GS Forum

GS Forum (http://www.gsforum.gr/index.php)
-   Εκδρομές εντός Ελλάδος (http://www.gsforum.gr/forumdisplay.php?f=13)
-   -   ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ (http://www.gsforum.gr/showthread.php?t=12690)

CPretenteriS 20-09-2010 23:40

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Μόλις είχα τηλ. επικοινωνία με Νάπο... τώρα μόλις επέστρεψε από Καστοριά...

Έκανε συνολικά 13 ώρες 33 λεπτά και 12 δεύτερα... στο δρομο εκανε στάση σε γνωστό ελαιοτριβείο για να συμπληρωσει λάδι στη φριτέζα...

Αντε και στην επόμενη Νάπο... με σοβαρή μηχανή... εεε??? :D :D :p :p

napgeo 21-09-2010 00:45

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
[QUOTE=CPretenteriS;215247]Επέστρεψα λοιπόν κι εγώ πριν από λίγο από ένα μαγικό τριήμερο με μια απίστευτη παρέα!!!


1/ Αν δεν ήμουν εγώ πιστεύω πως ή εκδρομή θα είχε αποτύχει... :sm7:
Γιατί έχεις την εντύπωση πώς είχε επιτυχία.
:sm7:

2/ Πιστεύω ότι έστριβα καλύτερα απ' όλους... :sm7:Πιστεύεις???..Για ρώτα όμως εμείς τι πιστεύουμε?????

3/ Ο Αρκάς πρέπει επιτέλους να σταματήσει την τράκα και να πάρει κανα πακέτο τσιγάρα.... τόσα περίπτερα έχει... :D:D:DΈχουν απεργία οι Μεταφορείς...

4/ Ο Αερικός πρέπει να μου κάνει το τραπέζι διότι του ξεκάπνισα τη μηχανή και πάει σαφώς καλύτερα... :sm7::sm7:Αύριο πάει Συνεργείο γιατί είναι ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ. (και δεν φταίει η βενζίνη).

5/ O syan έχει δουλειές από αύριο... μην τον ενοχλείτε... :D :DΕίναι moderator.(Εδώ κάνουμε ότι ταίζαμε στη λίμνη της Καστοριάς)...

6/ Του Vpentza η μηχανή θα μείνει μπουκωμένη γιατί δε φρόντισε εγκαίρως να μου αναθέσει το ξεκάπνισμά της...:sm7: Γλύτωσε ο Άνθρωπος.. Ευτυχώς
7/ Ο siraxanz... τρομερός οδηγός... ;) Με πλησιάζει... αλλά θέλει λίγο δουλίτσα ακόμη... στο ξύσιμο του μαρσπιέ... :D Και στις Γλύστρες...

8/ Ο BMWGoggagis... απίστευτος!!!!! Θα συναντηθούμε σύντομα.... για τσίπουρο.... λίγο πιο χαμηλά.... κάτι ψήνω..... ;) :) Μόνο.... στα επόμενα στροφιλίκια.... λίγο πιο γρήγορα.... γιατί ήσουν λιγουλάκι αργός... :D:DΕυτυχώς που τον Έβλεπες.

9/ Ο Xenos πρέπει να πάει να δει τον αιματοκρίτη του... γιατί ήταν χλωμός... και του λέγα... φάε παιδί μου να φτιάξει το χρώμα σου... αυτός τίποτα... :D:DΑδύνατο τον βρήκαμε..

10/ Θα κατέβω σίγουρα στις εκλογές... :D:D:DΕίσαι απο τώρα Νικητής.

Και όλα αυτά βέβαια....χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω... Όπως καταλάβατε... πλάκα κάνω.... για άλλη μια φορά να πω πως πέρασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Όλα τα παιδιά ήταν cool!!! :) :)

Αυτάααααααααααααααααααααα.................. :) :) :)

Αααααααα............... ξέχασα..... μια ΜΟΡΦΗΗΗΗ..... της εκδρομής, μορφή του φόρουμ, μορφή πανευρωπαϊκή, μορφή ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ.... τον πολυαγαπημένο μου Νάπο.......

Τι να γράψω για τουτον...... δεν τα χωράει το post... θα πρέπει να γράφω 3 μέρες... α.... ΝΑΙ το βρήκα!!! Θα πρέπει να επικοινωνήσει κατεπειγόντως με τη Honda Ιαπωνίας..... να κάνει φασόν τη φόρμα του με λογότυπα Honda.... και στη διαφημιστική καμπάνια.... το μοντέλο θα είναι ο ίδιος ο Νάπος.... κινέζος... :D:D:D Μιλάμε... θα κόψει πολύ χρήμα...:sm7:. Εφιάλτης θα σου γίνω. Honda για πάντα...

