GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Κοινωνική ευαισθησία (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=7)
-   -   To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση... (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=17998)

ntinopoulos 18-10-2011 16:53

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
παρτε και τον πρετεντερη...,ξερει απο ιδιωτικο τομεα...:sm7:

CPretenteriS 18-10-2011 16:57

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 494985)
παρτε και τον πρετεντερη...,ξερει απο ιδιωτικο τομεα...:sm7:

...no comment...

Troublemaker 18-10-2011 18:24

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από SenseiG ( 326786)
:sm8: Οπως παντα ομαδικο πνευμα.Μπραβο Δημητρη και Νικολα.;)

Μπραβο σε ολους και για την πρωτοβουλια αλλα και σε οσους συμμετασχουν! Γιατι κακα τα ψεμματα, ο Θεος κ ο γειτονας λεει ο λαος μας! Απο τους αλλους κοπριτες δε μπορουμε να περιμενουμε τιποτα!!! :hmmm:

XCHALLENGE 18-10-2011 19:53

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ntinopoulos ( 494985)
παρτε και τον πρετεντερη...,ξερει απο ιδιωτικο τομεα...:sm7:

εσυ ΠΟΣΕΣ οθονες εχεις ανοικτες ταυτοχρονα και πεταγεσαι σαν την π@τ@@...οξω απ'το ...στρινγκ?! σε ΟΛΑ τα θεματα...Εεεεε?
Τα λεμε...

gsmaniac 18-10-2011 20:01

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ckk ( 494956)

ΟΚ BOSS!!!

Έτσι είναι οι σωστοί αρχηγοί... delegation.!!! :D

Μήπως θες και χρονικά περιθώρια παράδοσης του project? :sm7:

Θα έρθω σε συνεννόηση με τον συνάδελφο και θα προχωρήσουμε στην κατάρτιση.

Εγώ είμαι μια κατηγορία .....μόνος μου :sm7:

ckk 18-10-2011 20:04

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 495160)
Εγώ είμαι μια κατηγορία .....μόνος μου :sm7:


Θα το λάβουμε υπ' όψιν μας.


Μου ήρθε μια ανατριχίλα στο σβέρκο... Γέλασες μήπως από πίσω μου?
:sm7:

XCHALLENGE 19-10-2011 09:09

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 495160)
Εγώ είμαι μια κατηγορία .....μόνος μου :sm7:

Φιλαρακι πλακα-πλακα εσυ θα εισαι ο ...τελευταιος που θα χρειαστουμε ολοι μας!!! ( το ΑΝ θα πληρωθεις δεν ξερω!)
Μπρρρρ.. πρωινιατικα..
Τα λεμε...

malco 19-10-2011 09:23

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ.....ΣΕ SERVICE ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ VW 20% ΕΚΠΤΩΣΗ......ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ Ή ΜΕ STAGA 1200.....

ckk 19-10-2011 09:28

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Βάλε τώρα που γυρίζει, έτοιμος ο κατάλογος.

Υπάρχει χώρος ακόμα και τώρα για καταχωρήσεις.

ckk 19-10-2011 11:06

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 


Αγαπητή Δ/σις, Αγαπητά Μέλη,

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσουμε, πιό οργανωμένα πλέον, την καλή θέληση κάποιων μελών, για καλύτερες τιμές προκειμένου όλα τα μέλη του gsforum, να αντιμετωπίσουμε καλύτερα την κρίση.

Τα στοιχεία:
[*]Έχουν καταχωρηθεί με σειρά προσφοράς μέλους
[*]Έχουν χωρισθεί σε Προϊόντα, Υπηρεσίες ή και συνδυασμό αυτών.
[*]Έχουν καταχωρηθεί ανά προϊόν και ειδικότητα, πχ: Αυτοκίνητο, ειδικότητα, ώστε να ταξινομούνται ανά προϊόν και να φαίνονται όλες οι υποκατηγορίες, πχ
[*]Αυτοκίνητα, Μηχανικός
[*]Αυτοκίνητα, Πωλησεις
[*]Αυτοκίνητα, Φανοποιείο - βαφείο αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών
Βέβαια υπάρχει γεωγραφική ταξινόμιση

Παρακαλώ αφού εξετασθούν για την ακρίβειά τους, από τα ενδιαφερόμενα μέλη, να αναφερθούν:

