GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Γενικά - Μοτοσυκλέτα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=24)
-   -   delaer BMW (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=1874)

EOD-K9 08-05-2009 09:18

Απάντηση: delaer BMW
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 28784)
Ξαναγράψε την καταγγελία σου,

προσθέτοντας το ονοματεπώνυμό σου

και επαληθεύσιμο τηλέφωνο ....

....όπως ορίζουν οι όροι του GS Forum, σχετικά με τις καταγγελίες μελών !!!

:sm8:

essel 10-05-2009 13:54

Απάντηση: delaer BMW
 
Επαναλαμβάνω λοιπόν
Ζήτησα απο την Motogenesis στην Μιχαλακοπούλου να μου επισκευάσουν ένα μπλοκάρισμα που είχα στην κλειδαριά μιας βαλίτσας και ο μηχανικός τους (Τάσος) μου ζήτησε 250 ευρώ ........ΓΙΑ τους μη γνώστες εχει γινει καταγγελία και στην μαμα εταιρεία......
Anyway......Με λένε Στέλιο Τζιανετόπουλο και συνήθως με βρισκεται στο 6948687054..;)

essel 10-06-2009 18:22

Απάντηση: delaer BMW
 
Σήμερα αρκετούς,.. μα πολύ αρκετούς μήνες μετά..., ελύθη η παρεξήγηση...απλώς οπως μου ανάφεραν απο το τμήμα πωλήσεων της motogenesis στην Μιχαλακοπούλου οτι τα 250 εουρος που ζήταγε ο μηχανικός ηταν εν αγνοια της εταιρείας και φυσικά δεν είχαν γνώση για αυτό και ουτε ήταν επίσημη κοστολόγηση.
Κατόπιν τούτου ωφείλω να αναφέρω δημοσίως την λήξη των << εχθροπραξιών εκ μέρους μου >> και να αναφέρω πώς απο προχθές ξαναχτίζουμε μια σχέση αμοιβαίας εμπιστοσύνης.. μεταξύ εμού ..του ιδίου..,και της MOTOGENESIS.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ:sm2::sm2::sm2:

skippybi 10-06-2009 18:38

Απάντηση: delaer BMW
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από essel ( 39081)
Σήμερα αρκετούς,.. μα πολύ αρκετούς μήνες μετά..., ελύθη η παρεξήγηση...απλώς οπως μου ανάφεραν απο το τμήμα πωλήσεων της motogenesis στην Μιχαλακοπούλου οτι τα 250 εουρος που ζήταγε ο μηχανικός ηταν εν αγνοια της εταιρείας και φυσικά δεν είχαν γνώση για αυτό και ουτε ήταν επίσημη κοστολόγηση.
Κατόπιν τούτου ωφείλω να αναφέρω δημοσίως την λήξη των << εχθροπραξιών εκ μέρους μου >> και να αναφέρω πώς απο προχθές ξαναχτίζουμε μια σχέση αμοιβαίας εμπιστοσύνης.. μεταξύ εμού ..του ιδίου..,και της MOTOGENESIS.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ:sm2::sm2::sm2:

:sm8:;)

vp_68 10-06-2009 19:16

Απάντηση: delaer BMW
 
:sm8::sm8:

Arkas 11-06-2009 14:39

Απάντηση: delaer BMW
 
Μπράβο Στέλιο για την παρουσίαση και των "δύο όψεων του νομίσματος"!

NLS 03-07-2009 13:05

Απάντηση: delaer BMW
 
με τον Τάσο τι έγινε;

aeriko 14-08-2009 12:23

Απάντηση: delaer BMW
 
Μερικές φορές, είχα στο μπροστινό φρένο την αίσθηση του ''κούτσουρου'' στιγμιαία μόνο στην αρχή του φρεναρίσματος. Σήμερα αποφάσισα να περάσω από την αντιπροσωπεία ''Βαγιανέλη'' επί της Λεωφ. Αμφιθέας και να τους πώ το πρόβλημα. Η αντίδραση των ανθρώπων, παρά του ότι δεν είχα κλείσει ραντεβού και παρά του ότι ήταν η τελευταία εργάσιμη μέρα τους (ανοίγουν πάλι στις 31.08.2009), ήταν άμεση. Εβαλαν την μηχανή στο service και μου άλλαξαν τα υγρά των φρένων. Σημειωτέον δεν πλήρωσα μία. Αισθάνομαι ότι πρέπει να αναφέρουμε και τα καλά των αντιπροσωπειών και να ευχαριστήσω τα παιδιά Γιώργο και Βασίλη.

Arkas 14-08-2009 12:27

Απάντηση: delaer BMW
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από aeriko ( 57591)
Μερικές φορές, είχα στο μπροστινό φρένο την αίσθηση του ''κούτσουρου'' στιγμιαία μόνο στην αρχή του φρεναρίσματος. Σήμερα αποφάσισα να περάσω από την αντιπροσωπεία ''Βαγιανέλη'' επί της Λεωφ. Αμφιθέας και να τους πώ το πρόβλημα. Η αντίδραση των ανθρώπων, παρά του ότι δεν είχα κλείσει ραντεβού και παρά του ότι ήταν η τελευταία εργάσιμη μέρα τους (ανοίγουν πάλι στις 31.08.2009), ήταν άμεση. Εβαλαν την μηχανή στο service και μου άλλαξαν τα υγρά των φρένων. Σημειωτέον δεν πλήρωσα μία. Αισθάνομαι ότι πρέπει να αναφέρουμε και τα καλά των αντιπροσωπειών και να ευχαριστήσω τα παιδιά Γιώργο και Βασίλη.

:sm8:

EOD-K9 19-03-2010 09:37

Απάντηση: delaer BMW
 
Μια και είχα ξεχάσει να το αναφέρω
την Αντιπροσωπία στα Χανιά την έχει πάρει και για μηχανές


BMW - ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Ι. ΑΕ
4ο ΧΛΜ. Π.Ε.Ο. ΧΑΝΙΩΝ - ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΚΥΔΩΝΙΑ
73100 ΧΑΝΙΑ
Τηλέφωνο: 2821023944

bmw-chania@cha.forthnet.gr



arisxios διόρθωσε τα στοιχεία σου στην πρώτη σελίδα


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:34.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!