GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=11966)

Alfa7 10-06-2010 07:58

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Motion n' Style AE.....
................Μπράβο και ευχαριστούμε...

dagpa 10-06-2010 08:07

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟ ΜOTION & STYLE
MΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ.

kostasx 10-06-2010 09:25

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Ένα μπράβο και από μένα..και για αυτούς που το σκέφτηκαν και έτρεξαν να το πραγματοποιήσουν και για την MOTION N STYLE..:sm5::sm5:

droggitiszak 10-06-2010 10:06

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
μπράβο παιδιά !

προσωπικά την μπέμπα μου την είχα πάρει από την Motion n' Style και service είχα κάνει εκεί . έχω μείνει με τις καλύτερες εντυπώσεις.

Πάντα τέτοια.

xenos 10-06-2010 10:50

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
μπράβο στην εταιρεία...κ στα παιδιά που ασχολήθηκαν!!!:D

mjtir 10-06-2010 11:48

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Motion n' Style for ever ..

Αγαπω Motion n' Style ...

Αγαπω Gsforum ....

Orfeus 10-06-2010 12:47

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Δεν εχω σκοπο να ανοιξω διαμαχη και αν το παρων ποστ ξυριστει δε θα με πειραξει,εξαλλου νομιζω προεχει η ευρυθμη λειτουργια του φορουμ και το κοινο οφελος.
Καταρχην μπραβο στα παιδια για την κινηση που δειχνουν να ενδιαφερονται για το συμφερον ολων μας.Επισης να τονισω οτι απο το συγκεκριμενο συνεργειο,εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο την εργασια και το προσωπικο του.
Το θεμα ειναι μηπως οι εκπτωσεις ειναι πλασματικες.
Πως ειναι δυνατον σε παραπλησια αντιπροσωπεια να χρεωνουν για την ιδια ακριβως εργασια λιγοτερα?Πολυ λιγοτερα?Οι εργατοωρες βγαινουν απο το ενιαιο πληροφοριακο συστημα της bmw και τα ανταλλακτικα εχουν σταθερο κοστος.Η διαφορα πως προκυπτει?
Αν μπορει καποιος να με διαφωτισει εχει καλως,για να μου φυγουν τυχον αμφιβολιες.

Οπως και να χει μπραβο στην κινηση τοσο των συμφορουμιτων,οσο και της αντιπροσωπειας.

vpentza 10-06-2010 13:08

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
μια επιχείρηση έχει σκοπό το κέρδος, θεωρώ λοιπόν ότι με τις εκπτώσεις απλά μειώνει το περιθώριο κέρδους της. Είναι καιρός λοιπόν οι έξυπνοι επαγγελματίες να μειώσουν τα ανεξέλεγκτα περιθώριά τους και να προσεγγίσουν περισσότερο κόσμο...

Η BMW ορίζει το κόστος της εργατοώρας, το συνεργείο χρεώνει ώρες, εκεί νομίζω είναι η διαφορά...όταν μάλιστα γίνονται ταυτόχρονα πολλές δουλειές μαζί πάνω στη μηχανή, θεωρητικά το τελικό κόστος θα είναι χαμηλότερο αφού (θεωρητικά πάλι) μέχρι να αδειάσουν τα λάδια από το κάρτερ μπορεί να σου αλλάζει πχ το φίλτρο αέρα....

Έχω αρχείο αποδείξεων service και όταν θα πηγαίνω για service θα συγκρίνω χρεώσεις και αναλόγως θα τους ...παραπονιέμαι...;)

κατά τα άλλα η MOTION n' STYLE στη Κηφισιά είναι.....ΚΟΡΥΦΗ ;)

Orfeus 10-06-2010 13:17

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Οσον αφορα το κομματι με τις εργατοωρες,η bmw δινει και χρονο που πρεπει να εκπληρωνεται η διαδικασια.Οποτε απο καπου αλλου χανει το συστημα.Επισης εργασιες που γινονται μαζι εχουν χαμηλοτερη χρεωση,ειδικοτερα αν βρισκονται στο ιδιο σημειο,πχ ρουλεμαν λαιμου,αλλαγη λαδιων μπροστινου.(αυτα ολα απο πρωτο χερι)
Κ οτι τα παιδια ειναι κορυφη δεν το συζητω,αλλα γιατι το κοστος να ειναι εννιοτε απαγορευτικο,για να εχεις καλες υπηρεσιες?
ΥΓ:εισια και γειτονας απο οτι βλεπω!

Michael Chatzilias 10-06-2010 13:28

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Ευχαριστούμε την MnS για την προσφορά τους σε τέτοιες δύσκολες οικονομικά συνθήκες, και τον Νίκο για την προσπάθειά του να μας διασφαλίσει αυτή την προσφορά.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 21:31.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!