Αν υπάρχει όποια διαφορά με τα γραφόμενα, διότι τα αποτελέσματα εμπεριέχουν και γνώμη / αίσθηση των συντακτών.
Συμπληρώσεις των γραφομένων, για τους ίδιους λόγους. ΠΧ ο gsmaniac έχει μόνο γραφείο κηδειών ή κάνει και τοποθετήσεις μαρμάρων.
Αν υπάρχει εξειδίκευση π.χ. οδοντίατρος / περιοδοντολόγος, δικηγόρος / ποινικολόγος κλπ
Καλό θα είναι, όπου δεν υπάρχει και είναι δυνατόν, να γίνει προσφορά με την μεγαλύτερη δυνατή προσέγγιση.
Με μεγαλύτερη ακρίβεια πχ στα αυτοκίνητα, αν η πώληση αφορά μεταχειρισμένα ή καινούργια ή και τα δύο.
Τυχόν ανανεώσεις των προσφορών σας. (Δεχόμαστε μόνον προς τα κάτω) :sm7:




Αν δεν παρουσιασθούν καλά, που από ότι είδα δεν..., παρακαλείται η Δ/σις να μην πυροβολήσει τους πιανίστες, αλλά να προβεί στην καλύτερη και δυνατόν ευκολότερη επεξεργασία των στοιχείων. (Όχι θα σε άφηνα... :))

Ευχαριστούμε.



