GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Νέα μοντέλα BMW (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Επετειακη GS (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=2577)

antonis1150GSA 24-06-2009 00:02

Απάντηση: Επετειακη GS
 
Πολυ ομορφη ειναι....ειδες οταν στο απλο το GS μπαινουν πινελιες απο το Adve ποσο ομορφο γινετε!!!!....Μεχρι και επετειακο το ονομαζουνε....:sm7:

konstantinos 24-06-2009 00:19

Απάντηση: Επετειακη GS
 
παιδες απο μια γρηγορη βολτα στον βαγιανελη ......... συν κατι εξτρα η μηχανη τιμαται 16400 με 4000 προκαταβολη και εξηντα δοσεις απο 283 ολο μαζι 20980 η επετειακη αξιζει τι λετε; α και δωρο 1640 το πληρες πακετο θα το εχω αυριο στα χερια μου

kostas_366 24-06-2009 06:16

Απάντηση: Επετειακη GS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από antonis1150GSA ( 43181)
Πολυ ομορφη ειναι....ειδες οταν στο απλο το GS μπαινουν πινελιες απο το Adve ποσο ομορφο γινετε!!!!....Μεχρι και επετειακο το ονομαζουνε....:sm7:

Πολύ καλό :p:p

konstantinos 25-06-2009 10:41

Απάντηση: Επετειακη GS
 
την παραγγειλα , αναμενεται εως το τελος ιουλιου , κολησαν και οι ωρες :sm7:

platon 25-06-2009 14:15

Απάντηση: Επετειακη GS
 
Κάπου άκουσα ότι μάλλον θα δοθεί μία παράταση της προσφοράς για το 10%. Το επετειακό, είναι μέσα στην προσφορά ?

Επίσης, το επετειακό θα κυκλοφορεί ή είναι περιορισμένος ο αριθμός του? Κάποιος που θέλει να πάρει μηχανή τον Οκτώβριο π.χ., θα έχει την δυνατότητα για παραγγελία ?

Το αποφάσισα λίγο αργά, αλλά αν υποθέσουμε ότι θα δοθεί μία μικρή παράταση 10 ημερών για το 10%, συμφέρει να πάρει κάποιος το απλό και να πάρει το 10% ή να πάρει το επετειακό και να χάσει το δώρο ?
Με ενδιαφέρει περισσότερο το επετειακό, κυρίως για το χρώμα.. :)

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25-06-2009 19:35

Απάντηση: Επετειακη GS
 
φιλε μου στον βαγιανελη πηρε παραταση η προσφορα μεχρι κ τελος ιουλιου αλλα αυτο που ειναι συμαντικο ειναι οτι ανα εσυ παραλαβεις την μπεμπα αυγουστο η προσφορα δεν χανετε κ ας την εχεισ κλεισει ιουλιο.ολα τα μποντελα που φερουν σημα bmw ειναι μεσα στο 10 .

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25-06-2009 19:37

Απάντηση: Επετειακη GS
 
συγνωμη ηθελα να πω οτι η προσφορα χανετε αν την παραλαβεις αυγουστο
διλαδη πρεπει να την παραλαβεις μεσα στο μηνα τησ προσφαρας

koskarav 30-07-2009 22:06

Απάντηση: Επετειακη GS
 
Γεια χαρά σε όλους,
ξέρουμε πόσα κομμάτια θα παραχθούν? Κάτι πήρε τ'αυτί μου ότι θα πουληθούν μόνο 500 σε όλο τον κόσμο...
Μήπως μπορεί να μας πει ο Kostas_366 που την έχει live εάν υπάρχει κάποια διακριτική αρίθμηση?
Ευχαριστώ

wet & dirty 31-07-2009 00:31

Απάντηση: Επετειακη GS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από koskarav ( 53490)
Γεια χαρά σε όλους,
ξέρουμε πόσα κομμάτια θα παραχθούν? Κάτι πήρε τ'αυτί μου ότι θα πουληθούν μόνο 500 σε όλο τον κόσμο...
Μήπως μπορεί να μας πει ο Kostas_366 που την έχει live εάν υπάρχει κάποια διακριτική αρίθμηση?
Ευχαριστώ


δεν παιζει αυτο φιλε..απλα θα ειναι στην παραγωγη κανενα 6μηνο και οσες πουληθουν....;)

kostas_366 31-07-2009 03:10

Απάντηση: Επετειακη GS
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από koskarav ( 53490)
Γεια χαρά σε όλους,
ξέρουμε πόσα κομμάτια θα παραχθούν? Κάτι πήρε τ'αυτί μου ότι θα πουληθούν μόνο 500 σε όλο τον κόσμο...
Μήπως μπορεί να μας πει ο Kostas_366 που την έχει live εάν υπάρχει κάποια διακριτική αρίθμηση?
Ευχαριστώ

Δεν το ξέρω φίλε μου. Ούτε μπορώ να δω αρίθμηση. Νομίζω, δεν πέρνω και όρκο, ότι δεν είχε. Δεν θυμάμαι όμως. Τηλ. στην αντιπροσωπία και θα μάθεις.
Νομίζω ότι αυτό που είπε ο wet & dirty είναι σωστό. Αν κρίνουμε και από το παρελθόν της εταιρίας σε αντίστοιχες μοτο. Το λευκό 1150 αν θυμάστε.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:12.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!