GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φωτογραφίες - Video (ΜΟΝΟ για μοτό από το ΝΕΤ) (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=115)
-   -   Nα γιατι Boxer!!...Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=40755)

ΙoannisPanagiotidis 20-05-2013 01:47

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από JohnGS1100 ( 897220)
.. το κάναν κ άλλοι αυτό εκείνη τη μέρα ?

Ναι φιλε σχεδον όλοι. ... το μαθημα ηταν για σχετικα προχωρημένους . Οι συνθηκες εκει μεσα ειναι τόσο ιδανικες ... που μπορει να τα καταφερει και πρωταρης!Απλα πρέπει πρωτα να το πιστεψει! :ye02:

gelasios 20-05-2013 07:40

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Τέλειο βίντεο Γιάννη! Μπράβο!

squad 20-05-2013 09:19

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
:re26::re26:

siraxanz 20-05-2013 15:38

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Βρε Παναγιωτίδη, τι σας μαθαίνουν εκεί στα βόρεια :eek:

:re25: Μπράβο πολύ ωραίο θέμα και θέαμα :ye02:

TEOSS 20-05-2013 17:59

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Εγώ δεν έχω <<γλύστρες>> και αναγκαστικά μαζεύω το γόνατο.
Αποτέλεσμα είναι να βρίσκει το κεντρικό σταντ ... τι να κάνω, να το βγάλω? :hmmm:

emlazo 20-05-2013 23:56

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis ( 897236)
............Απλα πρέπει πρωτα να το πιστεψει!


Δεν φτάνει μόνο να το πιστέψεις. πρέπει να τοχεις κιόλας
:re11::re11:

phoenix 21-05-2013 00:51

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
μπραβο ιωαννη!!!!!
ανεβαζεις τον πυχη !!!!!
ερωτηση οταν εξυνες ποσο ελεγε το κοντερ και γενικα κανε μια αναλυση της ταχυτητητας (κοντερ) και στροφης( παρατεταμενες και κλειστες)
παρατηρησα οτι στην οταν εβγαζες το σωμα εξω το κεφαλι σου το ειχες μεσα (λιγο)
αλλα στις τελευταιες φωτο εβγαλες και το κεφαλι προς την στροφη η αλλιως κοντα στον καθρεφτη

LakisGS 21-05-2013 10:32

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΙoannisPanagiotidis ( 897236)
Ναι φιλε σχεδον όλοι. ... το μαθημα ηταν για σχετικα προχωρημένους . Οι συνθηκες εκει μεσα ειναι τόσο ιδανικες ... που μπορει να τα καταφερει και πρωταρης!Απλα πρέπει πρωτα να το πιστεψει! :ye02:


:ye02::ye02:



:th11: John!!

jtnakos 21-05-2013 10:45

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Γιανναρα μας τσίτωσες ΠΟΛΥ ρε φιλε...:re25::re25::re25::re25:

Η απορια μου ειναι με τις καμερες ..ηταν δικες σας ηη σας τις εδωσαν στην πιστα γιατι ρε φιλε ΠΟΛΥ επαγκελματικο το βιντεακι.....Αν ειναι δικιας σου παραγωγής εξολοκληρου καμερες κτλ...εεεε τοτε φιλε απλα :re26::re26::re26::re26::re26::re26::re26::re26::re26:


spam on
Σωκρατη θα ανεβαζα και εγω ενα βιντεακι απο Δοτσικο ΑΛΛΑ μας τα χαλασε η ζελατινα τυπου adve του Τεο ρε γμτ...ΔΕΝ φαινεται ΤΙΠΟΤΑ :cr13:
spam of

ΙoannisPanagiotidis 21-05-2013 11:19

Απάντηση: Μoto-βιντεακι!....σιδεροκολλήσεις/ηλεκτροκολλήσεις ο Μπαμπης ο σουγιάς!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από jtnakos ( 898002)

....Η απορια μου ειναι με τις καμερες ..ηταν δικες σας ηη σας τις εδωσαν στην πιστα?......

Χεχε!... Οχι φιλε .... Ολες δικες μου ιδιοκατασκευες . Εχει μήνες τωρα που ετοιμαζα τις βασεις. Εχω κανει δεκαδες πειραματα και δοκιμες και απο αλλες θέσεις ... αλλα δεν μου βγηκαν . Η ληψεις απο μπροστα προς τον κυλινδρο ειναι απο μια βαση που πιανει μεσα στη τρυπα στο κεντρο του μπροστα τροχου και στις άλλες απο πισω που γραφει το γονατο βγαινοντας μπροστα απ τον κυλινδρο ειναι
απο μια βαση που ειναι στερεώμενη στη βιβα που πιανει η μαμα βαλιτσα του GS. Η 3τη που παιρνει τις λήψεις απο πισω την εχω απο παλιοτερα και ειναι πιασμενη στη κεντρικη βιδα της βασης απ το topcase . Και η τέταρτη θεση που πήρα λήψεις εκεινη τη Δευτερα τη ειχα στερεώσει στη μεση περιπου του τιμονιου. Οι συσκευες που αλλαζαν καθε φορα θεση ηταν 2 ιδιες με hd ποιοτητα εγραφης με 60 b/s.

Παντως ... χαιρομαι πάρα πολυ που σας άρεσε τόσο .:sm2:



Για το κοψοράψιμο ... φυσικα και ειναι δικό μου ... και μπορω να πω οτι το έκανα και στα γρήγορα με Premiere pro Cs6!... Ειναι βαρυ εργαλειο , αλλα αν μαθεις τα βασικα ... Κανεις οτι θέλεις!!!:ye02:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:59.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!