GS MANIAC Υ Γραφείο κηδειών Αττική
ORTHO Υ Ιατρός, Οδοντίατρος Αττική
Chrisoik Υ 1)#25% έκπτωση#στην αμοιβή μηχανικού για τακτοποίηση υπογείων, ημιυπαίθριων χώρων σύμφωνα με το Ν 3843-2010.# Αθήνα, Σύρο, Πόρο, Μύκονο, Τζιά
Chrisoik Υ 2)#15% έκπτωση#στο συνολικό κόστος έκδοσης οικοδομικής άδειας (μελέτη -επίβλεψη) Αθήνα, Σύρο, Πόρο, Μύκονο, Τζιά
Chrisoik Υ 3)#20% έκπτωση#σε διάφορες μελέτες (Περιβαλλοντικές,Σκοπιμότητας Επένδυσης, Εκτίμηση Ακινήτου) Αθήνα, Σύρο, Πόρο, Μύκονο, Τζιά
Xurxes Υ Αρχιτέκτονας Βόρεια Ελλάδα 25%
Tzim Υ Ασφάλειες Πανελλαδικά 10%
3ple black Υ Αυτοκίνητα, Μηχανικός Αθήνα Δωρεάν
Varaderistas Π Αυτοκίνητα, Πωλησεις Αττική Συγκεκριμένα ποσοστά, αναλόγως τιμών
hawk Υ Αυτοκίνητα, Φανοποιείο - βαφείο αυτοκινήτων και μοτοσυκλετών Άλιμος
Kovani Υ Δικηγορικό γραφείο Αθήνα 20%
Gazi Υ Εκδηλώσεων κάλυψη με ήχο και φως Κρήτη Δωρεάν
Batman Π Ελαιόλαδο, Εξτρα παρθένο Πανελλαδικά €70 / τενεκέ
kostas 366 Π Ελαιόλαδο, Εξτρα παρθένο Πανελλαδικά €59 / τενεκέ
Platon Υ Η / Υ, hosting – domain, συγκεκριμένες τιμές Πανελλαδικά
Kokowgr Υ - Π Η / Υ, Ιστοσελίδες – έντυπη διαφήμιση Λαμία 15%
Sagini.sail Υ Η / Υ, Καθηγητής Μαγνησία
Space Υ Η / Υ, Τεχνική υποστήριξη / προϊόντα Αττική
Xatzilias Υ Η / Υ, Τεχνική υποστήριξη δικτύων / ασφάλεια Αττική
Argi Υ - Π Η/Υ Υ Θεσσαλία - Π Πανελλαδικά Σε αναλώσιμα.(μελανάκια, τόνερ)#10%
Argi Υ - Π Η/Υ Υ Θεσσαλία - Π Πανελλαδικά Σε Η/Υ#built#to#order#(λαϊκός καρφωτά#Pc) 8%.
Argi Υ - Π Η/Υ Υ Θεσσαλία - Π Πανελλαδικά Tαμειακές, μηχανές γραφείου 12%.
Argi Υ - Π Η/Υ Υ Θεσσαλία - Π Πανελλαδικά Parts#H/Y, αξεσουάρ Η/Υ 10%.
Argi Υ - Π Η/Υ Υ Θεσσαλία - Π Πανελλαδικά Προγράμματα 10% (εμπορικά, εφαρμογές γραφείου).#
Argi Υ - Π Η/Υ Υ Θεσσαλία - Π Πανελλαδικά Ομοίως σε#SERVICE#H/Y#25%.
Dimitrisb Υ Καθηγητής Φυσικής Αθήνα 20%
Mario Υ Κατάστημα εστίασης Πάτρα Καφές €1 + φαγητό €15
Vaggeli7 Π Κατάστημα ηλεκτρονικά / αθηνα / συγκεκριμένες τιμές για συγκεκριμένα τηλέφωνα Αθήνα, Καλλιθέα
Cpretenteris Π Κατάστημα ηλεκτρονικά / συγκεκριμένες προσφορές Πανελλαδικά
Taksidiotis Π Κατάστημα ηλεκτρονικά, Κινητά τηλέφωνα Πανελλαδικά
Lakisgs Π Κατάστημα οπτικών Λάρισσα 30%
Akis21 Π Καταστημα ρούχων DIESEL, PEPE JEANS, ANDY WARHOL, PAUL FRANK Αθήνα, Β. Προάστεια 20%
Nikolas29 Π Λιπαντικα Castrol η bp ή άλλα Πανελλαδικά
dromeasgs Υ Μεταφορική εταιρεία Πανελλαδικά 20%
Rek Π Μοτό, Ελαστικά - Φρένα - Αξεσουάρ - Λάδια Πανελλαδικά
Frits Π Μπαταρίες μικρών συσκευών Πανελλαδικά Κόστος
Eytyxios Π Νυφικά & Βαφτιστικά Βιοτεχνία Πανελλαδικά 20 – 25%
Revera Υ Ξενοδοχείο Ζάκυνθος €45 δίκλινο off season
Scorpiobmw Υ Ξενοδοχείο / €25 το δίκλινο Ικαρία
Paco Π Πωλήσεις αυτοκινήτων Αττική
Xchallenge Π Ρουλεμαν / γρασα SKF, κινητηρες, μειωτηρες, ηλεκτρoλογικο υλικο Πανελλαδικά
Tattoopanther Υ Τattoo Χαλκιδική 20%
Tsatsos Υ Τεχνικά έργα, Ηλεκτρολόγος Αθήνα, Κέντρο
Klagenfurt Π Τεχνικά έργα, καγκελα,εξαρτηματα σιδηρου,μηχανισμους για συρωμενες γκαραζοπορτες Πανελλαδικά
kriti manoysos Υ Τεχνικά έργα, Συντήρηση καυστήρων Κρήτη, Ηράκλειο
Gsdakar Υ - Π Τεχνικη εταιρεια – επιπλα γραφειου Πανελλαδικά
Chrisoik Υ Τεχνικό γραφείο Αθήνα, Σύρο, Πόρο, Μύκονο, Τζιά
g.demoula Υ Φωτογράφος Χαλκίδα 10 - 20%
Faker Π Χαρτινες τσάντες Πανελλαδικά 20%
Peterv Υ Ψυχολόγος / σεμινάρια Αττική

gsmaniac 19-10-2011 11:53

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Μαρμαρααααααας......είμαι βρε οργιο:sm7:
Αρχιτεκτων τελευταίας κατοικίας.....όχι κουβαλητης και μακιγιερ:D
Αν και έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά το γραφειακι....;)

ckk 19-10-2011 12:01

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 495734)
Μαρμαρααααααας......είμαι βρε οργιο:sm7:
Αρχιτεκτων τελευταίας κατοικίας.....όχι κουβαλητης και μακιγιερ:D
Αν και έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά το γραφειακι....;)


:sm7:



Τα έμαθα και τηλεφωνικά. :sm7::sm7::sm7:

Δεν κάνω πλάκα, αυτό πίστευα.


Δεν σου έλεγα για τον φίλο μου και συνάδελφό σου τον χλιδοθάφτη Πρινέα?

