυ να το δινεις 200 και αλλος 80.το καταστημα του γυρισε και τα 200ευρω πισω.

brasidas12 05-03-2012 09:56

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
φιλε μου εχεις 1000% δικιο,αλλα οπως ειπε κ ενα αλλο παιδι εκανες λαθος που δεν πηγες αμεσως στο αφεντικο να του κανεις παραπονα.ειμαι σιγουρος αν ειναι σωστος επαγγελματιας οτι θα ηταν μαζι σου κ θα κατσαδιαζε τον πωλητη.

bill13 05-03-2012 21:32

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 618280)
1200 δικια.......;)
το μονο λαθος που εκανες,ηταν που δεν μιλησες με το αφεντικο...:rolleyes:

:ye36:

christos1001 06-03-2012 11:30

Απάντηση: Εχω δικιο σας ρωταω?
 
Παιδια ημουν τοσο νευριασμενος που αμα πηγαινα στο αφεντικο δεν θα του εκανα παραπονα ,θα του `λεγα σε παρακαλω για 5 λεπτα βγαλε τον υπαλληλο σου απο την προστασια σου και θα του μαθαινα τροπους με τη μια εντος 5 λεπτων .Αλλα και οποιος πιστευει οτι οι υπαλληλοι κανουν οτι θελουν και τα αφεντικα δεν ξερουν πλαναται πλανην οικτραν .Δεν κρατας μαγαζι τοσα χρονια αν δεν ξερεις τι γινεται .


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:34.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!