GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=11966)

kostas_366 24-06-2010 18:11

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 178140)
ή απλα παμε εκει και λεμε Gs Forum

Πας εκεί και λες:
-Γεια σας, ήρθα.
Βασίλης.
Απαντούν:
-Που με βάζεις.
Λες εσύ:
-Επάνω στο βαρέλι
Σου λένε:
-Και αν πέσω από το βαρέλι?
Και λες:
-Έκπτωση θέλει το ....κοπέλι!!!

MARK 24-06-2010 20:44

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
:sm8:

chrisoik 24-06-2010 20:52

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
λοιπον παιδες....
μολις γυρισα απο το Motion n Style στην Αγια Παρασκευη....Η εκπτωση που λετε ισχυει μονο για το καταστημα Κηφισιας...]
Το σκηνικο παει ως εξης...(ειμαι 2 χρονια πελατης τους)
Καλημερα εχω κανονισει το σερβις των 20.000 χλμ ειμαι μελος του φορουμ η εκπτωση ισχυει ...περιμενετε να μιλησω με το διευθηντη μου απαντησε η κοπελα απο την εκθεση-λογιστηριο..Μετααπο 1 λεπτο μου λειΙ ΝΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΜΙΛΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΙΕΟ για να κανονισετε το σερβις.οκ ευχαριστω..

Κλεινω το σερβις κανω το σερβις με περνουν τηλ τα παιδια μου λενε οτι εινια οκ.Τους ρωταω για την εκπτωση , μου λενε μισο λεπτο να ρωτησουμε (λογικο τα παιδια δεν τιμολογουν το σερβις). Με περνουν τηλ πισω και μου λενε ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΕΚΠΤΩΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΗΦΗΣΙΑ...ΝεύραΝεύρα
Απαντω εγω.... ρε παιδια ο μαμακας ειμαι της υποθεσης τι μου λετε μια μερα πριν οτι ισχυει η εκπτωση και αφου κανω το σερβις τελικα εγινε λαθος...ΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ...ΑΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ῎.....
Να ειναι καλα τα παιδια στο σερβισ μου απο μονοι τους μου καναν μια εκπτωση 15%
Ειμαι νευριασμενος για την ολη παιδιαστικη συμπεριφορα (εκτος του συνεργειου !).
Ας μου λεγαν δεν ισχυει εκπτωση...τι να πω...
Ασ ενημερωθουν τα υπολοιπα μελη μη την πατησουν σαν και εμενα
Καλο βαρδυ συγνωμη αν κουρασα..:rolleyes:

commander 24-06-2010 21:10

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
http://cdn.content.sweetim.com/sim/c...s/000204AE.gif

mjtir 25-06-2010 08:58

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Νεύρα:sm1:Νεύρα:mad:

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 30-06-2010 00:56

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Orfeus ( 171176)
Δεν εχω σκοπο να ανοιξω διαμαχη και αν το παρων ποστ ξυριστει δε θα με πειραξει,εξαλλου νομιζω προεχει η ευρυθμη λειτουργια του φορουμ και το κοινο οφελος.
Καταρχην μπραβο στα παιδια για την κινηση που δειχνουν να ενδιαφερονται για το συμφερον ολων μας.Επισης να τονισω οτι απο το συγκεκριμενο συνεργειο,εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο την εργασια και το προσωπικο του.
Το θεμα ειναι μηπως οι εκπτωσεις ειναι πλασματικες.
Πως ειναι δυνατον σε παραπλησια αντιπροσωπεια να χρεωνουν για την ιδια ακριβως εργασια λιγοτερα?Πολυ λιγοτερα?Οι εργατοωρες βγαινουν απο το ενιαιο πληροφοριακο συστημα της bmw και τα ανταλλακτικα εχουν σταθερο κοστος.Η διαφορα πως προκυπτει?
Αν μπορει καποιος να με διαφωτισει εχει καλως,για να μου φυγουν τυχον αμφιβολιες.

Οπως και να χει μπραβο στην κινηση τοσο των συμφορουμιτων,οσο και της αντιπροσωπειας.



Η απάντηση της Motionn’ Style AE

Η προσφορά ισχύει, για το κατάστημα της Κηφισιάς !!!


Προς το GSForum
. Αθήνα 18-6-2010

Αγαπητέ Κε Δουρίδα,

μετά από σχετική σας ερώτηση, σχετικά με το κόστος των χρεώσεων,

ανταλλακτικών και εργασίας με τις προνομιακές τιμές για το GSForum,

σας ενημερώνουμε ότι ο τρόπος χρέωσης είναι σύμφωνα με τους κωδικούς,

τις περιγραφές και τις τυποποιημένες χρεώσεις εργασιών της BMW Hellas.

Αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει καμία περίπτωση να υπάρχουν διαφορές στις χρεώσεις των εργασιών .

Προσφέρουμε υπηρεσίες έντιμες, διότι η εμπιστοσύνη του πελάτη κερδίζεται μόνο βάση αποτελέσματος.

Ευχαριστούμε πολύ και θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε από κοντά.





Για την MotionnStyle AE


Υπεύθυνος Κατ/τος Κηφισίας
Σπύρος Βρακάς




ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 30-06-2010 01:02

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από vasorfa ( 178140)
Υπαρχει καποια <<διαδικασια>>:hmmm::hmmm:που θα πρεπει να ακολουθησουμε,προκειμενου να εχουμε αυτην την εκπτωση?:hmmm::hmmm:

όπως π.χ. με τον Περιστερα(λαστιχα) ή απλα παμε εκει και λεμε Gs Forum?:hmmm::hmmm:


Όπως με όλες της "ομαδικές" ...... ;)

gkol 30-06-2010 16:03

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
:sm8::sm8::sm8::sm8::sm8::sm8:

MARK 30-06-2010 17:34

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
Ωραία διευκρινήστηκαν τα πράγματα,για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις ως προς τις χρεώσεις...Νομίζω ότι είναι ξεκάθαροι και τους ευχαριστούμε....

Εννοείται και πάλι ένα :sm5: στο GS FORUM...................

sakis f650gs 01-07-2010 05:36

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλειστικά για το GS For
 
ενα μπραβο και απο μενα για την πρωτοβουλια και το ενδιαφερον :sm8:,με εμας απο τα βορεια;;;;;;:yz


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:23.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!