Γιατί τότε δεν μου είπες ότι δεν μας φυτεύεις? :sm7::sm7::sm7:

:sm7::sm7::sm7: Θα διορθωθεί άμεσα. :sm7::sm7::sm7:

XCHALLENGE 19-10-2011 12:36

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από gsmaniac ( 495734)
Μαρμαρααααααας......είμαι βρε οργιο:sm7:
Αρχιτεκτων τελευταίας κατοικίας.....όχι κουβαλητης και μακιγιερ:D
Αν και έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά το γραφειακι....;)


Δε με λες : λειαντικη μηχανη εχεις ? ή βαζεις το gs με τα ...τακουνια?
Αν εχεις ...θα με χρειαστεις (...πριν χρειαστω εγω εσενα!)
Τα λεμε...

porphiripetalouda 19-10-2011 17:52

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Καταπληκτική πρωτοβουλία παιδιά! Ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους!!! Επειδή το θρεντ όλο και μεγαλώνει προτείνω να κάνετε ένα ίσως μόνιμο θέμα με τα άτομα που τελικά είναι πρόθυμα να προσφέρουν τις υπηρεσίες τους και τα στοιχεία επικοινωνίας τους. Καλή αρχη :sm7:

paramedic 20-10-2011 09:07

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από 3ple black ( 494891)
Το συνεργειο που εργαζομουν ηταν γενικο το οποιο για 2 χρονια ειχε παρει και επισημο service Daihatsu ομως λειτουργουσε και ως καθετη μομαδα υποστιρηξης εταιριας ενοικιασεων με διαφορες μαρκες (κυριος Hyundai,Renault,Peugeot,Nissan και καποια απο WV Group)
Να εχετε ομως υπ'οψην πως (ιδιαιτερα) για εργασιες service ολα πανω κατω ιδια ειναι και ιδιαετερη εξειδικευση χρειαζεται στις πιο "βαριες" εργασιες

Φίλε μου εσύ είσαι πάρα πολύ χρήσιμος σε όλους μας. Δεν ντρέπομαι πια να σου πω οτι εύκολα πια θα σε καλούμε για ενα service πχ του αυτοκινήτου μας μια μικρή βλάβη(πχ αλλγή ανταλλακτικού που πήραμε απο e-bay) και να σου δίνουμε μια λογική τιμή για να το κάνεις φυσικά χωρίς αποδειξη(ΜΑΥΡΑ πως το λένε ρε αδερφέ). Ειδα πόσο καλό μας κάνανε που πηγαίναμε και μαζευαμε αποδείξεις για όλα. Μας ξέσκισαν. Ωρα να γλιτώσουμε και εμείς όσα μπορούμε πια.
Και μην βγεί κανένας και μου πει οτι θα φοροδιαφέυγω...

squad 21-10-2011 00:52

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
:sm4::sm4::sm4:

3ple black 22-10-2011 03:30

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από paramedic ( 496363)
Φίλε μου εσύ είσαι πάρα πολύ χρήσιμος σε όλους μας. Δεν ντρέπομαι πια να σου πω οτι εύκολα πια θα σε καλούμε για ενα service πχ του αυτοκινήτου μας μια μικρή βλάβη(πχ αλλγή ανταλλακτικού που πήραμε απο e-bay) και να σου δίνουμε μια λογική τιμή για να το κάνεις φυσικά χωρίς αποδειξη(ΜΑΥΡΑ πως το λένε ρε αδερφέ). Ειδα πόσο καλό μας κάνανε που πηγαίναμε και μαζευαμε αποδείξεις για όλα. Μας ξέσκισαν. Ωρα να γλιτώσουμε και εμείς όσα μπορούμε πια.
Και μην βγεί κανένας και μου πει οτι θα φοροδιαφέυγω...

Με χαρα μου θα προσφερω και εγω οτι μπορω σε αυτους τους δυσκολους καιρους για ολους μας

dimitrisgsxr 08-11-2011 12:36

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Φίλοι του GSforum.gr καλημέρα

Δεδομένου ότι η μοτοσυκλέτα σας είναι η κινητή περιουσία σας, θα πρέπει να την προφυλάξετε από κακόβουλες ενέργειες , επικύνδινα καιρικά φαινόμενα και τυχόν μικροατυχήματα ανεύθυνων οδηγών και επιπλέον , για να απαλαχθείτε επιτέλους από την καθημερινή αγχωτική και χρονοβόρα διαδικασία ευρέσεως χώρου στάθμευσης , www.technoparking.gr

Προσφορα για το GSforum.gr , 25 ευρω τον μηνα και ο πρωτος μηνας δωρο στον Σταθμο του Νεου Κοσμου. Για περισσοτερες πληροφοριες www.technoparking.gr , 6948888576 και στην σελιδα μας στο Facebook https://www.facebook.com/pages/Tech...237049013026104

Εαν αυτή η δημοσίευση , ειναι αντίθετη στους κανόνες του Forum , ή προσβάλει με οποιονδήποτε τρόπο οποιοδήποτε μέλος του , παρακαλώ να διαγραφεί ή τροποποιηθεί.

