GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Φροντίδα (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Πλύσιμο με πιεστικό..... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=1445)

vellos 09-09-2009 02:12

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Τι πιεστικό ρε παιδιά. Χτες με την μεγάλη βροχή, δεν μου δούλευε τα δεξί φλάς. Σήμερα δουλεύει κανονικά :o:rolleyes:

Arkas 09-09-2009 11:25

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από VELLOS ( 67573)
Τι πιεστικό ρε παιδιά. Χτες με την μεγάλη βροχή, δεν μου δούλευε τα δεξί φλάς. Σήμερα δουλεύει κανονικά :o:rolleyes:

Μάλλον τυχαίο θα ήταν Γιάννη!:p:D

Dionisis 09-09-2009 17:07

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από VELLOS ( 67573)
Τι πιεστικό ρε παιδιά. Χτες με την μεγάλη βροχή, δεν μου δούλευε τα δεξί φλάς. Σήμερα δουλεύει κανονικά :o:rolleyes:

Γιαννη το ιδιο μου ετυχε εμενα με το φως μπροστα προσεξε μην παει για καψιμο καλυτερα αλλαξε την ..........

EOD-K9 09-09-2009 19:35

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από VELLOS ( 67573)
Τι πιεστικό ρε παιδιά. Χτες με την μεγάλη βροχή, δεν μου δούλευε τα δεξί φλάς. Σήμερα δουλεύει κανονικά :o:rolleyes:

Γιατί τι βγάζεις στην βροχή??? δεν φοβάσαι μην κρυώσει ??:sm7:

Frogus 22-10-2009 13:39

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Παιδιά συμφωνώ με όλα όσα λέτε για το πλύσιμο με πιεστικό και σίγουρα το πλύσιμο στο χέρι είναι η καλύτερη λύση.
Για μερικούς όμως δυστυχώς αυτή η λύση δεν υπάρχει είτε λόγω χώρου για το πλύσιμο, είτε/και λόγω χρόνου. Ξέρετε κάποιο καλό βενζινάδικο για πλύσιμο μηχανών στα ανατολικά της θεσσαλονίκης; μένω περιοχή κηφισιά, εχω δοκιμάσει ένα Shell αλλά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος (παίζει ρόλο ποιον θα πετύχεις να την πλύνει και όλοι κάνουν φάουλ).
Δυστυχώς το πλύσιμο της μηχανής από άλλον είναι αναπόφευκτο - τουλάχιστον ας βρούμε κάποιον που ξέρει να το κάνει σωστά ...

LEADER 22-10-2009 19:22

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Frogus ( 84112)
Παιδιά συμφωνώ με όλα όσα λέτε για το πλύσιμο με πιεστικό και σίγουρα το πλύσιμο στο χέρι είναι η καλύτερη λύση.
Για μερικούς όμως δυστυχώς αυτή η λύση δεν υπάρχει είτε λόγω χώρου για το πλύσιμο, είτε/και λόγω χρόνου. Ξέρετε κάποιο καλό βενζινάδικο για πλύσιμο μηχανών στα ανατολικά της θεσσαλονίκης; μένω περιοχή κηφισιά, εχω δοκιμάσει ένα Shell αλλά δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος (παίζει ρόλο ποιον θα πετύχεις να την πλύνει και όλοι κάνουν φάουλ).
Δυστυχώς το πλύσιμο της μηχανής από άλλον είναι αναπόφευκτο - τουλάχιστον ας βρούμε κάποιον που ξέρει να το κάνει σωστά ...


Γειασου πατριδα καλως ηρθες στο στεκι μας.
Εγω προσωπικα την πλενω μονος μου στο WASH PARK που ειναι μετα το Φοινικα δεξια πηγαινοντας για Περαια.Αν θελεις παμε καποια φορα μαζι
για να τα πλυνουμε παρεα.
ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΛΥΝΕΙ ΑΛΛΟΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ!!!!!

riko46 22-10-2009 19:39

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Παίδες η γνώμη μου είναι ότι αν αυτός που πλένει ξέρει ,δεν θα προκύψει πρόβλημα , εγώ έτσι την πλένω σε συγκεκριμένο που πλένει μόνο μοτο και δεν έχω πρόβλημα τουλάχιστον μέχρι τώρα ....

....................................:cool:

FANISGS 22-10-2009 21:16

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
εγω παιδες διαφωνω με ολα αυτα!η μηχανη δεν ειναι απο ζαχαρη!δωσατε και δωσαμε 15000 συν για να την αποκτησουμε και θα φοβομαστε μη βραχει και μην ταλαιπωρηθει?τι λετε ρε παιδια?πιειτε της το αιμα!!!!δεν παθαινει τιποτα!μην καταντησουμε σαν καποιους που πανε και αγοραζουν adventure τα φορτωνουν με τριπλετες και αλωνιζουν την αθηνα,η κατι αλλους που πανε την bmw στην καφετερια πρωτη μουρη.για να συνελθουμε λιγο!Νεύρα

Carduelis 22-10-2009 21:33

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
1 Συνημμένο(α)
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από kostas_366 ( 16934)
Αυτά που είπαν οι παραπάνω, ξέρω και εγώ. Μια ταινία στους αεραγωγούς του καθρεπτη, και όλα μια χαρά. Βέβαια, αν δεν φύγει με το πλύσιμο, την βγάζεις εσύ έπειτα.

Για δείξτε μας κι εμάς που είναι οι αεραγωγοί του καθρέπτη :Απορία::Απορία: και που βάζουμε ταινίες :Απορία::Απορία:??
..αλλιώς μας βλέπω με ..μωρομάντηλα για σιγουριά! Επισυναπτόμενα 1211

Carduelis 22-10-2009 21:39

Απάντηση: Πλύσιμο με πιεστικό.....
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από FANISGS ( 84360)
εγω παιδες διαφωνω με ολα αυτα!η μηχανη δεν ειναι απο ζαχαρη!δωσατε και δωσαμε 15000 συν για να την αποκτησουμε και θα φοβομαστε μη βραχει και μην ταλαιπωρηθει?τι λετε ρε παιδια?πιειτε της το αιμα!!!!δεν παθαινει τιποτα!μην καταντησουμε σαν καποιους που πανε και αγοραζουν adventure τα φορτωνουν με τριπλετες και αλωνιζουν την αθηνα,η κατι αλλους που πανε την bmw στην καφετερια πρωτη μουρη.για να συνελθουμε λιγο!Νεύρα

Μεγάλεεεε!! εμένα αυτή η προσέγγιση μαρέσει! να της πιούμε το αίμα..unstoppable!! πριν μας το πιούν τα συνεργεία! :sm7::sm7:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:31.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!