GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   "Το ... κοπή τη πίττα" (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=17612)

malco 14-02-2011 17:04

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
ΜΠΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΚΑΙ ΜΕΡΑΚΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ 1000 ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ.........:sm5::sm8:

MARK 14-02-2011 17:17

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Και εσείς Δημήτρη(και όλοι οι φίλοι) να είστε καλά και του χρόνου να επαναλάβουμε την φετινή πανέμορφη εμπειρία :)

gandreas 14-02-2011 17:35

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Συγχαρητήρια για μια ακόμα φορά στα αγαπητά μας αδέλφια Νίκο και Δημήτρη:sm4:.
Εγώ πέρσι δεν είχα την χαρά να είμαι μαζί σας μια και νέο μέλος, αλλά φέτος ο πρώτος παράγοντας που με δελέασε ήταν το μέρος. Από τις πρώτες φωτογραφίες που ανεβάσατε ξετρελάθηκα και είπα ότι δεν θα το έχανα με τίποτα ακόμα και να χιόνιζε(δεν ήρθα με μηχανή:D:D:D). Ο καιρός όντος βοήθησε αλλά πιστεύω ότι το μέρος ήταν κίνηση ΜΑΤ για την τελική απάντηση όλων μας και ευελπιστώ και του χρόνου να είναι στο ίδιο ή σε καλύτερο μέρος.;)

commander 14-02-2011 17:51

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gandreas ( 315763)
και του χρόνου να είναι στο ίδιο ή σε καλύτερο μέρος.;)

Spam on
Του χρόνου θα μας πάνε για σκοινάκια !!!:sm7::sm7:

Spam off

gandreas 14-02-2011 17:54

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από commander ( 315766)
Spam on

Του χρόνου θα μας πάνε για σκοινάκια !!!:sm7::sm7:

Spam off

Γιατί άσχημα θα είναι?
αρκεί να έχουμε και ένα τροχόσπιτο για την γυναίκα μου:mad::sm7:

lempoi 14-02-2011 17:55

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Συγχαρητηρια Δημητρη και Νικο!!! και ολους οσους βοηθησαν!!!:sm8::sm8::sm8:

ckk 14-02-2011 18:02

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Η πρόθεση καλή, ο κόπος, όπως γλαφυρά περιεγράφη εκ του ενός των Διοσκούρων, πολύς, το αποτέλεσμα ακόμη καλύτερο.
Πολύς κόσμος πέρασε καλά. Ο λειτουργικός σχεδιασμός ξεκίνησε πριν από δύο μήνες και όλοι, αυτούς τους δύο μήνες, ανυπομονούσαμε να πάμε για την πίττα. Ταξιδέψαμε όλοι με ωραίο καιρό, κανένα ατύχημα δεν έγινε παρ΄ όλο τον μεγάλο αριθμό των μηχανών και αυτοκινήτων, περάσαμε υπέροχα και επιστρέψαμε όλοι σώοι και χαρούμενοι στα σπίτια μας.




Τα events, εμείς που ήρθαμε μόνο Κυριακή, δεν μπορέσαμε να τα παρακολουθήσουμε, αλλά ακούσαμε πολύ καλές εντυπώσεις. Τι χώματα, τι άσφαλτοι, τι λάστιχα, τι μηχανικοί, τι λουκάνικα (άσχετο αλλά επίκαιρο) και όλα αυτά σε τι όμορφο περιβάλλον. Και σε τι τιμές…
Τα τρενάκια όμως, τα πόνυ, η αλάνα και τα κατσικάκια για τα παιδάκια μας, τα ευχαριστηθήκαμε και μεις σαν άλλα παιδιά μαζί με αυτά.



Και περάσαμε όμορφα. Και του χρόνου να είναι καλά οι οργανωτές και οι περί αυτών, αλλά και εμείς για να τους ακολουθήσουμε.

panagiotis.farmer 14-02-2011 18:11

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Και του χρονου με υγεια :sm5: ;) ;)

commander 14-02-2011 18:23

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Να ευχαριστήσω και εγώ με την σειρά μου όλους όσους δουλέψανε
για να υλοποιηθεί αυτή η γιορτή που πιστεύω θα την καθιέρωση ποια το κράτος και σαν αργία ..:D



:DΑΡΚΑΑΑΑΑ!!!! :D

























Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Λεοντόκαρδο( Νίκο Δουριδα) και τον Αρκα (Δημήτρη Δουριδα )που εδώ και 2 μήνες καθημερινά είχανε μια τρομακτική πίεση για να βγει το πρόγραμμα που είχανε στο μυαλό τους που και τελικά τους δικαίωσε και πιστεύω και με το παραπάνω... χάρηκα παρά πολύ που γνώρισα ανθρώπους που μου είχε δοθεί η ευκαιρία μόνο μέσα από αυτό το διαδικτιακο χώρο να τους μιλάω . Ήτανε ένα σαββατοκύριακο τόσο γεμάτο που νομίζω ότι έκανα μια εκδρομή όπως αυτής της Τουρκίας που είχε γίνει τον προιγουμενο χρόνο. Και πάλι κύριες μου και κύριοι σας ευχαριστώ θερμά . Και του χρόνου να είμαστε καλά και να απολαύσουμε άλλοι μια πίτα διοργανωμένοι άψογα(admin) και υλοποιημένη ( admin mod)και αποπερατωμένη από οοοολο το gs forum….

ARGI 14-02-2011 18:41

Απάντηση: Πώς «στήνεται» μια επιτυχημένη Κοπή Πίττας!
 
Αγαπητοί συμφορουμίτες μου,

Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου, να εκφράσω στους Νίκο και Δημήτρη, καταρχήν, τα ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ, συγχαρητήρια, όσον αφορά την οργάνωση της εκδήλωσης, τον τόπο διεξαγωγής, την οργάνωση και την διαδικασία των δώρων, όπως επίσης ένα μεγάλο μπράβο και στους υπόλοιπους mods, οι οποίοι, αφιερώσανε πολύ προσωπικό χρόνο, αντί να είναι με τις οικογένειες τους, ώστε να έχουμε τέτοιο ποσοστό επιτυχίας και συμμετοχής...
Ομοίως θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο, σε συμμετέχοντες (μέλη και μη), που παραβρέθηκαν στην πίττα, όπου με την συμμετοχή τους, δημιούργησαν ένα υπέροχο και αξιοθαύμαστο αποτέλεσμα...

Βρέθηκα με άτομα, που μόνο, δια της οθόνης μου, τους έχω γνωρίσει, αλλά τώρα που βρεθήκαμε όλοι μαζί, διαπίστωσα το μεγαλείο της ψυχής τους... Δεν θέλω να πω ονόματα γιατί φοβούμε ότι θα αδικήσω άτομα, πάντως εντυπωσιάστηκα με την φιλικότητα αυτών των ανθρώπων, λες και γνωριζόμαστε χρόνια....

Σας ευχαριστώ όλους που μας προσφέρατε, σε εμένα και στην οικογένεια μου, ένα υπέροχο και αξέχαστο Σαββατοκύριακο.... Και του χρόνου πάλι....

Δεν μπορώ να μην το πω....
Να γιατί GS-FORUM…!!!!!;););)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:35.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!