Εάν οι συντονιστές κρίνουν οτι είναι σε λάθος section παρακαλώ να μετακινηθεί

Ευχαριστώ πολύ.

www.technoparking.gr

Oyk147 14-11-2011 18:27

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Εύγε παιδιά,αυτό που έπρεπε να γίνεται ανθρωπίνος απο ανέκαθεν των χρόνων(μιλάω γενικά για εκτός forum) και να ήμασταν δεμένοι κλπ. έπρεπε να έρθει δυσκολία (π.χ. κρίση κλπ.)για να ξυπνήσουμε και να φερόμαστε σάν άνθρωποι.Η κρίση παιδιά θα φέρει και 2-3 καλά μέσα σε όλα τα κακά!Έχει να πέσει ταπείνωση που θα πάει σύνεφο!
Οπότε η ιδέα είναι πολύ καλή,σοβαρή, ...και αναγκαία!

steliosvr 24-11-2011 15:44

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Καλησπέρα στα μέλη του GSforum gr είμαι και εγώ μέλος στο forum και κάτοχος GS.
Έχω ένα MOTO Parking στα Πατήσια οδός Καυτατζόγλου 1 και Πατησίων και επειδή ξέρω πως τις έχουμε τις μηχανές μας θέλω να κάνω μια προσφορά για τα μέλη του GSforum 30 euro το μήνα και δώρο κάθε μήνα ένα πλύσιμο. Ο χώρος είναι μόνο για μηχανές με θέση προσωπική για την κάθε μηχανή με κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης και κάρτα εισόδου εξόδου, στον χώρο υπάρχει και πλυντήριο όπου πλένουμε τα μηχανάκια εγώ και ο αδερφός μου και αυτός κάτοχος GS,επίσης πλύσιμο γυάλισμα τιμή προσφοράς για το forum είναι 10 euro.
Για πληροφορίες στο 6937824552 - 6977400944 και στην σελίδα μας στο Facebook https://www.facebook.com/Moto.Station.parking

steliosvr 24-11-2011 15:48

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Καλησπέρα στα μέλη του GSforum gr είμαι και εγώ μέλος στο forum και κάτοχος GS.
Έχω ένα MOTO Parking στα Πατήσια οδός Καυτατζόγλου 1 και Πατησίων και επειδή ξέρω πως τις έχουμε τις μηχανές μας θέλω να κάνω μια προσφορά για τα μέλη του GSforum 30 euro το μήνα και δώρο κάθε μήνα ένα πλύσιμο. Ο χώρος είναι μόνο για μηχανές με θέση προσωπική για την κάθε μηχανή με κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης και κάρτα εισόδου εξόδου, στον χώρο υπάρχει και πλυντήριο όπου πλένουμε τα μηχανάκια εγώ και ο αδερφός μου και αυτός κάτοχος GS,επίσης πλύσιμο γυάλισμα τιμή προσφοράς για το forum είναι 10 euro.
Για πληροφορίες στο 6937824552 - 6977400944 και στην σελίδα μας στο Facebook https://www.facebook.com/Moto.Station.parking
Ευχαριστώ

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 24-11-2011 15:56

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από steliosvr ( 526576)
Καλησπέρα στα μέλη του GSforum gr είμαι και εγώ μέλος στο forum και κάτοχος GS.
Έχω ένα MOTO Parking στα Πατήσια οδός Καυτατζόγλου 1 και Πατησίων και επειδή ξέρω πως τις έχουμε τις μηχανές μας θέλω να κάνω μια προσφορά για τα μέλη του GSforum 30 euro το μήνα και δώρο κάθε μήνα ένα πλύσιμο. Ο χώρος είναι μόνο για μηχανές με θέση προσωπική για την κάθε μηχανή με κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης και κάρτα εισόδου εξόδου, στον χώρο υπάρχει και πλυντήριο όπου πλένουμε τα μηχανάκια εγώ και ο αδερφός μου και αυτός κάτοχος GS,επίσης πλύσιμο γυάλισμα τιμή προσφοράς για το forum είναι 10 euro.
Για πληροφορίες στο 6937824552 - 6977400944 και στην σελίδα μας στο Facebook https://www.facebook.com/Moto.Station.parking
Ευχαριστώ





Σ' ευχαριστούμε Στέλιο για την προσφορά σου προς τα μέλη μας ... :)

Πραγματικά, το parking έχει γίνει απαραίτητο αυτή την εποχή ... :cool:



.

