GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ζώα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=34524)

gsmaniac 15-09-2012 09:51

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Αυτα έχει ο γραπτός λόγος....;)

vpentza 15-09-2012 09:55

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 758632)
Αυτα έχει ο γραπτός λόγος....;)

Ναι ο π....στης.....:lo20:

AKIS_21 15-09-2012 10:25

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vpentza ( 758627)
Το thread με την "ημέρα της Δημοκρατίας" το διάβασες ???
Διαταγές και απαγορεύσεις.....σπίτι σου....εκεί που σε παίρνει....:cool:

Ο συνφορουμίτης και εγώ μοιραζόμαστε το ίδιο χόμπυ που προυποθέτει σκύλο συνεργάτη, σκύλο που εφαρμόζει και τελειοποιεί αυτό για το οποίο είναι φτιαγμένος....
Ειμαι 100% σίγουρος οτι το έγραψε ειρωνικά, χλευάζοντας ιδιαίτερα αυτούς που θεωρούν το σκύλο παιχνίδι με μπαταρίες, αυτούς που έχουν μικρό πουλί και παίρνουν σκύλο για να νομίζουν οτι τον εξουσιάζουν δίνοντας οδηγίες και απαγορεύσεις ώστε να νιώθουν "άντρες".
Η δική μου τοποθέτηση με τις συγκεκριμένες φατσούλες ενέκρινε την ειρωνία που έβγαζε από την απογοήτευση για κάποια που διάβασε....:cool:

Έχει διάφορα η ειρωνία με τις λεπτομέρειες για φόλα!οσο για τις απόψεις υπάρχει το ρητό και οι κολοι και όπως πολύ καλά είπες στη δημοκρατία ο καθένας ότι θέλει λέει και ας σε πονάει και αν δε αγαπάτε τα ζώα η τους ιδιοκτήτες τους μπείτε σε αλλά θέματα σε λίγο ίσως βάλουμε και για στυτικη δισλυτουργια

diomiles 15-09-2012 10:33

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 ( 758621)
Φίλε απλα να ξέρεις ότι επιτέλους υπάρχει νόμος για κάτι σαν και σένα με τις ιδέες σου? άκου εκεί φόλα που ζούμε αλλά τελικά μας αξίζει ότι τραβάμε τέτοιους που έχουμε δίπλα μας

Κουκούτσι μυαλό...:(

AKIS_21 15-09-2012 11:01

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:ye33:
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από diomiles ( 758661)
Κουκούτσι μυαλό...:(

:ye33:Έλα σε καταλαβαινω:ye33:

vpentza 15-09-2012 11:08

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 ( 758657)
Έχει διάφορα η ειρωνία με τις λεπτομέρειες για φόλα!οσο για τις απόψεις υπάρχει το ρητό και οι κολοι και όπως πολύ καλά είπες στη δημοκρατία ο καθένας ότι θέλει λέει και ας σε πονάει και αν δε αγαπάτε τα ζώα η τους ιδιοκτήτες τους μπείτε σε αλλά θέματα σε λίγο ίσως βάλουμε και για στυτικη δισλυτουργια

Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από AKIS_21 ( 758678)
:ye33:

:ye33:Έλα σε καταλαβαινω:ye33:

Υπάρχει σύγχηση στο μυαλό σου, είναι φανερό στον τρόπο που μπερδεύεις τον γραπτό σου λόγο, σταματάω εδώ, χάλασες ένα ενδιαφέρον thread....:hmmm:

AKIS_21 15-09-2012 11:15

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ναι που αφορούσε έναν πιστό σκύλο και έφτασε να γράφετε για φολες εγώ ναι ναι ναι:ye33::ye33:

diomiles 15-09-2012 12:12

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
..........και επειδή γράφτηκε ότι τα ζώα δεν έχουν συναισθήματα θα πω για τον ρούντη ένα τριχρονο σέττερ το οποίο με έφερε πίσω απο διακοπές ( με πήρε τηλέφωνο η μητέρα μου και μου είπε ότι ο σκύλος πεθαίνει) αφου για μια εβδομάδα δεν έτρωγε ούτε επινε .Μόλις με είδε ξαναγύρισε στα φυσιολογικά του....:)

JohnGS1100 15-09-2012 12:15

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Παιδιά, προσωπικά δεν ειρωνεύτηκα κανεναν φίλο από το forum κ σέβομαι όλους τους γειτόνους μου ακόμα κ αυτούς που με ενοχλούν. Έχω αλλάξει δύο σπίτια για λόγους θορύβου, στο ένα γείτονας είχε νευρικό σκλυλι που το άφηνε μονίμως στην αυλή του κ ούρλιαζε, στο άλλο (το οποίο αγόρασα με δόσεις ολοκαίνουργιο) στους 2 επάνω ορόφους ζουν 2 εργένησες που έχουν από 2 σκλυλιά κ τα κλειδώνουν κ φεύγουν. Για να κοιμηθείς πρέπει να πάρεις φάρμακα στην κυριολεξία. Μαθαίνω τωρα ότι 2 γείτονες μου στην οικοδομή, ένας μάγειρας κ ένας σερβιτόρος που δουλεύουν δύσκολα ωράρια έχουν σοβαρότατο νευρικό πρόβλημα, έχουν καλέσει εισαγγελέα, κάνει μηνύσεις κ επισκέπτονται τον ψυχίατρο. Αν όλα αυτά τα λέμε φιλοζωισμό καλύτερα να μας λείπει. Να στε καλά όλοι σας..

aeriko 15-09-2012 12:32

Απάντηση: Πιστός σκύλος !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Εχασα πάσα ιδέα, δεν πίστευα να διάβαζα στο φόρουμ τέτοια πράγματα. Λυπάμαι πάρα πολύ για τις ακραίες απόψεις ορισμένων (φόλες κλπ). Εν τέλει όλα είναι ΕΡΓΑΛΕΙΑ.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:29.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!