:sm7::sm7::sm7:

CPretenteriS 21-09-2010 01:04

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 215396)

:sm7::yz:sm7:

kokkinos1 21-09-2010 02:06

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
καλησπερα και απο εμενα, αν και οχι ενεργο μελος του φορου μετα την προτροπη του κουμπαρου και φιλου siraxanz ελαβα μερος και δεν το μετανιωσα. η παρεα τρομερη τα παιδια φιλικα και με κεφι το φαι και ο υπνος τελεια , ευχαριστω τα παιδια για την οργανωση και την παρεα σουπερ.:Χαμόγελο::Χαμόγελο::sm8::sm8:

xenos 21-09-2010 10:35

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
την καλημέρα μου κ απο εμένα!!...σαν 1 φάση θέλω να ευχαριστήσω τον Teo71 που έκανε την όλη σκέψη για αυτό το ταξίδι σε αυτά τα καταπληκτικά μεροι..ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας-εμάς τα παιδιά των πόλεων-αυτά τα καταπληκτικά μεροι που εσείς εκεί πάνω έχετε!!!..επίσης να ευχαριστήσω τα άτομα που ασχολήθηκαν λίγο παραπάνω από εμάς για την οργάνωση αυτής της εκδρομής...κ τέλος να ευχαριστήσω όλοι την παρέα για το κέφι,την καλή καρδιά,για τον χαβαλέ,..πραγματικά πέρασα υπέροχα με μια καλή παρέα σε μεροι που μόνο σε φώτο έβλεπα!!!...

moby_gr 21-09-2010 10:55

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Ήταν όλα τέλεια!

Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες!

οι επιλογές...διατροφής άπαιχτες (3 κιλά παραπάνω γύρισα!!!)
η παρέα τρελλή, με πολύ γέλιο και...αχόρταγη :sm7:, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους.

ο καιρός, βοήθησε επίσης πολύ (εκτός από κάτι μεσημεριανά 34άρια)


Ευχαριστώ λοιπόν, τους πάντες για αυτές τις πολύ όμορφες 3 μέρες που πέρασα μαζί σας!
Πάντα τέτοια, να 'μαστε καλά να οργώσουμε όλη την Ελλάδα παρέα!

Το βράδυ θα πουστάρω κι εγώ μπόλικες φωτογραφίες!

ARGI 21-09-2010 11:29

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Καλημέρα παίδες,

Θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για την ΥΠΕΡΟΧΗ ΒΡΑΔΙΑ, που πέρασα μαζί σας, στα Τρίκαλα, γεμάτο χαβαλέ και φαί. Ενοιωσα μεγάλη συγκίνηση, που ένας - ένας, με χαιρετίσατε εγκαρδίος κατα την αναχώρηση μου, για Καρδίτσα.
Να είστε πάντα καλά όλοι, πάντα καλα χλμ, και ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΑ....

Φυσικά να μην ξεχάσω, να ευχαριστήσω το GS-FORUM, που μου δίνει την δυνατότητα, να γνωρίζω, ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ, να επικοινωνώ μαζί τους, και να περνάω καλές στιγμές μαζί τους....

Αργύρης,
Καρδίτσα
:cool::cool::cool:

napgeo 21-09-2010 13:33

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από moby_gr ( 215566)
Ήταν όλα τέλεια!

Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες!

οι επιλογές...διατροφής άπαιχτες (3 κιλά παραπάνω γύρισα!!!)
η παρέα τρελλή, με πολύ γέλιο και...αχόρταγη :sm7:, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα όλους.

ο καιρός, βοήθησε επίσης πολύ (εκτός από κάτι μεσημεριανά 34άρια)


Ευχαριστώ λοιπόν, τους πάντες για αυτές τις πολύ όμορφες 3 μέρες που πέρασα μαζί σας!
Πάντα τέτοια, να 'μαστε καλά να οργώσουμε όλη την Ελλάδα παρέα!

Το βράδυ θα πουστάρω κι εγώ μπόλικες φωτογραφίες!


Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες! Έχω να σου μάθω πολά ακόμη....

CPretenteriS 21-09-2010 13:36

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από napgeo ( 215608)
Η οργάνωση από το Θοδωρή άψογη, τα μέρη που πήγαμε πανέμορφα και οι διαδρομές μία και μία, με ωραίες και ζόρικες στροφές, μάθαμε να οδηγούμε με τα σαίνια που είχαμε μπροστάρηδες! Έχω να σου μάθω πολά ακόμη....

Μάθε πρώτα οδήγηση στην ευθεία.... ώστε να μην κουνιέσαι όταν σε προσπερνάνε μανιασμένα GS... και μετά βλέπουμε και για τις στροφές... :sm7:

Πάρε RT... :D

napgeo 21-09-2010 13:40

Απάντηση: ΠΕΡΤΟΥΛΙ-ΛΙΜΝΗ ΑΩΟΥ - ΝΥΜΦΑΙΟ - ΒΙΤΣΙ
 
Απόσπασμα:

Αρχική Δημοσίευση από CPretenteriS ( 215609)
Μάθε πρώτα οδήγηση στην ευθεία.... ώστε να μην κουνιέσαι όταν σε προσπερνάνε μανιασμένα GS... και μετά βλέπουμε και για τις στροφές... :sm7:

Πάρε RT... :D

Τουλάχιστον αυτή είναι μηχανή. Κάτι άλλες τις βάζω στο μπαλκόνι μου για (γράψε το μόνος σου).:sm7:


Όλες οι ώρες είναι σε GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:17.

vBulletin Version 3.8.4
Jelsoft Enterprises Ltd.
Όλα τα γραφόμενα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία του GS Forum!