Michael Chatzilias 24-11-2011 17:04

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ιδιοκτήτης της εταιρείας STUDICA.
Η STUDICA διανέμει μια πολύ μεγάλη ποικιλία software, από Office μέχρι Design software, Programming, etc. Οι τιμές είναι οι χαμηλότερες που υπάρχουν σε πολλές χώρες (καθώς έχουμε συνεργασίες με εκατοντάδες οίκους, άρα αγοράζουμε και πολύ χαμηλά προκειμένου να πουλάμε πολύ χαμηλά) και τώρα με το δικό μας υποκατάστημα και στην Ελλάδα. Δυστυχώς απαραίτητη προυπόθεση είναι ο αγοραστής να είναι είτε φοιτητής, μαθητής, ακαδημαικός, σχολείο - εκπαιδευτικός οργανισμός, κλάδοι στους οποίους αναφέρονται οι τιμές. Οι αγορές γίνονται ηλεκτρονικά στην ιστοσελίδα και μόνο με απόδειξη της ιδιότητάς του αγοραστή ως ακαδημαικός προκειμένου να προχωρήσουν οι παραγγελίες στο σύστημα.

Έχω την δυνατότητα να επεκτείνω την προυπόθεση αυτή σε όλους τους φίλους στο GSForum. Πρέπει απλώς να με ενημερώνετε κατά την διάρκεια της αγοράς ώστε να περάσω την παραγγελία στο σύστημα.

Σύντομα η STUDICA θα βρίσκεται στο Skroutz.gr
Μπορείτε να την βρείτε εδώ: Academic Software Discounts for Students - Education Source - Studica

Ο "λογαριασμός" που θα ανοίξω στο σύστημα λέγεται GSFORUM.

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 24-11-2011 17:08

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias ( 526663)
Ο "λογαριασμός" που θα ανοίξω στο σύστημα λέγεται GSFORUM.

... χα χα χα ... θα μπορούσε να γίνει σαν θέμα ... "το GS Forum εκπαιδεύεται" ... :)

Μιχαλιό, σ' ευχαριστούμε για την προσφορά σου ... ;)




.

Michael Chatzilias 24-11-2011 20:02

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 526667)
... χα χα χα ... θα μπορούσε να γίνει σαν θέμα ... "το GS Forum εκπαιδεύεται" ... :)

Μιχαλιό, σ' ευχαριστούμε για την προσφορά σου ... ;)




.

Θα μπορούσε....
Τα προγράμματα δεν είναι εκπαιδευτικά, είναι κάθε λογής (περίπου 3,000 προγράμματα), απευθύνονται όμως σε εκπαιδευτικούς λόγω των τιμών που έχει πάρει η εταιρεία από την μητρική.

Μακάρι να μπορούσα και να είχα άκρες στο supermarket να ψωνίζαμε όλοι στο supermarket τα μηνιαία με 1ευρώ - δεν έχω όμως....η μοίρα βλέπετε...

ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ 24-11-2011 22:10

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Michael Chatzilias ( 526798)
Μακάρι να μπορούσα και να είχα άκρες .............


Γειά σου ρε Μιχαλιό ... :)

Φτάνει η καλή σου πρόθεση ... ;)

gs77 24-11-2011 23:15

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ:sm8:

Astakos82 29-11-2011 21:34

ΠΡΟΣΦΟΡΑ στο GSforum απο τη Budget rant a car Skiathos.
 
3 Συνημμένο(α)
H Budget rant a car SKIATHOS σας προσφερει 20% εκπτωση για την χαμηλη περιοδο απο 01/09 εως 31/05 και 15% στην υψηλη περιοδος απο 01/06 εως 31/08 σε αυτοκινητα και μηχανακια.

Η εταιρια μας εδρευει στη Σκιαθο απο το 1995 και βρισκετε 15 μετρα απο την εισοδο του λημανιου. Σε μας θα βρειτε το πιο ανανεωμενο στολο αυτοκινητων και μοτο.

