GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Διαδικτυακές αγορές - Ευκαιρίες (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=84)
-   -   επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=15421)

diomiles 01-03-2011 15:01

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από nivam ( 328409)
παίζει ακόμα Facebook 10% Discount - FC-Moto Shop
και να μην εχεις προφιλ στο fb πάλι ισχύει ;)

Εγω προσπάθησα πριν λίγο και μου λέει ..
This coupon cannot be redeemed at the moment.

EvVas 09-03-2011 10:43

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από diomiles ( 328420)
Εγω προσπάθησα πριν λίγο και μου λέει ..
This coupon cannot be redeemed at the moment.

και εμένα το ίδιο μου γράφει. Έχει κανείς καμιά ιδέα???:(

diomiles 09-03-2011 11:41

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από EvVas ( 333444)
και εμένα το ίδιο μου γράφει. Έχει κανείς καμιά ιδέα???:(

Προσφορά τέλος..

z_atomic 09-03-2011 12:06

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
το προσεξα κ γω παιδιά όπως πρόσεξα επίσης ότι έχει αυξήσει τις τιμές σε κάποια προιόντα.
ευτυχώς πρόλαβα το μπουφάν. Το περίεργο είναι ότι παίζει ακόμη το διαφημιστικό στο facebook. Θα δείξει

EvVas 10-03-2011 13:10

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Αν έχουμε καμιά αλλαγή γράψτε το μπας και γίνει και ο αδερφός μου με κράνος της προκοπής:cool:

z_atomic 10-03-2011 17:52

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
μεχρι στιγμης απο οτι ειδα κ απο το προφιλ τους στο facebook κατι δεν παει καλα με αυτους. πολλοι διαμαρτύρονται ότι έχουν παραγγείλει ακόμη κ από το ιανουάριο κ ακόμη δεν έχουν πάρει ούτε τις παραγγελίες ούτε απάντηση τι θα γίνει. γι αυτο προσοχή κ καλύτερα με αντικαταβολή.

EvVas 11-03-2011 08:53

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Πάντα με αντικαταβολή. Τα 3 ευρώ είναι λίγα και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Πάντως έχω κάνει πέντε παραγγελίες από αυτούς. Οι τιμές τους είναι πολύ καλές (ειδικά οι προσφορές). Όταν τα είχαν ετοιμοπαράδοτα τα είχα σε δέκα μέρες. Όταν δεν τα είχαν και τα περίμεναν από τις εταιρείες......... άστα. Δύο μήνες και βάλε :hmmm::hmmm:

z_atomic 11-03-2011 17:38

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
σημερα εκλεισαν και τον τοιχο στο facebook για σχολιασμο...προσοχή στις παραγγελίες παιδιά ...κάτι δεν πάει καλά

siraxanz 11-03-2011 21:43

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από z_atomic ( 335310)
σημερα εκλεισαν και τον τοιχο στο facebook για σχολιασμο...προσοχή στις παραγγελίες παιδιά ...κάτι δεν πάει καλά

τνχ

πάντως και το louis.de έχει καλές προσφορές!;)

pkritikos 14-03-2011 23:15

Απάντηση: επιπλεον εκπτωση σε γνωστό γερμανικό site
 
Παιδιά εγώ παρέλαβα σήμερα ένα μπουφάν που είχα παραγγείλει την περασμένη Κυριακή, δηλαδή σε οκτώ μέρες συνολικά (6 εργάσιμες).
Το πήρα με χρεωση κάρτας, όλα πήγαν ομαλότατα, επιβεβαίωση παραγγελίας, αποστολής, παροχή αναφοράς UPS, κλπ.
Εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.
Βέβαια το προϊόν μου έδειχνε διαθέσιμο, όταν έβαζα την παραγγελία. Οταν δεν υπάρχει, φαντάζομαι θα υπάρχουν καθυστερήσεις.

Πάντως για μικρές διαφορές τιμής, καλύτερα να προτιμούμε τα ελληνικά μαγαζιά, για να μην πω τα ελληνικά προϊόντα! :)


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:58.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!