GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Ομαδικές Αγορές (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=94)
-   -   Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" προς τα μέλη του GS Forum !!! (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=11966)

spirossam 14-07-2011 12:44

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Ευχαριστώ Νίκο!

Να ενημερώσω ότι τα τηλέφωνα τους έχουν αλλάξει....Δεν ισχύουν αυτά που γράφει και στην αρχή το ποστ.

Οπότε Tηλ.2106215562 - Fax.2106215564

;)

marioman 14-07-2011 13:23

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΣ ( 420614)
Η εταιρία ενημερώθηκε ... ;)

Το ραντεβου κλειστηκε για την αλλη Παρασκευη (λογω φορτου εργασιας και δικου μου και της εταιρειας) θα ενημερωσω για..."την ωρα της απογειωσεις" οταν το παρω συγυρισμενο :D

CPretenteriS 14-07-2011 13:25

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spirossam ( 421104)
Ευχαριστώ Νίκο!

Να ενημερώσω ότι τα τηλέφωνα τους έχουν αλλάξει....Δεν ισχύουν αυτά που γράφει και στην αρχή το ποστ.

Οπότε Tηλ.2106215562 - Fax.2106215564

;)

Ισχύουν τα παλιά κανονικά... απλώς είναι σε διαδικασία μεταφοράς από τον provider, για αυτό δε θα δουλεύουν για μερικές ημέρες...;)

spirossam 14-07-2011 13:36

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 421125)
Ισχύουν τα παλιά κανονικά... απλώς είναι σε διαδικασία μεταφοράς από τον provider, για αυτό δε θα δουλεύουν για μερικές ημέρες...;)

Επειδή προσπαθούσα ώρα,πήρα στο άλλο και μου είπε η κοπελιά ότι αυτό είναι και θα ισχύει πλέον...:rolleyes:

CPretenteriS 14-07-2011 13:37

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από spirossam ( 421130)
Επειδή προσπαθούσα ώρα,πήρα στο άλλο και μου είπε η κοπελιά ότι αυτό είναι και θα ισχύει πλέον...:rolleyes:

Δε νομίζω....... μάλλον ούτε αυτή γνώριζε......:hmmm:

Kimwnas 18-07-2011 11:05

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Νικόλα έκλεισα ραντεβού για τις 5 Αυγούστου, η ενημέρωση που είχες κανει (πόστ 471) ισχύει κανονικά έτσι?

windman1200 19-07-2011 12:07

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Ρε παιδιά, αποφάσισα κι εγώ να ακολουθήσω τη ροή του forum, και να κάνω το service των 10000 χλμ στη M'n'S, αφού μόνο καλά λόγια ακούω για τα παιδιά εκεί, εσείς που ξέρετε, την πάω, περιμένω εκεί και την παίρνω αυθημερόν, ή πρέπει να την πάρω την επόμενη; θα μου ήταν πολύ δύσκολο κάτι τέτοιο. Πόσες ώρες χρειάζεται ο γιατρός στο περίπου, για την εγχείρηση;

CPretenteriS 19-07-2011 16:10

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από windman1200 ( 423893)
Ρε παιδιά, αποφάσισα κι εγώ να ακολουθήσω τη ροή του forum, και να κάνω το service των 10000 χλμ στη M'n'S, αφού μόνο καλά λόγια ακούω για τα παιδιά εκεί, εσείς που ξέρετε, την πάω, περιμένω εκεί και την παίρνω αυθημερόν, ή πρέπει να την πάρω την επόμενη; θα μου ήταν πολύ δύσκολο κάτι τέτοιο. Πόσες ώρες χρειάζεται ο γιατρός στο περίπου, για την εγχείρηση;

Για το service που περιγράφεις... και με δεδομένο τη μηχανή που έχεις, θεωρώ ότι μπορείς να περιμένεις... εκεί...;)

CPretenteriS 20-07-2011 10:49

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Μόλις επέστρεψα κι εγώ από τη Motion n' Style Αγ.Στεφάνου !! Η μπουμπού βρισκόταν εκεί από τη Δευτέρα το βράδυ για να τη βρει την Τρίτη το πρωί κρύα ο μαστρο-Θανάσης και να μπορέσει να ανοίξει απευθείας τα κύλινδρα για να παραγγείλει τυχόν καπελότα.

Όπως μου είπε, μετά τις μετρήσεις, όλα τα διάκενα βρίσκονταν ακριβώς στη μέση των προβλεπόμενων - από τον κατασκευαστή - ορίων. Άρα δε χρειάστηκε καμία απολύτως ρύθμιση. Να γιατί CPS !!! :D

Μπήκαν επιτέλους τα ημι-συνθετικά Motul 5100 15W-50 τα οποία κατ'αρχήν άλλαξαν εντελώς (μα εντελώς όμως) τον ήχο του boxer... τον έκαναν πιο γλυκό. Κι ο ίδιος ο Θανάσης εντυπωσιάστηκε... έκανα σωστή επιλογή λοιπόν... μένει τώρα να δω αν και πόσο θα "τσιμπάει" καθώς και πως συμπεριφέρεται μέσα στην πόλη με 40oC... κοντός ψαλμός...;)

Πέραν των λαδιών... αλλάχτηκε φίλτρο αέρα, φίλτρο λαδιού και μπουζί (στα 10άρια αλλάζονται κάθε 20.000km - λίγο υπερβολικό κατά την προσωπική μου γνώμη) !! Επίσης μπήκαν λάδια/βαλβολίνες στο σασμάν... το οποίο έγινε "βούτυρο" πλέον...:) και έγιναν όλοι οι απαραίτητοι έλεγχοι σε σασμάν, συμπλέκτη, φρένα, διαφορικό... κ.ο.κ.

Σύνολο 163,88 € με την έκπτωση λόγω GSForum (το κόστος των λαδιών δεν συμπεριλαμβάνεται καθώς τα είχα πάει εγώ) !!

Νίκο/Δημήτρη ευχαριστώ για την προσπάθεια και τις εκπτώσεις!! :)

windman1200 20-07-2011 22:23

Απάντηση: Ειδική προσφορά/έκπτωση της "Motion n' Style AE" αποκλε
 
Μπράβο, καλοδούλευτη. Νίκο θέλω κι εγώ service, ήρθε η ώρα της. Στέλνω και σχετικό pm.


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:23.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!