Τηλεφωνα κρατησεων το 2427029155 , 2427024410 , 6974013800 . fax: 2427024411

panagiotis.farmer 29-11-2011 21:36

Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ στο GSforum απο τη Budget rant a car Skiathos.
 
:sm8:

SenseiG 29-11-2011 21:39

Απάντηση: ΠΡΟΣΦΟΡΑ στο GSforum απο τη Budget rant a car Skiathos.
 
Ευχαριστουμε...;)

Sokolatas 23-12-2011 10:57

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Για τους φίλους του Gs Forum... Ξύλινα κουφώματα, ξύλινα δάπεδα και σκάλες εσωτερικού χώρου (ξύλινες και μεταλλικές) σε τιμές χονδρικής ή κοντά σε αυτή και σε κάποια προϊόντα και κάτω από την χονδρική. Είμαι σχεδιαστής μηχανικός μεγάλης ελληνικής εταιρίας του χώρου και έχουμε οδηγία να κάνουμε εκπτώσεις σε γνωστούς, φίλους και μόνο... Λόγω κρίσης...Η προσφορά ισχύει για το forum και για όλη την Ελλάδα... Ελπίζω να βοηθήσω κάποιο φίλο που κάνει σπίτι... Περισσότερες πληροφορίες με π.μ. (μην θεωρηθεί απλά διαφήμιση...)

Sakis 23-12-2011 11:05

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Sokolatas ( 552183)
Για τους φίλους του Gs Forum... Ξύλινα κουφώματα, ξύλινα δάπεδα και σκάλες εσωτερικού χώρου (ξύλινες και μεταλλικές) σε τιμές χονδρικής ή κοντά σε αυτή και σε κάποια προϊόντα και κάτω από την χονδρική. Είμαι σχεδιαστής μηχανικός μεγάλης ελληνικής εταιρίας του χώρου και έχουμε οδηγία να κάνουμε εκπτώσεις σε γνωστούς, φίλους και μόνο... Λόγω κρίσης...Η προσφορά ισχύει για το forum και για όλη την Ελλάδα... Ελπίζω να βοηθήσω κάποιο φίλο που κάνει σπίτι... Περισσότερες πληροφορίες με π.μ. (μην θεωρηθεί απλά διαφήμιση...)


Ευχαριστούμε Θανάση!!!:) ;)


ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ 23-12-2011 11:10

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
να ρωτησω εαν αυτες οι εκπτωσεις ειναι για τα μελη του φορουμ μονο η' και σε καποια ιδρυματα?

το ειχα ως δεδομενο οτι αναμεσα στα μελη πουλαγαμε σε καλυτερες τιμες ενεκα φιλιας.
Η ιδεα παντως του ''μασωνισμου'' εμενα με βρισκει 1000000% συνφωνο.
Το θεορω πολυ καλο σαν πλανο και εαν φτιαχτει σε υγειη βαση θα ειναι ''ιδεα'' για πολλα συνολα.
Μπραβο

Sokolatas 23-12-2011 11:34

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Φϊλε Καγκελάριε, όπως ήδη έγραψα εργάζομαι στην εταιρία και δεν είμαι ιδιοκτήτης. Η οδηγία για καλύτερες τιμές είναι για τους γνωστούς των εργαζομένων στην εταιρία. Κάτι που δεν υπήρχε μέχρι σήμερα. Δεν έχω κάποιο γνωστό που να θέλει ανάλογα προϊόντα... Έτσι ακέφτηκα ότι μπορώ και θα χαρώ να βοηθήσω κάποιο φίλο του φόρουμ...

Υ.Γ. αν θέλεις μπορείς να διευκρινήσεις τι εννοείς 'ιδρύματα'??

ΚΑΓΚΕΛΑΡΙΟΣ 23-12-2011 12:59

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
κοινωνικες προσφορες.
Π.χ. εστω καποιος πουλαει σεντονια η' παιδικα πα######κια.

χτυπαει την κριση οταν βγει και πει στο ''χαμογελο του παιδιου'' εγω σας κανω αυτη την εκπτωση -10%

Sokolatas 23-12-2011 13:21

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Τα προϊόντα για τα οποία μιλάμε είναι όλα ειδικές κατασκευές... Με διαφορετικές διαστάσεις σε κάθε έργο... Δεν είναι τυποποιημένο προϊον που υπάρχει στις αποθήκες...Δεν έχω καταλάβει ακόμη τι εννοείς... Εν πάση περιπτώση... Να βοηθήσω θέλω... Προσωπικά... Δεν μιλάω ως εταιρία... Έχω αυτή τη δυνατότητα ως υπάλληλος της εταιρίας, να βοηθήσω κάποιον φίλο που κάνει σπίτι... Δεν έχω κάποιον δικό μου...και είπα να γράψω στο forum... Ούτε πωλητής είμαι... Σχεδιαστής είμαι... Αυτά... Ευχαριστώ...

XCHALLENGE 23-12-2011 13:24

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Το παρον θρεντ -θελω να πιστευω- δεν ειναι για να κανουμε ''τζιρους'' ή ''επαγγελματικες-επισημες'' προσφορες, απλα οποιος εχει τις ''ακρες'' να βοηθησει με special τιμες/εξυπηρετηση κλπ.

Αν ειναι ν'αρχισουν καποιοι το ...γνωστο τροπαρι της απαξιωσης καλυτερα να κλειδωθει!
Οποιοι πραγματικα μπορουν και ενδιαφερονται θα ...''βρεθουν'' με αλλους τροπους!

Φιλικα

Τα λεμε...

Sokolatas 23-12-2011 13:37

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Ακριβώς... Από τη θέση του υπαλλήλου... και όχι του αφεντικού...έχω την δυνατότητα να βοηθήσω κάποιο φίλο... Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα... Συγνώμη... Και για άλλη μαι φορά ευχαριστώ...

XCHALLENGE 23-12-2011 13:43

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από Sokolatas ( 552368)
Ακριβώς... Από τη θέση του υπαλλήλου... και όχι του αφεντικού...έχω την δυνατότητα να βοηθήσω κάποιο φίλο... Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα... Συγνώμη... Και για άλλη μαι φορά ευχαριστώ...

Μαζι σου ειμαι...
Τα ...αλλα θα τα καταλαβουν -πιστευω- αυτοι που πρεπει!

Τα λεμε..;)

emix 23-12-2011 13:54

Απάντηση: To GS Forum αντιμετωπίζει την κρίση...
 
Παιδιά και από την δική μου την πλευρά θα ήθελα να κάνω μια προσφορά, που έχει να κάνει με διαφήμιση στο internet και συγκεκριμένα στο google.

Όποιος επιχειρηματίας λοιπόν έχει ιστοσελίδα και θα ήθελε μια διαφήμιση στο internet, μπορώ να αναλάβω την διαφημιστική του καμπάνια στο google, μέσω του εργαλείου google adwords.

Ακόμα και αν δεν έχει κάποιος ιστοσελίδα, μπορώ να αναλάβω την κατασκευή της μέσω συνεργάτη μου και μετά να προχωρήσουμε στην διαφήμιση.

Το κόστος της διαφημιστικής καμπάνιας χωρίζεται σε δύο μέρη. Το πρώτο έχει να κάνει με το πόσα χρήματα θες να δίνεις στην google για την διαφήμιση (π.χ 3ευρώ/ημέρα ή 5 ή 10) και το δεύτερο έχει να κάνει με το αν κάποιος θέλει να έχει κάποιον σε μηνιαία βάση για να διαχειρίζεται την καμπάνια του, δηλαδή κάποιον σαν εμένα.

Για να σας δώσω μια ενδεικτική τιμή θα σας πω απλά ότι μια λογική και με προοπτικές απόδοσης καμπάνια δεν πρέπει να πέφτει κάτω από τα 3ευρώ/ημέρα. Δηλαδή 90ευρώ/μήνα. Αυτά τα χρήματα πληρώνονται στην google.

Τα διαχειριστικά έξοδα της καμπάνιας, ειδικά για τους χρήστες του gsforum διαμορφώνονται σε 50ευρώ/μήνα.

Αρα ένα μηνιαίο κόστος διαφημιστικής καμπάνιας υπολογίζεται στα 140ευρώ.

Για λίγες μέρες υπάρχει η δυνατότητα να αξιοποιηθεί εκτπωτικό κουπόνι της google αξίας 50ευρώ. Οπότε για λίγες μέρες και αναλόγα σε πόσο χρονικό διαστήμα θα "φαγωθεί" αυτό το κουπόνι ο πελάτης δεν πληρώνει τίποτα!!!

Για οποιον ενδιαφέρεται θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά και να τους εξηγήσω πιο αναλυτικά.

Ευχαριστώ πολύ.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 02:09.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!